My Toys - В света на играчките - 50!

  • 121 631
  • 817
  •   1
Отговори
# 420
  • Пловдив
  • Мнения: 270
За жалост Работилницата на Дядо Коледа вече не е налична, но пък успях да поръчам Магазина за колела и кафене на хубава цена /освен 20-те % от днес, сложих още код за минус 10 Е и минус 2 Е/  Party Дъщеря ми ще е доволна Simple Smile

Браво, аз нея я взех от Хипото, когато имаше -25%, ама там беше 155 и ми излезе с отстъпката 116, ама ти си го взела много по-изгодно Simple Smile

# 421
  • София
  • Мнения: 2 925
Здравеѝте,
днес опитах да пусна поръчка, но плащането беше неуспешно, понеже картата ми е нова и получена днес и още не е била активна. Сега искам да повторя всичко, но вече не ми позволява да използвам код за отстъпка от 11 евро, все едно вече съм го ползвала, не ми приспада и двете евра за нов клиент. Някакви идеи??

Правиш нов акаунт и пак започваш. Като си готова с поръчката, тогава отбелязваш 2 - те евро, защото ако минеш на плащане и решиш да се върнеш ти ги анулира. Има проблем с въвеждането на картата веднъж и правих сигурно 10 акаунта..... Откачих.
Успех , не се отказвай!

# 422
  • Мнения: 28
Здравеѝте,
днес опитах да пусна поръчка, но плащането беше неуспешно, понеже картата ми е нова и получена днес и още не е била активна. Сега искам да повторя всичко, но вече не ми позволява да използвам код за отстъпка от 11 евро, все едно вече съм го ползвала, не ми приспада и двете евра за нов клиент. Някакви идеи??

Правиш нов акаунт и пак започваш. Като си готова с поръчката, тогава отбелязваш 2 - те евро, защото ако минеш на плащане и решиш да се върнеш ти ги анулира. Има проблем с въвеждането на картата веднъж и правих сигурно 10 акаунта..... Откачих.
Успех, не се отказвай!

Много ти благодаря, току-що направих точно това, което описваш, но късно ти прочетох поста. Та двете евро ги изгубих, но трета регистрация не ми се прави Simple Smile
Платих успешно и сега остава да чакаме добрия старец.
Весело коледно настроение на всички!

# 423
  • София
  • Мнения: 2 925
Ееее съжалява, сега се прибирам и чета! Не се ядосвайте, важното е да има подаръци и доволни дечица !

# 424
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Пиши на съпорта им, ще ти дадат нов код.
Но този код не беше персонален за мен, а от тези, които се намират в гугъл.  newsm78

Няма значение, ти си нов клиент и ти се полага!

# 425
  • Мнения: 28
Пиши на съпорта им, ще ти дадат нов код.
Но този код не беше персонален за мен, а от тези, които се намират в гугъл.  newsm78

Няма значение, ти си нов клиент и ти се полага!
Пуснах си поръчката с нова регистрация, че не ми се чакаше.
Благодаря!  bouquet

# 426
  • Мнения: 218
Здравейте,а само 2 евро ли е за нов клиент,има ли някакв друг код?

# 427
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Винаги има, търсиш в гугъл!

# 428
  • Мнения: 327
Някои случайно да има намерение да пуска поръчка тези дни (за предпочитане с доставка до БГ директно) - без значение от града! - бих искала да се включа. Плащам предварително сумата на поръчката и 5 евро за доставка.

# 429
  • Мнения: 131
Момичета, моля за помощ. Преди да се регистрирам в сайта сложих няколко артикула в кошницата. След като се регистрирах и влязох с моя акаунт тези артикули са си там. Добавих още. На кошницата пише, че са 10 бр. Като отворя кошницата няма нищо и на нея пише 0. Някой има ли представа защо се получава така? А Потвърждаващ имейл за регистрацията трябваше ли да получа?

# 430
  • Мнения: 28
Момичета, моля за помощ. Преди да се регистрирам в сайта сложих няколко артикула в кошницата. След като се регистрирах и влязох с моя акаунт тези артикули са си там. Добавих още. На кошницата пише, че са 10 бр. Като отворя кошницата няма нищо и на нея пише 0. Някой има ли представа защо се получава така? А Потвърждаващ имейл за регистрацията трябваше ли да получа?
И при мен се получи така онзи ден, като добавям в кошницата, броят на артикулите нараства - 2,4,5, а като я отворя - нищо.
Направих си нова регистрация и пуснах поръчка.

# 431
  • Мнения: 160
Мацки, понеже съм чела, че поръчвате дрешки на Esprit, моля, споделете впечатления от размерите им. Поръчах рокля на дъщеря ми, 104/110 размер. Тя ще направи 5 годиники другата есен. Но в гърдичките е широка. Дали ще и е по мярка?
http://www.amazon.de/ESPRIT-M%C3%A4dchen-Kleid-Pferdeprint-Herst … DAE0GKE68MQAZ6JV9
Това е роклята, сори, че е от друг сайт.

# 432
  • Мнения: 154
Пуснах една поръчка. Сега я финализирах и видях че вместо София съм написала Софис.  Дали ще има проблем? Да я сторнирам и да я пусна пак.

# 433
  • Мнения: 181
Пуснах една поръчка. Сега я финализирах и видях че вместо София съм написала Софис.  Дали ще има проблем? Да я сторнирам и да я пусна пак.
Ако пощенския код е правилен,не би трябвало да имаш проблем. Повече държат на пощенския клон.Пускала съм поръчки със сгрешен пощенски клон и правилно изписан град-не идват.Така че както решиш Peace

# 434
  • Мнения: 7
С сайта минават ли плащания с вируална Виза от ЦКБ? Има ли минимален остатък, който да се гледа след като мине поръчката

Общи условия

Активация на акаунт