Кожените якета/сака

  • 19 166
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Чоко и Турция е вариант. Или от Истанбул или от Одрин, че е по близо до границата.

От доста време си мечтая за такова и смятам в скоро време да се сдобия с такова. Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 2 044
....Знам че кожа която мирише не може да се оправи,кожата е евтина и не е хубаво обработена Confused.....

  Надявам се в моя нос да е повредата  Confused- на мен винаги всичко от естествена кожа ми е миришело и в магазини за кожени изделия не мога по-дълго да издържа.
Едно е мирис на нова кожа,едно е гадно миришеща кожа Confusedне мога точно да определя на какво мирише,но е отврат.Дори и като я носиш не изветрява.Опитай на химическо може да се притъпи миризмата,но не я парфюмирай ще я развалиш.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Вярно са им високи цените!
Моите намерения са да отскочим до Турция за 1 ден и да си купя оттам - доста по-тънко ще ми излезе - една приятелка си купи подобно на показаното за 50 евро. Пък и ще се поразходим!

Мамче, ти откъде си купи твоето?
Не знам дали си ходила скоро в Турция,но цените на качествените неща са жестоки цифри,както и на златото.Некачествените са евтини.На Кожен свят има много фирми на нормални цени Wink

# 18
  • Мнения: 1 298
danielad как ще развалиш яке,от ест кожа-с парфюм?
Все едно да развалиш кожата си ако и сложиш парфюм-същата работа  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
....Знам че кожа която мирише не може да се оправи,кожата е евтина и не е хубаво обработена Confused.....

  Надявам се в моя нос да е повредата  Confused- на мен винаги всичко от естествена кожа ми е миришело и в магазини за кожени изделия не мога по-дълго да издържа.
Едно е мирис на нова кожа,едно е гадно миришеща кожа Confusedне мога точно да определя на какво мирише,но е отврат.Дори и като я носиш не изветрява.Опитай на химическо може да се притъпи миризмата,но не я парфюмирай ще я развалиш.

 Не, не - то на естествена кожа си мирише, но миризмата за мен е много силна, а и мантото си е дълго, не е като чифт обувки, когато не ми прави толкова впечатление. Поизветря вече, но де да знам, може и да си внушавам, или самото манто да асоциирам с тази миризма - край мен хората твърдят, че нищо му нямало Rolling Eyes. Както и да е де, аз и миризмите сме друга история.... Grinning

# 20
  • Мнения: 5 140
На Кожен свят има много фирми на нормални цени Wink

А той кога е?

# 21
  • Мнения: 18 542
Хайде малко да покоментираме кожените якета.
Аз съм си харесала ето този модел:
 
Сестра ми есента си взе почти същото. Само не беше вталено като това и отдолу имаше колан. Взе го за 150лв от един магазин на Витошка  #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 044
На Кожен свят има много фирми на нормални цени Wink

А той кога е?
До 12 март,в Мраморно фоайе-НДК

# 23
  • Мнения: 2 407
Синеочка много хубав модел, аз имам почти същото , но моето е с яка!
Но мамите са прави на кожен свят за около 160 лв ги има същите!

# 24
  • Мнения: 6 164
Много болна тема Sad Аз все не мога да си намеря яке, което да ми пасва хубаво, а тези с цип са ми особено любими thumbsup !

Ама съм много висока и слаба, с тясна талия, а иначе широки рамене и нищо не ми става! Sneaky Ако стане в кръста - в раменете тясно, а ръкавите къси, ако станат ръкавите ми стои като торба... smile3515 И съм решила, като родя и се вталя пак - да си шия по поръчка!...

# 25
  • Мнения: 2 529
Доста си падам по хубавите кожени якета и непременно тази пролет съм решила да си купувам ново - късо, светъл цвят (бяло, бежово, сиво, нещо такова  newsm78), до около 300 лв. Специално на Rockeds гледах и едни много хубави, вталени кожени сака, които не ги виждам на сайта. Някой да знае подробности за българската фирма за кожени облекла, която се намира на 1-ия етаж на ЦУМ, ама сега забравих името?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 044
Доста си падам по хубавите кожени якета и непременно тази пролет съм решила да си купувам ново - късо, светъл цвят (бяло, бежово, сиво, нещо такова  newsm78), до около 300 лв. Специално на Rockeds гледах и едни много хубави, вталени кожени сака, които не ги виждам на сайта. Някой да знае подробности за българската фирма за кожени облекла, която се намира на 1-ия етаж на ЦУМ, ама сега забравих името?
В Ричи имаше много светли ,най-различни модели,също и в Rockeds,в Цум не мога да се сетя-първия етаж или партера?

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Като си говорим за кожени дрехи, да споделя. С мъжа ми си купихме кожени сака "Gently Armor", имат магазин на "Граф Игнатиев". Много красиви, мека кожа, абе - гъзария. Не са никак евтини. Оказа се, обаче, че не са и никак качествени - например, на сакото на мъжа ми единият ръкав е от различна кожа, бързо се деформираха, боята падна и пр и пр. Това обаче не се вижда, когато са нови - трябва да се поносят.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 044
Като си говорим за кожени дрехи, да споделя. С мъжа ми си купихме кожени сака "Gently Armor", имат магазин на "Граф Игнатиев". Много красиви, мека кожа, абе - гъзария. Не са никак евтини. Оказа се, обаче, че не са и никак качествени - например, на сакото на мъжа ми единият ръкав е от различна кожа, бързо се деформираха, боята падна и пр и пр. Това обаче не се вижда, когато са нови - трябва да се поносят.
Аз имам такова манто май се казва ,все едно сако вталено но до под коляното,кожата му е убийствена пак на  Gently ARMOR но не е мръднало,аз и не съм го носила много,беше към 700 лв обаче си е чисто ново,нищо му няма Confused

# 29
  • Мнения: 5 391
Много си падам по кожени якета от естествена кожа.Като поотслабна мисля да се сдобия с някакво, дори смятам през летният сезон да си купя, тогава цените им са по-нормални.

Общи условия

Активация на акаунт