Интериорен стил по аматьорски - 28

  • 72 658
  • 738
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 427
Pаgane, a какяи с стените, има ли някакви по-наситени цветове...? Дай снимки?

# 721
  • Мнения: 5 060
Пагане, можеш да сложиш цветен шкаф, на тази комбинация всичко ще стои добре.

# 722
  • Мнения: 3 948
На първата снимка се виждат тапетите, всички стени са еднакви. Нямам друга снимка в момента, а е тъмно сега.

# 723
  • София
  • Мнения: 427
Определено тогава ти трябва някакъв цвят, харесай си някой, който обичаш, даже може и наситен. Бъди смела Simple Smile

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Барб, хареса ми тъмносиният лак за шкафовете. Обаче останалата част от кухнята ме кара да потръпвам като си представя всичкия прах


Пагане, май е хубаво да изчакаме снимките. Така реално се вижда само цветът на тапетите.

# 725
  • Мнения: 6 323
Еми Марая Кери нали по интервюта се показва само в десен профил и за нищо на света ляв. И аз така, много подбирах с коя точно снимка да представя готината част от кухнята. Mr. Green

# 726
  • в колонките
  • Мнения: 510
Еми Марая Кери нали по интервюта се показва само в десен профил и за нищо на света ляв. И аз така, много подбирах с коя точно снимка да представя готината част от кухнята. Mr. Green
          Joy Joy
    Ако трябва да съм макс. честна - на мен също не ми харесват тези Икейски рафтчета от  другата страна,  Laughing, всичко се вижда, пък и прах ,  Sick. Ако се сложат някакви лайсни от долу на тези шкафове , за да не се виждат краката е по-приемливо за мен. Бял мраморен плот също харесвам, мисля да си взема от Гърция мрамор.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 1 744
 Марая  Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 16 199
Еми Марая Кери нали по интервюта се показва само в десен профил и за нищо на света ляв. И аз така, много подбирах с коя точно снимка да представя готината част от кухнята. Mr. Green
          Joy Joy
    Ако трябва да съм макс. честна - на мен също не ми харесват тези Икейски рафтчета от  другата страна,  Laughing, всичко се вижда, пък и прах ,  Sick. Ако се сложат някакви лайсни от долу на тези шкафове , за да не се виждат краката е по-приемливо за мен. Бял мраморен плот също харесвам, мисля да си взема от Гърция мрамор.
Когато става дума за кухненски плот, за мен лично съображение номер 1 е как се почиства. Мраморът, с колкото и импрегнатори да е напоен, поема олио, например, и става на петна. И после? У нас имам мраморен плот в банята, но там не се случва да се разлива доматен сос или зехтини...

Не ми се искаше да влизам косо с прагматизъм след размяната на обиди от предните постове Rolling Eyes

По повод Икейските етажерки с чинии - аз не обичам прекалено много гардероби и шкафове, защото забравям кое къде съм сложила и ако има "лице", се започва едно отваряне-затваряне... На подземното ниво имам две складови стаи, в които всичко е на етажерков принцип. Но там не се трупа прах, а и чинии не държа, а тави, кухненски роботи, миксове за хляб и всякакви други неща, които ми влизат в работа не повече от веднъж в седмицата.

# 729
  • в колонките
  • Мнения: 510
  Sharky* ,  и тукашният ми плот е с бял, гланциран мрамор от 1997г. ( тогава го слагахме) и нищо му няма. Въпрос на изградени навици може би. Шкафовете ще са масив, мисля по модел на ''Миле'', частен дърводелец ще ги прави. В България ( Пловдив) съм в къща и холо-кухнята ми е 90 кв.м. Не ми харесват разхвърляни и открити предмети. Не съм зодия Дева, но харесвам подредените неща,  Laughing. Търся си и голяма трапезна маса масив , идеи?

# 730
  • София
  • Мнения: 16 199
У нас мъжете помагат в кухнята и след тях винаги си личи (което е куриозно, защото ММ е много по-подреден от мен), затова много внимавах с плота, разпитвах точно с Гърция какво да сложа и тамошните майстори ми препоръчаха технически камък. Иначе и аз в кухня-трапезария-хол нямам открити етажерки, всички етажерки са ми на сервизния етаж на къщата.

Тук в темата много се изписа за маси масив, прочети по в началото й.

# 731
  • Мнения: 4 290

   ПП. Някои от пишещите са с по два ника, дано модератори се намесят. Мен, лично това не ме бърка, но изисквам от всички добро отношение,  Peace

кой пише от два ника??

а Пина и Богиня си критикуват съвсем конструктивно, нищо против нямам. И мен са ме критикували, не е като да не съм била съгласна, но и подгодвена бях. Идеално си е тук, а критиките са аст от добрия тон и не виждам да е нарушен.
Верно е че всеки има различен вкус, но ако си пльоснеш тук гипсокартоновите тавани на 3 нива, 200 лунички и очакваш овации, ще посъветвам да си отвориш нова тема, някой предложения са отровни.

# 732
  • в колонките
  • Мнения: 510

   ПП. Някои от пишещите са с по два ника, дано модератори се намесят. Мен, лично това не ме бърка, но изисквам от всички добро отношение,  Peace

кой пише от два ника??

а Пина и Богиня си критикуват съвсем конструктивно, нищо против нямам. И мен са ме критикували, не е като да не съм била съгласна, но и подгодвена бях. Идеално си е тук, а критиките са аст от добрия тон и не виждам да е нарушен.
Верно е че всеки има различен вкус, но ако си пльоснеш тук гипсокартоновите тавани на 3 нива, 200 лунички и очакваш овации, ще посъветвам да си отвориш нова тема, някой предложения са отровни.
      

            Shocked Shocked Shocked
      Къде писах за гипсотавани с лунички и звездички?  Нова тема може би ще потрябва на недоволни от нещо в този късен час, аз нямам такива причини,  Peace

# 733
  • в колонките
  • Мнения: 510
 
У нас мъжете помагат в кухнята и след тях винаги си личи (което е куриозно, защото ММ е много по-подреден от мен), затова много внимавах с плота, разпитвах точно с Гърция какво да сложа и тамошните майстори ми препоръчаха технически камък. Иначе и аз в кухня-трапезария-хол нямам открити етажерки, всички етажерки са ми на сервизния етаж на къщата.

Тук в темата много се изписа за маси масив, прочети по в началото й.


 
       Благодаря, ще погледна в началото на темата. Тук също съм виждала такива кухни с техн. камък, имат едни приятели, преди 4-5 години си правиха кухнята, сив цвят, но сякаш не ми е по вкуса,  Thinking. Ще го обсъдя с дъщерята през април като се прибера за Великден. Но за трапезарията ми се иска да е от цяло дърво...тук са адско скъпи,  newsm78,... много хиляди евра,  Crossing Arms

# 734
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Техническият камък не може да сравнява с мрамора. Съвсем други характеристики има.

Общи условия

Активация на акаунт