Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 823
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 121
Някой от Русе може ли да каже дали Nude серията на essence е заредена в Лили?  Simple Smile

В понеделник е заминала по куриер, което значи, че вече е в обекта Simple Smile
Чакаме отзиви Simple Smile

# 676
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Agressiva, благодаря за отзива. Наистина изглежда добре ружа, с нежно покритие Heart Eyes

Това с лимитираните колекции ми звучи като изсмукано от пръстите. Как до сега искаха да зареждат магазините, сега изведнъж спряха? Tired

# 677
  • Мнения: 36 054
Никога не са зареждали всички лимитирани серии - нито на Есенс, нито на Катрис.  Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 2 382
На мен ми отговориха,  че Пепеляшка няма да я заредят, но да очакваме още няколко интересни серии  Laughing Сутринта също са ми писали съобщение, че Нюд серията вече е заредена, макар тя в моите представи не може да мине за интересна  Laughing Дано лятото пуснат нещо по-хубаво и грабващо окото, преди пускаха  Crazy

# 679
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Е, аз всички не съм споменавала. Идеята ми беше, че освен постоянните колекции, от време на време се появява и някоя лимитка. На какъв принцип ги избират и как преценяват, че към определена няма да има интерес, а към друга, да - това вече не знам.

# 680
  • Мнения: 802
Много исках хайлайтъра от Пепеляшка  Rolling Eyes тъй като няма да я има, някой може ли да ми препоръча друг? Може би от средния клас, колкото за проба засега...не ми се изхвърля с 30-40лв иначе за нещо,което не съм ползвала досега. Дайте идеи  Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 2 382
Много исках хайлайтъра от Пепеляшка  Rolling Eyes тъй като няма да я има, някой може ли да ми препоръча друг? Може би от средния клас, колкото за проба засега...не ми се изхвърля с 30-40лв иначе за нещо,което не съм ползвала досега. Дайте идеи  Simple Smile
От средния клас за мен няма по-добър от този   Peace

# 682
  • Мнения: 437
На мен тази nude серия не ми изглежда особено интересна, освен някое от червилата.
Между другото не ми издържаха нервите и писах на страницата на дм във фейсбук дали някога ще се радваме на р2 и в България или смятат, че she са по-качествени и търсени. Който иска може да ме подкрепи.  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 2 382
Дори не съм чувала за р2  Blush

# 684
  • Мнения: 36 054
немският вариант на Ши
Ши е австрийският, с по-бедни и малко на брой серии и до колкото аз съм успяла да сравня, с по-ниско качество

# 685
  • София
  • Мнения: 2 382
Мерси, Бубанка  Simple Smile Изобщо не харесвам Ши  Crazy

# 686
  • Мнения: 1 931
Много исках хайлайтъра от Пепеляшка  Rolling Eyes тъй като няма да я има, някой може ли да ми препоръча друг? Може би от средния клас, колкото за проба засега...не ми се изхвърля с 30-40лв иначе за нещо,което не съм ползвала досега. Дайте идеи  Simple Smile
От средния клас за мен няма по-добър от този   Peace

Белия шоколад е наистина страхотен, ползвам го  Peace Но намира ли се още, защото миналата година или даже по-миналата ми казаха, че няма да го внасят вече в България ?

# 687
  • Мнения: 437
Абсолютно ниско качество! Имах техен лак и капачката се счупи, сенките няма да ги коментирам, меко казано ниско качество. Много често на касова зона може да се види продукти на въпросната марка. Защо ли - все нещо им е дефектно или изтичат скоро.
р2 имат страхотен асортимент от козметика и освен качествени са и на супер достъпни поне в Германия цени. Взимала съм си червила за 1.95 евро.

немският вариант на Ши
Ши е австрийският, с по-бедни и малко на брой серии и до колкото аз съм успяла да сравня, с по-ниско качество

# 688
  • София
  • Мнения: 2 382
Надявам се да се внася , мислех да си го взема за лятото  Praynig Иначе аз съм го купувала преди време, може би преди година  Peace Довечера ще ходя до Лили, най-после да видя новите неща и ще погледна дали го има  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 1 931
Надявам се да се внася , мислех да си го взема за лятото  Praynig Иначе аз съм го купувала преди време, може би преди година  Peace Довечера ще ходя до Лили, най-после да видя новите неща и ще погледна дали го има  Simple Smile

Сподели после, моля те. На мен точно в Лили една консултантка ми каза, че няма да се внася, но само Белия шоколад и тогава даже беше намален на 50 %. Ако има консултант може да попиташ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт