Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте! Предлагам за дискусия темата за еднополовите връзки и връзките между интимни партньори от противоположни полове.  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 23 120
Ко рИече?!  Joy
Нямам нищо против гей двойките, но нямам никакво наблюдение над такива.
А какво има да дискутираме на обикновените хорица, тоест връзка тип "жена-мъж".

# 2
  • Мнения: 93
Ко рИече?!  Joy
Нямам нищо против гей двойките, но нямам никакво наблюдение над такива.
А какво има да дискутираме на обикновените хорица, тоест връзка тип "жена-мъж".
Очаквах още с първия коментар да ме напсуват, но не би Simple Smile . Мерси, че даде мнение!  Peace

# 3
  • Мнения: 182
И какво точно питаш?

# 4
  • Мнения: 93
И какво точно питаш?
Нищо конкретно, всеки да излага свободно мнението си Simple Smile

# 5
  • Мнения: 21 628
  Аз съм за. Интимни връзки да има.

 

# 6
  • Мнения: 8 950
Имам доста близки с хомосексуална ориентация, които съжителстват с партньорите си, както и хетеросексуалните двойки. Не виждам нищо странно  Peace Смятам, че браковете между еднополови двойки трябва да бъдат възможни у нас

# 7
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 876
Всяка година има по една такава тема. Ако имах време, щях да напиша с точност как ще се развие и после да имам доказателство, че съм ясновидка  Mr. Green

По темата: хомосексуалните двойки, точно както хетеро двойките, са разнообразни хора - има много яки, много забавни, много добри, много талантливи и много свестни - но има и много некачествени. Свят шарен, хора всякакви. Характерът на един човек не се определя от сексуалната му ориентация. В тоя ред на мисли едно еднополово семейство може да е много по-стабилно и любящо от двуполово. И обратно.

# 8
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз пък си помислих, че ще се обсъжда връза между двама хомосексуални и един хетеро и всичките в една къща.
Или в една къща една хомодвойка и една хетеро. Joy Joy Joy

Ку-кУ. bowuu

# 9
  • София
  • Мнения: 23 120
Обърнете внимание, че дискусията не е само за хомо двойките.  Peace
Авторе, никой не те псува, далеч съм от подобни действия, но като пускаш тема, поне се опитай да я формулираш смислено.

# 10
  • Мнения: 93
Обърнете внимание, че дискусията не е само за хомо двойките.  Peace
Авторе, никой не те псува, далеч съм от подобни действия, но като пускаш тема, поне се опитай да я формулираш смислено.
Мерси, tonkabonka, ще поработя върху формулировката Wink Не се оправдавам, но съм за пръв ден в сайта и още се ориентирам. Благодаря за интереса ти! Simple Smile

# 11
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Какво точно трябва да се обсъди на една двойка? Двойка като двойка. ooooh!

# 12
  • Мнения: 93
Какво точно трябва да се обсъди на една двойка? Двойка като двойка. ooooh!
Peace

# 13
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Какво точно трябва да се обсъди на една двойка? Двойка като двойка. ooooh!
Peace
Хайде, чакаме да чуем твоето мение.
Статия ли пишеш?

# 14
  • Мнения: 93
Какво точно трябва да се обсъди на една двойка? Двойка като двойка. ooooh!
Peace
Хайде, чакаме да чуем твоето мение.
Статия ли пишеш?
Хехехе, не, не пиша статия, интересно ми е настроението на хората по отношение на гей-двойките и правят ли разлика между партньорство между хетеро и хомосексуални пратньори. А аз не считам, че има разлика. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт