Седмичка 6 - 12 март

  • 2 268
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 821


Честит 8-ми Март!
Пожелавам ви много здраве и весело изкарване на празника с любимите ви хора!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 352
ЧЕСТИТ 8 МАРТ НА ВСИЧКИ ДАМИ И МАМИ
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО УСМИВКИ И ЦВЕТЯ ПРЕЗ ДНЕШНИЯ ДЕН! newsm51

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 10:10 от Gercho

# 47
  • София
  • Мнения: 7 242
Честит 8-ми март на всички мами /защото за мен тови си е празника на мама/. Много усмивки, цветя и весело изкарване на празника  bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 534
Честит празник и от мен  smile3525

# 49
  • ново
  • Мнения: 5 982
Честит празник, мами! Много усмивки и много любов!Весело изкарване!

# 50
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Честит празник newsm51

# 51
  • В офиса
  • Мнения: 4 020
Да сте все така млади, неотразими и красиви.
Много пролетно настроение ви желая, въпреки снега навън.

# 52
  • Мнения: 510
Честит 8-ми март на всички мами /защото за мен тови си е празника на мама/. Много усмивки, цветя и весело изкарване на празника  bouquet  bouquet  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 200
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМИ  bouquet

# 54
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707

Честит празник на мама!!!!!!!
 Много усмивки, цветя и весело изкарванe  bouquet  bouquet  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 7 242
За да не пускам нова тема, ще споделя тук.
Какво става с туй "младо поколение" и по специално с момичетата Rolling Eyes Горе-долу приемах за нормални прическите, бижутата, розавите тоалети и детските гримове, ама вчера моята съвсем ме срази. На отчаяния ми вопъл защо не иска да яде, гордо отговори "Ами, защото искам да отслабна!" Shocked Отделно дето вечер понякога седейки по голи пищялки на леглото и жално се оплаква, че краката и били дебели Laughing Не се вижда, че я ребрата й се броят... Каква е тази суета от рано и щом от сега започва да ми говори за дието, какво ли ще е след 10-тина години Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 1 352
Лекси, и аз бях в шок първия път, когато щерка ми ми каза, че и било дебело дупето и нямало да яде хляб за да не дебелее.  newsm78 Счупих се да и обяснявам, че изглежда добре, че има хубаво дупе, че децата трябва да се хранят добре, за да могат да порастнат и да бъдат здрави. В последствие подразбрах, че свекърва ми, която постоянно пази диети /абе направо си гладува под предлог че има здравословни проблеми/ подхвърля подобни идеи на Христина и тя веднага ги попива.   #Crazy
Тя дъщеря ми и без това е толкова злояда, че само това и трябва...
И затова съм решила скоро да проведа със свекърва ми един разговор на високо равнище  Laughing

# 57
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Честит празник на всички майки и на дъщеричките! Grinning


Мерси за отзивите за Буквенката, явно няма да я купувам. Снощи играхме на училище със Сиси и се успокоих, че когато има желание разбира какво и обяснявам. Много старателна ученичка беше. Laughing
Ще продължа да си обикалям любимите книжарници и да купувам по нещичко, защо не сложат по някое диванче или столче да може човек да разглежда спокойно!? Wink
На болните - бързо оздравяване!

# 58
  • Мнения: 2 534
Айде стига бе , за петгодишни деца ли говорим  Joy Joy Joy
Майко мила , какво ме чака  ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 352
Айде стига бе , за петгодишни деца ли говорим  Joy Joy Joy
Майко мила , какво ме чака  ooooh!
Мдааа, за 5 годишни. И аз не повярвах на ушите си като го чух това за дупето  ooooh! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт