Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 789
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Възможно е наистина да се преустанови внасянето, защото по време на Коледните намаления, точно "шоколадите" бяха с най-ниска цена, отстъпката спрямо другите продукти беше очевидна просто.

# 691
  • Мнения: 437
Е не мога повече!  #Crazy Shocked

Цитат
dm-drogeriemarkt.bg Здравей, Веселина Марката p2 присъства единствено в асортимента на dm Германия и нямаме информация тя да стане част от асортимента и на dm България. Продуктите на марката s.he stylezone не отстъпват по нищо на тези на p2 и се предлагат в същата разнообразна гама. Поздрави!
Like · Reply · 1 min

# 692
  • Мнения: 802
Надявам се да се внася , мислех да си го взема за лятото  Praynig Иначе аз съм го купувала преди време, може би преди година  Peace Довечера ще ходя до Лили, най-после да видя новите неща и ще погледна дали го има  Simple Smile

Сподели после, моля те. На мен точно в Лили една консултантка ми каза, че няма да се внася, но само Белия шоколад и тогава даже беше намален на 50 %. Ако има консултант може да попиташ  Peace

И аз съм го търсила многократно и го няма отдавна.
Затова очаквам други предложения  Simple Smile

# 693
  • Мнения: 17 546
Е не мога повече!  #Crazy Shocked

Скрит текст:
Цитат
dm-drogeriemarkt.bg Здравей, Веселина Марката p2 присъства единствено в асортимента на dm Германия и нямаме информация тя да стане част от асортимента и на dm България. Продуктите на марката s.he stylezone не отстъпват по нищо на тези на p2 и се предлагат в същата разнообразна гама. Поздрави!
Like · Reply · 1 min
Хах Laughing , за мен s.he stylezone са боклучки, не ми се вярва да са на нивото на р2. Mr. Green
Имам един лак, едно червило и една сянка, гола вода са и трите.

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Е не мога повече!  #Crazy Shocked

Скрит текст:
Цитат
dm-drogeriemarkt.bg Здравей, Веселина Марката p2 присъства единствено в асортимента на dm Германия и нямаме информация тя да стане част от асортимента и на dm България. Продуктите на марката s.he stylezone не отстъпват по нищо на тези на p2 и се предлагат в същата разнообразна гама. Поздрави!
Like · Reply · 1 min
Хах Laughing , за мен s.he stylezone са боклучки, не ми се вярва да са на нивото на р2. Mr. Green
Имам един лак, едно червило и една сянка, гола вода са и трите.


 doh smile3505 smile3555

По-тъп отговор не съм чувала. Може да са от един ценови клас, но категорично не съм съгласна с това, че качеството и асортимента на p2 са еднакви. Sick

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Надявам се да се внася , мислех да си го взема за лятото  Praynig Иначе аз съм го купувала преди време, може би преди година  Peace Довечера ще ходя до Лили, най-после да видя новите неща и ще погледна дали го има  Simple Smile

Сподели после, моля те. На мен точно в Лили една консултантка ми каза, че няма да се внася, но само Белия шоколад и тогава даже беше намален на 50 %. Ако има консултант може да попиташ  Peace

И аз съм го търсила многократно и го няма отдавна.
Затова очаквам други предложения  Simple Smile



На Umbrella пудрата номер 14 е чудесен хайлайтър и е около 4 лв.
Преди време почти цялата КМ се беше вманиачила по него.
Но имаше защо - много е хубав.

# 696
  • Варна
  • Мнения: 10 791
http://www.catrice.eu/bg/produkti/lice/fon-do-ten/detaili/produc … undation-010.html

Този ФДТ на Катрис има ли го по магазините? Чета много добри отзиви за него и искам да го пробвам.  Simple Smile

Има го.  Peace
Аз също го ползвам и съм много доволна.

П.П. Купих си го от Лили, около 14лв.

Благодаря! Видях на сайта да пише, че вече не се предлага, да взема да побързам.

Ползвам в момента този новия на Мейбълин и, честно казано, нямам търпение да свърши, даже искам да го заменя с друг, прекалено ми подчертава сухите участъци. Този на Катрис как е в това отношение?
Скрит текст:

# 697
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Скрит текст:
http://www.catrice.eu/bg/produkti/lice/fon-do-ten/detaili/produc … undation-010.html

Този ФДТ на Катрис има ли го по магазините? Чета много добри отзиви за него и искам да го пробвам.  Simple Smile

Има го.  Peace
Аз също го ползвам и съм много доволна.

П.П. Купих си го от Лили, около 14лв.

Момичета,

Катрис ФДТ Фото финиш се спира и ще бъде изтеглен от пазара началото на м.Март. Ако някой иска да си вземе от него, сега е момента. Даже беше на намаление в Лили.

Благодаря и на теб!

# 698
  • Мнения: 1 246
Киса, моята кожа е суха, нанасям винаги отдолу хидратиращ крем, при мен е добре така.
Нямам отплаквания, лесно се разнася и е дълготраен.

# 699
  • Мнения: 802
Надявам се да се внася , мислех да си го взема за лятото  Praynig Иначе аз съм го купувала преди време, може би преди година  Peace Довечера ще ходя до Лили, най-после да видя новите неща и ще погледна дали го има  Simple Smile

Сподели после, моля те. На мен точно в Лили една консултантка ми каза, че няма да се внася, но само Белия шоколад и тогава даже беше намален на 50 %. Ако има консултант може да попиташ  Peace

И аз съм го търсила многократно и го няма отдавна.
Затова очаквам други предложения  Simple Smile



На Umbrella пудрата номер 14 е чудесен хайлайтър и е около 4 лв.
Преди време почти цялата КМ се беше вманиачила по него.
Но имаше защо - много е хубав.

За първи път я чувам, откъде може да се купи?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 5 886
potrebitel22, можеш да пробваш на Есенс "здрачовския" хайлайтър, все още се намира на места, а и по-напред из страниците прочетох, че отново го зареждат.
Той е евтин, при мен дълготраен и ми се струва добър избор като първи продукт от този тип.

# 701
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
potrebitel22,
от Елитис или малки квартални магазинчета. Peace
В средата


Оплаквам се от тази спирала

Извива, разделя, удължава и дава обем, но толкова ужасно ронене не съм имала досега. Слагам я в 7 сутринта и в 12 съм като панда вече. Сутрин ми падат на моменти по 1-2 трохи, но на обяд е някакъв ужас. ooooh! Ще я хвърлям. ooooh!

# 702
  • Мнения: 802
Мерси много!
От април ще пускат някаква серия на Есенс с бисквитки  Blush

# 703
  • Варна
  • Мнения: 5 886
При нас в България или по принцип?

# 704
  • Мнения: 17 546
Оплаквам се от тази спирала.
Извива, разделя, удължава и дава обем, но толкова ужасно ронене не съм имала досега. Слагам я в 7 сутринта и в 12 съм като панда вече. Сутрин ми падат на моменти по 1-2 трохи, но на обяд е някакъв ужас. ooooh! Ще я хвърлям. ooooh!
Аз пък я слагам от два дена, макар да съм я купила преди два месеца заедно с очната линия и точно това си мислех вчера, че въобще не се рони. Наистина извива, разделя и удължава. 12 часа бях с нея вчера и беше непокътната. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт