My Toys - В света на играчките - 50!

  • 121 608
  • 817
  •   1
Отговори
# 390
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Не. Няма да ти даде да завършиш поръчката  Peace

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 366
Не. Няма да ти даде да завършиш поръчката  Peace


Благодаря!

# 392
  • София
  • Мнения: 2 924
Някой може ли да ми каже намалението на колелата до кога е ?
*Kaufen Sie jetzt ausgewählte Kinderfahrzeuge im Wert von mind. 39€ und Sie erhalten zusätzlich 20% Rabatt. Die Rabattaktion gilt in Verbindung mit einer entsprechenden Online-Bestellung. Der Rabatt wird Ihrem Warenkorb automatisch abgezogen. Keine Barauszahlung oder nachträgliche Anrechnung. Pro Kundenkonto und Bestellung nur ein Rabatt. Die Aktion gilt auch auf bereits reduzierte Artikel. Nur solange der Vorrat reicht.

# 393
  • Мнения: 1 400
Някой може ли да ми каже намалението на колелата до кога е ?
*Kaufen Sie jetzt ausgewählte Kinderfahrzeuge im Wert von mind. 39€ und Sie erhalten zusätzlich 20% Rabatt. Die Rabattaktion gilt in Verbindung mit einer entsprechenden Online-Bestellung. Der Rabatt wird Ihrem Warenkorb automatisch abgezogen. Keine Barauszahlung oder nachträgliche Anrechnung. Pro Kundenkonto und Bestellung nur ein Rabatt. Die Aktion gilt auch auf bereits reduzierte Artikel. Nur solange der Vorrat reicht.
До изчерпване на количествата.

# 394
  • София
  • Мнения: 2 924
Много благодаря!

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Моля ви, трябва ми спешно код за 10 евро/ процента отстъпка за първа поръчка и адрес на доставчик за България, че трябва да направя сега поръчката, а нямам време да чета темата назад. Предварително благодаря на отзовалите се  Heart Eyes

# 396
  • Добрич
  • Мнения: 220
Моля ви, трябва ми спешно код за 10 евро/ процента отстъпка за първа поръчка и адрес на доставчик за България, че трябва да направя сега поръчката, а нямам време да чета темата назад. Предварително благодаря на отзовалите се  Heart Eyes

И аз преди малко направих поръчка. Ползвах този код за 10 евро:
MYT10EURNKGS
 и този превозвач:
http://www.kdshoppinguk.com/germany.html

# 397
  • София
  • Мнения: 2 924
Аз намерих код за нов клиент за 11 евро, и като сложите долу  още 2 евро, доставката излиза 3 евро до Бг.
Ето ако е полезен на някого SPAR3NF4CDEW
Весели празници  bouquet

# 398
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
А какви са тези 2 евро? Не може ли да се въвежда само по един код на поръчка?

# 399
  • Пловдив
  • Мнения: 270
А къде се пишат тези кодове, защото с този немски въобще не мога да се оправя Sad

# 400
  • Мнения: 28
Привет,
да попитам ако пусна поръчка на 01.12 мислите ли, че ще я получа до 15.12 ?? Би трябвало, но дали сега преди празниците не се бавят поръчките?

# 401
  • Мнения: 6 443
Моля ви, трябва ми спешно код за 10 евро/ процента отстъпка за първа поръчка и адрес на доставчик за България, че трябва да направя сега поръчката, а нямам време да чета темата назад. Предварително благодаря на отзовалите се  Heart Eyes

И аз преди малко направих поръчка. Ползвах този код за 10 евро:
MYT10EURNKGS
 и този превозвач:
http://www.kdshoppinguk.com/germany.html
За този код ми иска минимална сума 50 евро...

# 402
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Привет,
да попитам ако пусна поръчка на 01.12 мислите ли, че ще я получа до 15.12 ?? Би трябвало, но дали сега преди празниците не се бавят поръчките?

Понякога се бавят, но тази година сякаш доста добре се представят. Мисля, че имаш голям шанс. Ако е пусната директно до БГ обаче.

# 403
  • Мнения: 28
Привет,
да попитам ако пусна поръчка на 01.12 мислите ли, че ще я получа до 15.12 ?? Би трябвало, но дали сега преди празниците не се бавят поръчките?

Понякога се бавят, но тази година сякаш доста добре се представят. Мисля, че имаш голям шанс. Ако е пусната директно до БГ обаче.

Мерси, директно до България ще поръчвам, така че се надявам.
Пък ако не, до Коледа все ще дойде, пък това са основно коледни подаръци и една играчка за рожден ден.. Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 2 924
Извинявам се за забавянето! Втората отстъпка за 2 евро е само за нов клиент и излиза най- долу отляво на сумата. Не помня за какво беше, но трябва до отбележиш квадратчето и ти приспада 2 евро. 

Общи условия

Активация на акаунт