90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 277

  • 30 941
  • 722
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 28 584
ЛЕПОТИЦЕ  Hug Ще те послушам и ще хапна повече ябълки, едната лично заради теб

МИМИ
-   Hug как го ядеш това кисело киви, аз един път си купих от кауфланд, чаках почти месец да поомекнат поне, но не се получи и накрая ги подкарах твърди и кисели. скоро няма да повторя Stop
Курдов кивито ми няма нищо общо с купешкото! Аз и затова не обичам плодове, берат ги зелени, омекват насила.....!
Кивито ми го донесе един приятел от Гърция, имат градина, невероятно е! Голямо, сладко, сочно!
Отделно свеки довечера ще ми даде една щайга от нашето в Черноморец, то е по дребно, но страшно ароматно и сладко! Много пъти съм казвала, че на вилата гледаме екзотични плодове, свекъра е професор по агрономство и знае всички тайни на земеделието hahaha Имаме райска ябълка, фейхоя, киви, цариградско грозде, хинап, нарове, дренки......маслина, но тя не ражда! hahaha

# 721
  • Мнения: 1 140
И аз се включвам в плодовия ден днес, пораженията при мен са ужасни  Embarassed  Cry
Заната, от 2 часа размишлявам дали от утре още да не започна новата врътка, че съвсем му изпуснах края  ooooh! Поздравявам те за това, че се вземаш в ръце навреме и ти пожелавам успех  Peace
Поздравления за всички, които устояхте и бяхте режимни тези дни, шапка ви свалям. Аз няма и да ви описвам какво и колко ядох, но кантарът сутринта ме отрезви. Сега ще си разгледам снимките преди и след и ще взема да изляза и да се махна от печката и хладилника.
Хубав ден и да ви е леко на душата и на стомаха!  Hug

# 722
  • Мнения: 1 517
Добро утро. Честит ден на бащата и втори Коледен ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт