Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 787
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 802
При нас в България или по принцип?

гледах го в българската страница, на български..значи трябва да я заредят.

# 706
  • София
  • Мнения: 2 379
Тази спирала ми я подариха преди няколко дни заедно с очната линия и бях малко резервирана към нея, понеже по отношение на спирали съм малко сноб  Mr. Green , обаче съм просто очарована от нея- страхотен обем , извиване, никакво ронене и трайност от сутрин до вечер  Heart Eyes По нищо не отстъпва на високият клас спирали  Peace А серията на Есенс с биствитки ми звучи много добре, има ли снимки  ? Blush

# 707
  • Мнения: 1 398
Момичета отбих се в обедната почивка в Lilly за да разгледам Nude серията. Купих си гландц и червило. Голямо разочарование, май очаквах прекалено много. Цветовете не са така както си ги представях, а уж и там отварях мазах на ръката (една консултантка ми беше кацнала на главата, сякаш съм тръгнала да крада). Въпросното червило, както писа някой по-горе мирише ужасно, на старо! А гланца уж на ягодки, ама май на развалени  Laughing Много светли излязоха за мен на цветовете. А от сенките има само 3 цвята.

P.S. на червилото са сложили етикет "спирала за очи"  ooooh!

# 708
  • Мнения: 802
Понякога не е марката виновна, а самия магазин, защото ги съхраняват некачествено. Аз Есенс си купувам от аптеки, не от ДМ и Лили. Там всичко възможно се отваря, маже,пробва.. а опакованите спирали дори и да са в срок,ако се съхраняват на топло, а не в складовете за целта, нормално  е да се ронят и развалят после.

Ето я серията на есенс http://www.essence.eu/bg/limitirani-serii/cookies-cream/

# 709
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Това споделят и други момичета, че нямат този проблем, но моята от самото отваряне се рони. Сега вече е и по-суха, а да съм я ползвала 10 пъти. Crossing Arms

Оплаквам се от тази спирала.
Извива, разделя, удължава и дава обем, но толкова ужасно ронене не съм имала досега. Слагам я в 7 сутринта и в 12 съм като панда вече. Сутрин ми падат на моменти по 1-2 трохи, но на обяд е някакъв ужас. ooooh! Ще я хвърлям. ooooh!
Аз пък я слагам от два дена, макар да съм я купила преди два месеца заедно с очната линия и точно това си мислех вчера, че въобще не се рони. Наистина извива, разделя и удължава. 12 часа бях с нея вчера и беше непокътната. Thinking

Тази спирала ми я подариха преди няколко дни заедно с очната линия и бях малко резервирана към нея, понеже по отношение на спирали съм малко сноб  Mr. Green , обаче съм просто очарована от нея- страхотен обем , извиване, никакво ронене и трайност от сутрин до вечер  Heart Eyes По нищо не отстъпва на високият клас спирали  Peace А серията на Есенс с биствитки ми звучи много добре, има ли снимки  ? Blush

# 710
  • Мнения: 2 621
Тази серия с бисквитки мисля, че не е съвсем нова. Преди 2 години си купих блестящите перли, тогава от един склад в Младост.

# 711
  • София
  • Мнения: 2 379
Ивче, и аз мисля че нещо спиралата не е в ред, вероятно е развалена  Confused Благодаря за  линка по-горе  Hug, харесах перлите от серията с бистквитки  Laughing

# 712
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Да, серията с бисквитките е стара. Отворяйки линка пише, че е в продажба от април 2014 година.
Вероятно просто скоро не са обновявала информацията на сайта си или ти си попаднала в раздел със стари лимитирани серии.

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Каква е цената след намалението на единични сенки (обикновени и металически) и лаковете за нокти Colour & Go на Essence в DM?

# 714
  • София
  • Мнения: 2 379
Ох, вярно пише 2014  Flutter Crazy  Дано все пак пуснат нещо готино, да компенсират липсата на Пепеляшка  Mr. Green

# 715
  • Мнения: X
Каква е цената след намалението на единични сенки (обикновени и металически) и лаковете за нокти Colour & Go на Essence в DM?
обикновени-2,49лв.
металически-3,99лв.
Загледах металическите сенки,обаче на тестера само горния слой е с бляскави частички Shocked....отдолу не са така бляскави Shocked....и се отказах да си ги купя.....Не знам дали и в кутийката няма да е същата работа.... newsm78Някой,ако ги има,моля да сподели мнение,че нещо не разбрах какъв е тоя номер....Отгоре изглеждат супер бляскави,а следващия слой направо матови...и никакви блестящи частици нямаше....Ето,тези гледах,но в лилаво:
https://www.google.bg/search?q=%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0 … 71389%3B280%3B336

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 16:25 от Анонимен

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета отбих се в обедната почивка в Lilly за да разгледам Nude серията. Купих си гландц и червило. Голямо разочарование, май очаквах прекалено много. Цветовете не са така както си ги представях, а уж и там отварях мазах на ръката (една консултантка ми беше кацнала на главата, сякаш съм тръгнала да крада). Въпросното червило, както писа някой по-горе мирише ужасно, на старо! А гланца уж на ягодки, ама май на развалени  Laughing Много светли излязоха за мен на цветовете. А от сенките има само 3 цвята.

P.S. на червилото са сложили етикет "спирала за очи"  ooooh!
И на мен не ми хареса тази серия,само едно червило ми пасна като цвят,но го нямаше,взех само един брокатен лак от серията и май няма да ходя скоро до Лили,напазарих други неща

# 717
  • Мнения: 17 546
Загледах металическите сенки,обаче на тестера само горния слой е с бляскави частички Shocked....отдолу не са така бляскави Shocked....и се отказах да си ги купя.....Не знам дали и в кутийката няма да е същата работа.... newsm78Някой,ако ги има,моля да сподели мнение,че нещо не разбрах какъв е тоя номер....Отгоре изглеждат супер бляскави,а следващия слой направо матови...и никакви блестящи частици нямаше....Ето тези гледах, но в лилаво:
Имам тези, много нежно стоят на окото и си имат блясък. Не е някакъв безкрайно бляскав и на мен ми харесва толкова, колкото е.

http://store.picbg.net/pubpic/90/90/1b9edcdee76e9090.jpg - със светкавица
http://store.picbg.net/pubpic/CD/63/1c6d39837870cd63.jpg - без светкавица

Последна редакция: чт, 12 фев 2015, 17:08 от Бижy

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Бижу,точно на тези много се чудих и не ги взех,но в сладката кутия имам подобни

# 719
  • Варна
  • Мнения: 10 791
А може ли да препоръчате хубав  ФДТ до 20 лв? Да изравнява тена, да не е с много плътна и гъста текстура, да придава свеж вид, да не подчертава сухите участъци.  Rolling Eyes

Четох отзиви за Катрис, Буржоа и тотално се омотах - колкото доволни, толкова и не.
На Мейбълин не искам.

Общи условия

Активация на акаунт