Изневяра?

  • 20 076
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте, имам съмнения относно нещо, не реших да се допитам до вас, преди да вдигам много врява.Снощи сгъвах дрехите и забелязах, че върху дънките на мъжа ми (отвън), с които беше излизал предната вечер, има петно. Петното много ми прилича на засъхнала сперма, но тъй като реално никога не съм виждала засъхнала сперма върху дрехите, реших да не вдигам много врява.Някой може ли да обясни как реално изглежда това явление и  дали да се съмнявам за изневяра... Напоследък нещо съм изнервена и може би започва да ме обхваща параноя.Обстановката между нас е малко нажежена и преди пак да питам за нещо, искам да съм сигурна.По-късно може да прикача снимка на петното.

# 1
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Твърдо ли е?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
 Joy Joy Joy Да паднеш просто!
И как ти заприлича щом никога не си виждала? Я не се вкарвай в излишни филми. Само се тормозиш. Няма как да разбереш дали е това освен с химичен анализ. Иначе би трябвало да има специфична миризма (ако я познаваш), но пак зависи от кога е.

# 3
  • Мнения: 6 833
Това петно може да е хиляди неща. Има ли нещо в поведението му, което те кара да мислиш, че изневерява?

# 4
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Човек да не се окапе с нещо hahaha. Веднага се вдига шум до небесата. Че и снимки ще гледаме Joy
А иначе, би било съмнително ако петното се е втвърдило. Затова попитах. По друг начин едва ли би могло да се разпознае. Но пък и лаборатории има... Crazy

# 5
  • Мнения: 6 833
Ама то и петното от лепило се втвърдява  Laughing

# 6
  • Мнения: X
Т.е., допускаш, че мъжът ти излиза с приятели и забива някоя в тоалетната?
Дали ми изневерява човек с подобно възпитание, е последния въпрос, който бих си задала.

# 7
  • Мнения: 6 833
Какво е възпитанието на човека?  Tired

# 8
  • Мнения: X
Какво е възпитанието на човека?  Tired
Ами, не знам....Ти ми кажи какво е възпитанието на семеен мъж, който излиза с приятели и забива първото гадже в тоалетната .....
И доколко уважаваш човек, за когото допускаш подобно поведение.

# 9
  • Мнения: 6 833
От къде разбра, че е излизал с приятели и е забил първото гадже в тоалетната ???

# 10
  • Мнения: 6 904
Добре де, дори това да е сперма с какво точно показва, че мъжът е изневерил Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: X
От къде разбра, че е излизал с приятели и е забил първото гадже в тоалетната ???
Нямам време за "кръстосан разпит" .  Laughing
Ако имаш нещо за казване, моля.
Ако не, хубав ден.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 833
Интересно, че имаш време да определяш възпитанието на някой на база на това, че имал петно по дънките.....

А може би не сме запознати с ясновидските ти способности?  Joy Stop

# 13
  • Мнения: X
А може би не сме запознати с ясновидските ти способности?  Joy Stop[/i]

.....Снощи сгъвах дрехите и забелязах, че върху дънките на мъжа ми (отвън), с които беше излизал предната вечер, има петно. Петното много ми прилича на засъхнала сперма.....
......дали да се съмнявам за изневяра.

Аз просто УМЕЯ да ЧЕТА!    Laughing
Мъжът е излизал предната вечер, очевидно не с нея, щом се съмнява за сперма.
Съмнява се за изневяра, т.е. подозира, че мъжът й е забърсал нещо.Не че гаджета не се забърсват и на улицата, ама най-вероятно е "Излизане-заведение-алкохол-изневяра".Рядко човек излиза да купонясва сам....
Дори да е петно от питие, (което пак "говори" за излизане/заведение), фактът, че тя допуска подобна долнопробна изневяра от мъжа си, е показателен.
Кое му е толкова сложното?    Mr. Green
Че и ясновидки намеси!   Joy


# 14
  • Мнения: 7 848
Докато четях така се надявах петното да е я от червило, я от ФДТ, я сенки за очи...
Искам снимка! Peace

Общи условия

Активация на акаунт