Перилни препарати и омекотители - 27

  • 58 369
  • 724
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 207
Гес, това зеленото Сано максима / ще се пробва Heart Eyes щом е силно/, някакъв нов вид ли е-в смисъл надписът е малко по различен, шрифта де..да не се объркам и да взема нещо друго.. newsm78
Ами запомни снимката и гледай да вземеш същото. Joy Нали пише baby with Aloe Vera - по това ще го разпознаеш.
Нямам представа нов ли е, не ги следя. За мен беше нов, затова го взех. Помирисах го в Карфур от бутилката, хареса ми и си взех плик по-евтино - за 3.50 лв.
Препоръчвам ти да го помиришеш, ако имаш възможност. Може да не ти хареса, а е силен. Силен. И траен. Така че ако не ти хареса, ще трябва да го търпиш доста дълго време.

А този зеления омекотител на Сано е единствения, който не ми допадна, от всички други на Сано. Една пудрена и сладникава ми е миризмата му.
Абсолютно си права. Мирише малко на бебешката пудра от едно време. Върху дрехите се променя и не е толкова сладникав колкото в концентриран вид.
Странното е, че аз сладникави аромати не харесвам особено, но на Максима някакси ги понасям и ми харесват. Иначе от разни сладникави Ленори и Семани направо ми се гади.

# 586
  • Мнения: 68 716
Ще го помириша и още как...аз сапун не вземам без да го прекарам през носа hahaha

Запомних снимката.. Peace
Попитах, защото съм го виждала и преди това зеленото, но сякаш шрифта на baby не беше розов...ама ще гледам внимателно..

Силен викаш бил smile3508 smile3508

# 587
  • Мнения: X
Аз това Сано така и не го открих / в Била ,Кауфланд или Пени има ли го ?/
  Тези дрогерии DM явно имат хубав асортимент от препарати -ама тук няма такива / може би в Русе да има -ама не ходя често до там  Simple Smile /
/Като си бях миналият януари до март по моя край /Плевен -Червен бряг / ми направи впечатление ,че цените на праховете за пране бяха с минимум лев -два по -евтини от тук . Явно сме отдалечени доста от София или  и аз не намирам причината. /
   Ако на омекотителя Максима аромата е на алое и аз ще го харесам -обожавам аромата на алое / чай с алое и натуралните напитки с него /.

# 588
  • Мнения: 1 326
Според мен няма премахване миризмата от пот. Някои от блузите, с които ходя на танци, миришат ужасно на мишниците. Изпирам, не мирише. Още на първото хоро, преди дори да съм се изпотила, започват да миришат ужасно. С какво ли е съм пробвала - с препарат за баня, със Спот, с един препарат на Хайтман против петна, с лимонена киселина... От материята е. Не всичките ми блузи са така.

Ами при моя мъж няма значение материята. Просто на него потта му е по-силна и миризлива дори да не се е потил кой знае колко. Доста дрехи похаби/х, та реших и аз да се взема в ръце де  Embarassed
П.П. И аз ще го пробвам това зелено Сано  Simple Smile

# 589
  • Мнения: 5 207
Пфу! И още как.

Аз това Сано така и не го открих / в Била ,Кауфланд или Пени има ли го ?/
Има го, но е по-скъп отколкото по малките магазини. Ама като няма човек избор... Но ти не понасяш силни миризми, така че не е за теб.

Тези дрогерии DM явно имат хубав асортимент от препарати -ама тук няма такива / може би в Русе да има -ама не ходя често до там  Simple Smile /
Много добър асортимент и може да се каже, че са на добри цени за качеството си.

Ако на омекотителя Максима аромата е на алое и аз ще го харесам -обожавам аромата на алое / чай с алое и натуралните напитки с него /.
За съжаление не мирише на алое, а на бебешката пудра от едно време и на още нещо, което не мога да определя. Във всеки случай на мен ми харесва, което не означава, че на друг също ще му хареса.

Сега като си мисля, май омекотителите Максима ми допадат, защото за с тези стари аромати на омекотител от едно време. Ретро, както някой правилно се изрази. Не знам спомняте ли си как миришеха. Новите тенденции в ароматите на омекотителите изобщо не ми допадат, ама изобщо. Особено тези, които са с някакви парфюмни аромати, най ги мразя, защото са много ангажиращи. Докато Максима са силни наистина, но някак универсални. Това са си мои такива възприятия.

Ами при моя мъж няма значение материята. Просто на него потта му е по-силна и миризлива дори да не се е потил кой знае колко. Доста дрехи похаби/х, та реших и аз да се взема в ръце де  Embarassed
П.П. И аз ще го пробвам това зелено Сано  Simple Smile
В минали теми беше даден съвет дрехи, дори и цветни, които миришат, да се изперат с прах за бяло или универсален (което е едно и също) на 60°. Някой го беше пробвал на черни тениски с успех. Пробвай. От един път няма да избелеят.
Освен това не пишеш за какви дрехи става въпрос. С какво переш? На колко градуса? Спазваш ли дозировката на перилния препарат? Ползваш ли дълги програми, или караш само на къси?
Памучна дреха, ако се пере правилно, няма да мирише.

# 590
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 822
Сега в брошурата на Пени видях прах Dexi с алое вера 9 кг. за 7.99 лв. Някой да го е ползвал и какво производство е?  newsm78

# 591
  • Мнения: 21 282
Момичета,мъж ми си купи две блузки плетени,ама пише да не се перат в пералня,ако ги пусна да речем на ръчно пране дали ще им стане нещо ? newsm78

# 592
  • Мнения: 1 326
 Guess Who, става впърос най-вече за памучни: тенески(лятото) и блузи, които носи под пуловери или по-дебели блузи сега, т.е.  такива в контакт с тялото. Като добавим и стика против изпотяване и подмишниците стават ужасни.
Да си призная имам доста пропуски относно прането на дрехи  и сега чета тук и се уча. Перях( сега имам Сано и течен Рекс) с Формил за цветно(течния, почти нямаме бели дрехи) на кратка програма и 40 гр.  Embarassed В последно време пускам дълги на 40гр. А бе, има много още да уча Simple Smile
 Embarassed
Ще пробвам с универсалния прах.

# 593
  • Мнения: X
Аз харесвах стария аромат на Ленор и също съм за класически ретро аромати -ама да са по -слаби - с годините взеха още повече да ми се обостря непоносимостта и алергиите си разшириха диапазона .
 И на мен ми е странно като чета как след изпиране дреха ще мирише на пот !? Явно материята е изкуствена или не се слага достатъчно препарат .
 С препарат за вълна или деликатни материи и може в пералня /аз всичко си пера в пералня и не съм имала провал - на ниски температури и ниски обороти обаче /

# 594
  • София
  • Мнения: 2 296
В минали теми беше даден съвет дрехи, дори и цветни, които миришат, да се изперат с прах за бяло или универсален (което е едно и също) на 60°. Някой го беше пробвал на черни тениски с успех. Пробвай. От един път няма да избелеят.
Аз бях. Казвам ви честно, няма такова вълшебно съчетание на универсален прах + 60 градуса! Въпросните черни тениски и тъмни хавлиени кърпи миришеха на мухъл и блато от няколко години, независимо че съм ги прала на високи градуси, но все с течен препарат за цветно. Прах ги и с дезинфектант. Чистих пералнята хиляда пъти. И никакво подобрение.
Само едно изпиране с универсален прах и о, чудо!
Наскоро дори ММ (който гледа на новата ми мания с огромна доза насмешка) обяви, че хавлиите най-после миришат хубаво, дори да са стояли влажни след използване.  Sunglasses

Иванита, задължително дълги програми, особено щом ползваш ниска температура, ще се пребориш Simple Smile

# 595
  • Мнения: 5 207
Guess Who, става впърос най-вече за памучни: тенески(лятото) и блузи, които носи под пуловери или по-дебели блузи сега, т.е.  такива в контакт с тялото. Като добавим и стика против изпотяване и подмишниците стават ужасни.
Да си призная имам доста пропуски относно прането на дрехи  и сега чета тук и се уча. Перях( сега имам Сано и течен Рекс) с Формил за цветно(течния, почти нямаме бели дрехи) на кратка програма и 40 гр.  Embarassed В последно време пускам дълги на 40гр. А бе, има много още да уча Simple Smile
 Embarassed
Ще пробвам с универсалния прах.
Кратките програми са за изключително леко замърсени дрехи, носени малко време. Очевидно мъжът ти се поти обилно, което автоматично прави дрехите нормално до силно замърсени дори и да са носени само един ден. Събирай повече дрехи и ползвай по-дълги програми.
Направи си експеримент. Смени течните препарати с прах за цветно. Пробвай кой ще ти допадне най-много - поне на пазара има малки кутии.

Силно те съветвам да убедиш мъжа си да спре да ползва стикове против изпотяване. От моя опит нямат никакъв ефект, а съсипват дрехите ужасно.
Аз страдам откак се помня от хиперхидроза на длани, стъпала и подмишници. От няколко години ползвам Дриклор, а откакто го спряха - Одорекс. Пръскам един път седмично и потене просто няма. Дори дезодорант не ползвам - подмишниците не миришат на нищо. За крака и ръце при мен не помага. Обмислете и този вариант, защото кръговете под мишниците създават голям дискомфорт. Ако има такъв проблем, ще се роди.

# 596
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Досега се се чудех как ще се изтълкува, ако препоръчам използването на Одорекс. Гес обаче ме изпревари. Аз даже ползвам варианта за крака и под мишниците. Решава проблема с мокрите кръгове, дезодорантите, праховете и омекотителя. ..

# 597
  • Мнения: 5 207
Сега в брошурата на Пени видях прах Dexi с алое вера 9 кг. за 7.99 лв. Някой да го е ползвал и какво производство е?  newsm78
За пръв път виждам такъв.

Момичета,мъж ми си купи две блузки плетени,ама пише да не се перат в пералня,ако ги пусна да речем на ръчно пране дали ще им стане нещо ? newsm78
Нали затова е програмата „ръчно пране“ на пералнята?

# 598
  • Мнения: X
Ами то има дрехи със задраскана пералня като означение на етикета -ама аз пера и хич не се замислям -провали нямам / даже обувки съм прала /.

# 599
  • Мнения: 5 207
Това е символът, който указва, че дрехата трябва да се пере ръчно


Този символ указва, че дрехата не трябва да се пере


Обикновено този символ стои върху дрехи от фина вълна или коприна. Разрешено е само химическо чистене. Единствената ми дреха, на която стои горният символ, е един шал, който ми донесоха от Русия.

Общи условия

Активация на акаунт