Balea, Alverde, Catrice, Essence - 17 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 76 792
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Аз напоследък съм доволна от Римел - Wake Me Up
Има средно покритие, не го усещам тежък върху лицето, добре се слива с тена ми и дава едно леко озаряване, което много ми допада.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 021
А може ли да препоръчате хубав  ФДТ до 20 лв? Да изравнява тена, да не е с много плътна и гъста текстура, да придава свеж вид, да не подчертава сухите участъци.  Rolling Eyes

Четох отзиви за Катрис, Буржоа и тотално се омотах - колкото доволни, толкова и не.
На Мейбълин не искам.


Bourjois Healty Mix Serum(gel) .Гел формула,която се нанася по лесно и се плъзга по кожата,изравнява тена и покритието му е от леко<средно .Гел формулата му е пригодена за покрижането на тези сухи участъци.
За 21.99 има и Bourjois Healty Mix с по силно покритие като се води един от най-добрите ФДТ на нормални цени.
Гелът съм го виждала и на 16 и на 18лв.

# 722
  • Мнения: 17 546
А може ли да препоръчате хубав  ФДТ до 20 лв? Да изравнява тена, да не е с много плътна и гъста текстура, да придава свеж вид, да не подчертава сухите участъци.  Rolling Eyes
Преди да открия този Макс Фактор, за който писах преди няколко страници, ползвах Афинитон на Мейбълин, но най-светлия цвят ми е леко светъл и взимах два(и този след най-светлия), смесвах, за да си докарам цвета. Той е лек, със средна покривност, траен, не изсушава кожата и е под 20 лв. Но за 3 лв над 20 лв. Макс Фактора си заслужава от всякъде пред Мейбълин.

А, ти пък не искаш на Мейбълин, сега прочетох докрай. Ми значи препоръката ми не ти е от полза. Други марки не познавам. Позвала съм Avon, Мейбълин, Есенс и Макс Фактор откакто ползвам фдт.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Аз от всичко, каквото ползвах досега като фдт, бб и сс сякаш най-доволна оставам от бб крема на Гарниер в тясната издължена тубичка.  Rolling Eyes
Може би да спра да експериментирам и да си взема пак от него...

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
А може ли да препоръчате хубав  ФДТ до 20 лв? Да изравнява тена, да не е с много плътна и гъста текстура, да придава свеж вид, да не подчертава сухите участъци.  Rolling Eyes

Четох отзиви за Катрис, Буржоа и тотално се омотах - колкото доволни, толкова и не.
На Мейбълин не искам.


Bourjois Healty Mix Serum(gel) .Гел формула,която се нанася по лесно и се плъзга по кожата,изравнява тена и покритието му е от леко<средно .Гел формулата му е пригодена за покрижането на тези сухи участъци.
За 21.99 има и Bourjois Healty Mix с по силно покритие като се води един от най-добрите ФДТ на нормални цени.
Гелът съм го виждала и на 16 и на 18лв.

Подкрепям, тъкмо приключих една опаковка от гела и имам нова. Не оставам без него. Стандартния Хелти Микс наистина е идея по-покривен и гъст, но също много хубав. Между Катрис и Буржоа, съм определено за вторите. Цените са 23-25 и на двете версии на Хелти, при намаления са между 15 и 20. Струват си парите, ползвам една опаковка година близо.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
а аз харесвам Катрис

# 726
  • София
  • Мнения: 2 379
Бях в Лили с намерението да купя тази палитра
Скрит текст:
, естествено я нямаше  Laughing Ще чакам да я заредят, би трябвало да е скоро. Нищо от Нюд серията не ми хареса, то и нямаше много неща де, 3 вида сенки, като първите две бяха адски бледи, а най-тъмната ми се сля с клепача и не личеше да нося нещо. Червилата не ми харесаха. На Буржоа има от шоколадовия хайлайт, но от тъмния само  Peace

# 727
  • Мнения: 17 546
На път за работа минах през Лили и си взех ружа на Катрис. И аз взех 080, харесва ми! Благодаря,на дамата, която сподели за него.   bouquet

# 728
  • Мнения: 437
Моля!    bouquet
На път за работа минах през Лили и си взех ружа на Катрис. И аз взех 080, харесва ми! Благодаря,на дамата, която сподели за него.   bouquet

# 729
  • Мнения: 8
А може ли да препоръчате хубав  ФДТ до 20 лв? Да изравнява тена, да не е с много плътна и гъста текстура, да придава свеж вид, да не подчертава сухите участъци.  Rolling Eyes

Четох отзиви за Катрис, Буржоа и тотално се омотах - колкото доволни, толкова и не.
На Мейбълин не искам.

на Катрис адаптиращият фдт 3в1 е много удачен, при нанасяне текстурата е бяла и при допир с кожата придобива цвят, който се адатрипа към цвета й.

# 730
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 114
От Лили:

Интимен гел
Скрит текст:

Шампоан Himalaya
Скрит текст:

Маска за коса Treatment Wax
Скрит текст:

Маска за коса Lorys с арган
Скрит текст:

И дезодорант на Velnea dry mineral (зелен).

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Взех си от ЛИЛИ
Essence So glow cream to powder highlighter за около 6~.
В розовата гама,приятен е за тази си цена.
нанесох си продукта в едно такси и на дневна светлина има едно финно озаряване на кожата,без някакви големи боркатени частици.
В стаята ми с работеци 3/5 крушки нещо не го забелязвам.
Не мирише на нищо,утре ще засека колко време издържа.
Чудя се между него и Highlighting Pen на Catrice дали има някаква особена разлика,тъй като за химикалката няма тестер( а в Essence някой си е сложил нокътчето вътре,нищо,че имаше тестер).
Имам и Essence Silky touch blush 10 adorable . Хубаво розовичко ,определям го на барбинско.
Чудя се дали си заслужава да си взема някой коректор на Катрис или да се боря за такъв на Bourjois.

# 732
  • Мнения: 1 148
Аз също очаквах много от лимитираната серия на Essence. Не ми хареса нищо от нея, червилата имат много странен цвят. В крайна сметка си тръгнах с това червило: 07 natural beauty

Скрит текст:

На Catrice имам това и съм много доволна, защото много трудно си избирам подходящ цвят:

Скрит текст:

Снимките са от Google.

# 733
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
В Лили в Стара Загора я няма новата нюд серия на Essence. Не че съм си харесала нещо, но ми беше любопитно да я видя. Иначе и там бяха намалени сенките (може би и лаковете...) като в ДМ.

# 734
  • Мнения: 142
Здравейте. Отдавна следя темата и имам много успешни покупки благодарение на вас   bouquet. Искам да попитам някой използва ли ел.четките за зъби на Донтодент и какви са впечатленията от тях? И за да не е само въпрос - препоръчвам интимният измиващ гел Jessa, марка на ДМ. Довършвам втора опаковка и определено ще го купувам пак. Преди използвах Себамед, Гинофит и Лактацид, но съм изумена колко добре се чувствам с този от ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт