Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами. След 10 дена закъснение си направих тест и бе отрицателен, няколко дни след това все още бях със закъснение, имах полов контакт. Реших пак да си направя тест и той бе отрицателен. Няколко дни по-късно ходих на гинеколог и ме гледаха с вагинален ехограф, но нищо не се виждаше. Има ли вероятност да има бременност и да не се вижда на ехографа? Колко дни след закъснението може да се види нещо на ехографа? Защото ако съм бременна ако смятам седмиците то вече се води 6-та г.с, а не ехографа нищо не се показа. Но най-голямото ми притеснение е като съм имала полов контакт по време на закъснението и 4 дни след това съм си направила тест и бе отрицателн , и 2 дни след това ходих на гинеколог и нищо не видя, има ли вероятност да има нещо? Ще съм много благодарна ако някоя сподели мнението си или ако е имала подобни притеснения. Благодаря ви предварително  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

По принцип ако тестът е отрицателен, няма как бременността да се установи на ехограф.
Препоръчваме Ви да направите кръвен тест за бременност, който ще даде категоричен отговор на Вашето притеснение.

Поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи
Акушер Гинеколог
Медицински комплекс "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт