Бебешката количка - цяла наука за второ висше №28

  • 80 938
  • 736
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 44 344
 hahaha hahaha hahaha
Може на ръст да му умалее Simple Smile
(това, разбира се, беше в кръга на шегата със стола)
Иначе и сайбекса имат ново оранжевикаво http://cybex-online.com/bg/carseats/solutionm.html ама не е така буаво като конкорда Simple Smile Laughing

# 601
  • Мнения: 4 828
Като му умалее, ще ходи с градския транспорт - там седалките са достатъчно големи  Joy
Както при нас рейсовете минават само на високосна година  ooooh!

И на мен конкордът повече ми допада, ама да ти кажа - и той, и сайбекса ми изглеждат доста големички. Имам чувството, че моето ще се загуби в тях - вярно, че е висок 96 сантиметра, но ми се виждат много широки. Ама това е за друга тема, де!

# 602
  • Мнения: 370
Здравейте, имам Сола МТХ и съм много доволна, ще си я ползвам и за второто, но за лятото ми се иска да търкалям нещо още по-леко. Спряла съм се на Макларън Глоубтротър, има ли мамче, което да е ползвало такава да сподели впечатления. Ще я купувам втора ръка, ако това има значение.

# 603
  • София
  • Мнения: 44 344
Nedinka  - то пооспамихме, но не са чаак толкова широки Wink Всъщност разликата в ширината на 15-36 и 9-18 не е огромна, най-вече е при рамената.
Иначе раничко ви е със сигурност... на моят на 4 и малко год му го сменихме, чаках да направи 15 кг, иначе вече му стърчеше главата от стария. Simple Smile около12 см е бил по-висок тогава от твоето момче Wink

# 604
  • Мнения: 4 828
Здравейте, имам Сола МТХ и съм много доволна, ще си я ползвам и за второто, но за лятото ми се иска да търкалям нещо още по-леко. Спряла съм се на Макларън Глоубтротър, има ли мамче, което да е ползвало такава да сподели впечатления. Ще я купувам втора ръка, ако това има значение.

Нашият Макларън е Куест. За Глоубтротър-а, а и изобщо за Макларъна, мога да те посъветвам да погледнеш хубаво колко са изтъркани задните колелета на количката. В наше село всяка втора количка е Макларън и съм виждала с доста изтъркани колелета - предполагам, че това е резултат от возенето на поне 2-3 деца, защото при нашата, купена нова, няма такова нещо.

# 605
  • Мнения: 370
Да, това го имам предвид, мацката я е бутала само едно лято, аз имам същите намерения. А иначе доволна ли си от марката?

# 606
  • Мнения: 4 828
Да, това го имам предвид, мацката я е бутала само едно лято, аз имам същите намерения. А иначе доволна ли си от марката?

Изключително съм доволна, но зависи при какви условия ще използваш количката.
Както писах по-горе, ние доста пътуваме със самолет, така че за тази цел е много удобна - сгъва се и се разгъва с една ръка, има дръжка за носене в сгънато положение, около 7 килограма е самата количка и очевидно е много здрава, след като досега не са я счупили. Ползваме я от април 2013 г. За дълго возене по софийските неравни тротоари не е удобна - мен лично ме заболяват ръцете, но пък и аз нямам тренинг, така че може и да е от това.
Имам забележки към дъждобрана, който вървеше с количката - малък, прекалено опънат и понеже моето не понася дъждобрани, за нула време го скъса.
От плата съм доволна - не се е захабил никъде, нито е избелял, нашата е дънкова.
С една дума, доволна съм. Ако трябва да купувам такъв тип количка, пак бих избрала Макларън.

# 607
  • Мнения: 2 094
Момичета, къде в Пловдив мога да намеря хубави колички ? Моля някой да ме насочи,понеже не съм от града,а мисля от там да ходя да пазарувам  newsm78

Има 2 Вис Виталис И Касида ,и два шоурума Чиполино ( там има различни марки колички ) За адреси виж най-добре в гугъл

# 608
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте !
От сега почвам да оглеждaм за количка.  Като изискванията са ми :
До 700-800 лева.
С отделни кошове.
Да е около 10 кг.
Летният кош да има хубаво легнало положение.

За сега съм харесала :
Navington cadet
Coleto Marco Polo
ABC 3-tek  при нея ме притеснява летният кош ,в легнало положение на кръста има вирната чупка и ми се струва неудобна за спане на голямо дете и за смяна на памперс ... Плюса ми идва скъпа....
Peg Perego Skate много я харесах ,но ме притеснява ,че е с един кош и кофти багажник .

С каката ползвах Cangaro Kids Tour и бях много доволна ,лека,маневрена ,но я продадох ...
Чакам мнения и препоръки  Wink
Ние сме с abc design 3tec и като цяло съм доволна, много ми харесва количката особено на външен вид. Летния кош е много удобен за спане, сложих го когато Александър стана на 5м, защото зимния му идваше прекалено къс  Laughing много добре си спи детето в него, даже вкъщи още го приспивам в количката. много е удобна комбинацията от дръжки, като ти омръзнат двете, позлваш цялата, а и можеш да закачаш много торби на тях - лятото щях да я изсипя в Кауфланд, много я претоврих  Laughing
Като недостатък - много е тежка, ако ти е тежко и бебето - тежко ти дето се вика  Laughing Затова и сега съм в търсене на лятна количка  Wink
Ако сега трябваше да купя количка за новородено щях да взема Jane - Muum или Mamas and Papas - Sola

# 609
  • Мнения: 146
Момичета, моля помагайте!

Трябва много бързо да купя количка за бебче на 6 месеца, до към 600 лв., да не е много тежка и да е маневрена. Нямам много време, а нищо не разбирам от колички.  Rolling Eyes

# 610
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Момичета, моля помагайте!

Трябва много бързо да купя количка за бебче на 6 месеца, до към 600 лв., да не е много тежка и да е маневрена. Нямам много време, а нищо не разбирам от колички.  Rolling Eyes
Разходи се в някой от магазините и разгледай. Така ми се струва, че ще се объркаш доста, чакайки от тук съвет каква да бъде. Още повече, че нямаш идея за марка, модел и тн.
Държите ли да е нова количката или не?
Ако е за бебче на 6 месеца не ви е нужна такава със зимен кош. Но пак е много относително. Идва лято и зимен кош не е особено нужен на бебе на тази възраст. Аз не бих заложила на разни марки от сорта на CANGARO, MONI и тн. По скоро вижте GRACO/имат прилични комбинирани колички за около 500-600 лв./, CHICO, PEG PEREGO...Избор има голям. Ние сме с големи колички, но просто ни трябваше вариант с кош. Успех и дано намерите това, което ще ви е най-полезно и удобно!   bouquet

Последна редакция: чт, 26 фев 2015, 23:51 от betray

# 611
  • Мнения: 4 709
Момичета, моля помагайте!

Трябва много бързо да купя количка за бебче на 6 месеца, до към 600 лв., да не е много тежка и да е маневрена. Нямам много време, а нищо не разбирам от колички.  Rolling Eyes
Отивате в някой магазин и търсите лятна количка без зимен кош, защото няма да ви е нужен, колкото е по-лека, толкова по-добре. 5-6кг е лека количка, 7-8 е средна хубост, нагоре не ви трябва да я купувате изобщо.

# 612
  • София
  • Мнения: 2 368
Прочетох цялата тема и имам няколко въпроси за летни колички
гледах коментирате мамас и папас и видях няколко линка в олх, само че мен ми се иска да е по-светла и с нюанси на синьо Simple Smile (не стига , че искам до 100лв, ми и с претенции ...  Embarassed )
А каква работа върши този борд, защото гледам тези колички го нямат, поръчвате допълнително  newsm78

Mamas & Papas светло синя - Mamas & Papas със звездички  - Чиполино 1 -
Скрит текст:
Чиполино 2 - Косатото - И една много симпатична Baby Max Lilly , но каква е  newsm78

mysti, ти каква си взе в крайна сметка?
Почти безобидн@, ако не е тайна може ли координати на лични на този, от който поръчваш?

# 613
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Anichka1987, за мен борд си е необходим. И, за да се държи детето, и за да му е по-удобно, и за закачване на играчки, и за закачване на покривало за крачета и зимно чувалче ... Поръчах го от този продавач, като ми го поръча една дама, която се занимава с поръчки от Алиекспрес, и беше поръчан от мое име с моя пощенски адрес. Важно е, като купиш количка да видиш какъв борд ще ти трябва - в случая за моя Папас си поръчах Стил Б - 1,9 см. диаметър/ 6 см. обиколка на дръжката/38-39 см. дължина. И да - това са бордове за кръгъл профил Simple Smile Ако искаш на ЛС можа да ти изпратя координати на дамата, която ми го поръча. Пристигна за 20-тина дни. Поръчах го на цена 18$ ... Като гледам този продавач една седмица го продава за 18$ после една седмица за 24$ и после пак за 18$ Simple Smile и така ги редува Simple Smile
http://www.aliexpress.com/item/Baby-Strollers-Front-Armrest-Bump … r/2025039011.html

# 614
  • Мнения: 4 709
Нищо не взех, харесах http://olx.bg/kato-nova-unikalna-bebeshka-kolichka-na-mamas-and- … r-tsena-i71162752  и http://olx.bg/lyatna-kolichka-inglesina-swift-i56644776 и ММ се закатанчи, че не можело да купуваме по интернет без да я види, а и двете няма как да видим, защото са ни далеко. Сега сме пешеходци, защото моята е от комбинираните и е 9кг стои в мазето, и няма как с детето в едната ръка да извадя количката в другата.

Общи условия

Активация на акаунт