Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 28

  • 76 376
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз напоследък съм най-доволна от дегримьора на Фитокод. Не знам доколко спада към евтините продукти, малката опаковка е 6 лв. за 50-60 мл, но наистина сваля грим без излишно търкане и усилия.

# 646
  • Мнения: 160
Използвам гел или пяна за цялото лице, включително очите, даже наблягам на тях. Слагам спирала, молив и сенки и ми е много по-лесно да започна с почистващ продукт като гел или пяна, които стават и за премахване на очен грим, отколкото да търкам 1 час с тоалетно мляко или мицеларна вода. Това е моята практика. Пробвала съм и с тоалетно мляко първо, но доста време ми отнема...
Артемида,благодаря!На мен по-скоро ми трябва хидратиращ крем,в този ме привлече думичката Hyaluro  Rolling Eyes sunny_1,аз съм доволна от околоочния крем на Пирин Дрийм,много е приятен,но нямам тъмни кръгове и незнам доколко ще ти свърши работа.
Видях го този крем, но не съм го ползвала. Защо не пробваш със серума на Пирин Дрийм? Аз за втори път си го купувам. На 29 години съм, но добре ми действа. Не е матиращ обаче Sad

# 647
  • Мнения: 634
Бихте ли ми препоръчали интимен сапун.Ползвах на Билка, но напоследък не ми понася

# 648
  • Някаде там
  • Мнения: 245
Аз наскоро си купих на Арома с лайка и смрадлика и съм много доволна. Мисля че беше към 4.5.

# 649
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Имам в момента на Жая с хиалуронова киселина. Харесва ми, но опаковката е огромна.

# 650
  • Мнения: 1 306
Бихте ли ми препоръчали интимен сапун.Ползвах на Билка, но напоследък не ми понася
Бих - Себамед или Лактацид с арника...но не са за тази тема Wink
Билка купих преди години след мнооого хвалби във форума. Ползвах я веднъж и след второто ползване я изхвърлих. И спрях да си правя експерименти точно с този вид продукти.

# 651
  • Мнения: 551
Много съм доволна от този интимен гел. Сигурно съм използвала 5-6 вече. Харесва ми гелообразната формула, икономичен е, харесва ми ароматът му и е на цена под 3 лева. Има този вариант, който съм показала, както и вариант с помпичка. Купувам постоянно и интимните им мокри кърпички, не съм имала проблеми, доволна съм а и са на много добри цени.



Иначе ЛАКТАЦИД е може би най-разпространената марка интимни гелове. Предполагам, че които и вид да вземеш няма да сбъркаш. Само, че цената е по-висока и затова показвам евтин вариант.

# 652
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Много съм доволна от този интимен гел. Сигурно съм използвала 5-6 вече. Харесва ми гелообразната формула, икономичен е, харесва ми ароматът му и е на цена под 3 лева. Има този вариант, който съм показала, както и вариант с помпичка. Купувам постоянно и интимните им мокри кърпички, не съм имала проблеми, доволна съм а и са на много добри цени.

Скрит текст:

Иначе ЛАКТАЦИД е може би най-разпространената марка интимни гелове. Предполагам, че които и вид да вземеш няма да сбъркаш. Само, че цената е по-висока и затова показвам евтин вариант.
Съгласна съм за този. Много е хубав, нежен, с деликатен аромат и наистина е адски икономичен.

# 653
  • Мнения: 8
Скрит текст:
Някакви идеи за бюджетна очна линия писалка?Имам с четчица на GR,но не ми харесва резултатът.
Похвалвам балсамът с мед и липов цвят на All Nature цък.Не ми сплесква косата,не я кара да провисва... Не мога да изброя всичко,което прави (и не прави) с косата ми,но ми харесва!А как ухае  Crazy Heart Eyes

Аз ползвам тази на Essence:

Скрит текст:
Струва 5-6 лв., даже последният път, когато я купих, към нея имаш бонус спирала.

На мен лично ми е адски удобна, но да предупредя - имам едни сенки, върху които винаги прозира. Предполагам, че е от самите тях, тъй като с други нямам този проблем...
Здравейте момичета , темата е страхотна  и ви чета с инерес.
Незнам дали знаете, но тази очна линия има два писеца ако ви се повреди основният, просто с мокра кърпа го хванете и го издърпайте, обърнете и си имате нов. Надявам се да съм била полезна .

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Винаги съм се чудила не е ли по-добре да махнем грима от очите първо и тогава да ползваме измиващи продукти, отколкото веднага да отидем в банята и да си махаме спиралата и черните сенки с измиващ продукт. Става не приятна картинка, особено с моя грим.

Използвам мицеларната вода на Eveline, но искам да пробвам нещо друго за махане на околоочния грим (не е задължително да е мицеларна вода), ако сте доволни от някой по-бюджет продукт споделете, за да го пробвам.
http://apteka.framar.bg/30034826/%D0%B6%D0%B0%D1%8F-%D0%BA%D1%80 … -15-%D0%BC%D0%BB-
Споменаха момичетата,че са доволни.
Още за махане на грим...има много варианти на масло от жожоба + розова вода.Примери много в темата за маслата. Peace

# 655
  • Мнения: 41
Артемида,бързо ме убеди!Погледнах състава на серума и със сигурност ще си го взема,и аз сега ще стана на 29  Hug Може и с дневния крем направо.Благодаря  Wink

# 656
  • Мнения: 1 831
Някой беше ползвал май пастата за зъби на Билка ,не се сещам доволни ли сте

# 657
  • Мнения: 411
Много съм доволна от този интимен гел. Сигурно съм използвала 5-6 вече. Харесва ми гелообразната формула, икономичен е, харесва ми ароматът му и е на цена под 3 лева. Има този вариант, който съм показала, както и вариант с помпичка. Купувам постоянно и интимните им мокри кърпички, не съм имала проблеми, доволна съм а и са на много добри цени.



Иначе ЛАКТАЦИД е може би най-разпространената марка интимни гелове. Предполагам, че които и вид да вземеш няма да сбъркаш. Само, че цената е по-висока и затова показвам евтин вариант.

и на мен ми харесва и също го бях споделила в някоя от предишните теми...

# 658
  • Мнения: 485

Използвам мицеларната вода на Eveline, но искам да пробвам нещо друго за махане на околоочния грим (не е задължително да е мицеларна вода), ако сте доволни от някой по-бюджет продукт споделете, за да го пробвам.
Малко по напред похвалих тоалетното мляко на Амрита струва към 3 лв. ,но за мен най-важното е ,че изобщо НЕ ПАРИ НА ОЧИТЕ.

# 659
  • Мнения: 5
  Здравейте,
взех си 1 червило на Умбрела със силикон от Добрич,
от Бургас съм и не мога да го намеря!
Виждали ли сте в Бургас такова и знаете ли от къде мога да си взема?
Благодаря  Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 15:11 от Hrisi91

Общи условия

Активация на акаунт