Изневяра?

  • 20 075
  • 109
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 418
Прилича ти на нещо, което никога не си виждала.

# 31
  • Мнения: 21 457
 Е те това е втория пункт, който не ми е ясен. Как така авторката никога не е виждала таквоз нещо?

# 32
  • Мнения: 216
Да видим: аз съм виждала засъхнало петно от семенна течност не върху дънки, а върху анцугова материя черна на цвят. Еми белезникаво си е, като го разчоплиш с нокът пада прах. Не ми се смейте, не изглежда да е с плътна структура по-скоро е полуорозрачно.
Не се вкарвай във филми, мъжа ти може да си е ударил една ръчна в тоалетната докато си спяла, не е задължително да ти е изневерил.
Ако подушиш женски парфюм, намериш следи от женски гримове по дрехите му това е обезпокоително. И намери начин да разбереш паролите му за скайп, е-мейл, Фейсбук (аз така го гепих моя навремето, че ми кръшка).

# 33
  • София
  • Мнения: 1 344
Е те това е втория пункт, който не ми е ясен. Как така авторката никога не е виждала таквоз нещо?

Но може би е вкусвала.
Затова по-добре да близне върху петното и ще е ясно.

# 34
  • Мнения: 6 833
Уж снимка щяхме да видим...  Whistling

# 35
  • София
  • Мнения: 4 349
И на мен ми стана интересно  Whistling Whistling Whistling

# 36
  • Мнения: 725
Една снимка ще разплете мистерията  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 7 848
Ами аз от кога чакам....  Popcorn

# 38
  • София
  • Мнения: 4 349
големи специалисти сте - снимка и готово  Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Мнения: 39 318
Е, добре де- какво ще прави сперма на гащите? Ако е имало изневяра, то тя няма да е там.
Ох, обърках се.

# 40
  • Мнения: 725
Е по добре е от това да гадаем как точно изглежда петното   Peace Пък и ми стана толкова интересно  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 4 349
То не беше ли и по крачола  newsm78 newsm78 newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 3 390
Което означава, че или е имало и преди поводи за съмнения, или реална изневяра, или мъжът й просто често й дава поводи да се съмнява в него.:
...или тя започва да изтрещява.  ooooh!
Шансът да е правил секс с несмъкнати панталони е много малък. В днешно време, дори в кола да правиш секс, пак се събличаш.
Ако подушиш женски парфюм, намериш следи от женски гримове по дрехите му това е обезпокоително. И намери начин да разбереш паролите му за скайп, е-мейл, Фейсбук (аз така го гепих моя навремето, че ми кръшка).
Лелееее, добре, че жените на колегите ми не ги следят, че като се сетя за съботно-неделния ни банкет, просто не парфюми и гримове по тях, а нови форми на живот могат да намерят по дрехите и кожата им... Crazy

# 43
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не се подигравайте на момичето  Stop

# 44
  • Мнения: 6 833
Ако искате да направите мръсно на някой, нацапайте му панталона с майонеза или подобно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт