Празници вълшебни наближават и втората черта ни подаряват! - Тема 97

  • 24 873
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 184
Нели А. нямам такава графика, честно казано, нещо не се приентирах как точно се прави, плюс, че цикълът ми е сравнително нередовен движи се между 28-30 дена.  Embarassed  Embarassed Отделно от това, ние за първи месец правим опити   Blush
Ако е станало....  newsm78

# 721
  • Мнения: 742
Нели А. нямам такава графика, честно казано, нещо не се приентирах как точно се прави, плюс, че цикълът ми е сравнително нередовен движи се между 28-30 дена.  Embarassed  Embarassed Отделно от това, ние за първи месец правим опити   Blush
Ако е станало....  newsm78

Кога ти беше МЦ ?

# 722
  • Мнения: 184
Скрит текст:
Нели А. нямам такава графика, честно казано, нещо не се приентирах как точно се прави, плюс, че цикълът ми е сравнително нередовен движи се между 28-30 дена.  Embarassed  Embarassed Отделно от това, ние за първи месец правим опити   Blush
Ако е станало....  newsm78

Кога ти беше МЦ ?
на 08.12

# 723
  • Мнения: 1 419
Съни, ранко ми се вижда да е имплантанционно ако на 08.12 ти е започнал цикъла.
Ако ти е между 28 и 30 дена да речем овуто ако е на 15, ти значи е днес на 22.12. Въпреки че то дето викат месец с месец не си приличат де  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 18
И аз да се намеся докато е станало въпрос....
задължително ли го има това зацапване?
Успех на всички, аз нали съм отскоро в групата
(не знам тенденциите)
и се надявам всеки ден да я напуска някой...  Hug

# 725
  • Мнения: 284
Момичета,последен малоумен въпрос задавам и поне 2 дена повече няма да ви занимавам: възможно ли е,като не се насища чертичката,да означава че има проблем с плода,както примерно с нарастването на ЧХГ-то?!

# 726
  • Мнения: 1 419
Деси отговора е и да и не- не мен не ми се насищаше или така да се изразя повече време отне да стане по-ярка. Под повече говоря за пет дневно закъснение. Междувременно си направих ЧХГ и нарастваше нормално с 60 %, което си се води нормално. Като питах лекарката след аборта има ли връзка и тя категорично каза, че нивата на ЧХГ при различните жени нарастват индивидуално и това не е признак за проблем. При теб си е супер чертичката и това че не се насища не е признак, тъй като трея пикливите тестове не са критерий. Аз си направих тест Шуър касетка и отчете бледа черта. 3 часа след това стриймър пак шуър чек, чертата беше много по-бледа, почти незабележима. На престо на другата сутрин си беше супер видима. Зачиси колко са лежали по складовете. Мисля си, че след като го мислиш толкова много, що не се хванете с мъжо до някой голям град да си направиш кръвни- те пък тез кви срокове извадиха кво е туй чудо, че то може да родиш докато ти излезнат резултатите  Laughing Така че хич не ги гледай тез черти  Hug
За уишлист, аз не съм имала такова зацапване и доколкото съм чела не е супер често явление, даже по-вероятно е да го няма Simple Smile

# 727
  • Мнения: 742
Скрит текст:
Нели А. нямам такава графика, честно казано, нещо не се приентирах как точно се прави, плюс, че цикълът ми е сравнително нередовен движи се между 28-30 дена.  Embarassed  Embarassed Отделно от това, ние за първи месец правим опити   Blush
Ако е станало....  newsm78

Кога ти беше МЦ ?
на 08.12

На мен също ми дойде на 8.12  Crazy  Честно да ти кажа - съмнявам се да е инплантационно, но... не се знае знае ли се   bouquet  Изчакай 5-6 дни и си направи тест. Ако е наистинa togava 6te go ot4ete /sorry za me6anicata na bukvite, no malkata natisna ne6to i ne moga da go opravq sega/  ooooh!

# 728
  • Мнения: 18
Blue_cloud, благодаря! Надеждата остава... Simple Smile  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 148
Върнах се от прегледа. Видяхме сакче 10мм, но не се видя нищо в него. Според АГ е рано да се види и каза да изчакаме до януари. Малко ми е притеснено, мислех че поне малко ембрионче ще се види...
Идват празници, надявам се че ще има с какво да се разсейвам и времето ще мине бързо.

Голди, стиснати палци и от мен fingerscrossed

# 730
  • Мнения: 18
сакчето е възможно най-доброто начало, всичко по реда си!
Не се познаваме, но знам чудесно как се чувстваш...
Радвай се на това, което вече си постигнала, всички ти стискаме
палци, сигурна съм! Скоро ще се радваш на следващото постигнато ...
малкото ембрионче  Hug

# 731
  • Мнения: 611
Есенче, Атланта, Ванче  Hug Hug Hug


НОВА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт