Къде в Пловдив? - 55 тема

  • 62 990
  • 752
  •   1
Отговори
# 135
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Хиполенда - там предлагат серията, но дали точно тази ще е налична, не знам.

# 136
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Трябва ни спешно детски костюм за коледарче. Имате ли представа откъде поднаем?

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Трябва ни спешно детски костюм за коледарче. Имате ли представа откъде поднаем?

http://bebeshkidreshki.com/product.php?ProductID=25179
от онлайн магазин

# 138
  • Мнения: 104
Търся шаблон, през който се прави фигурка от какао в млякото - не търся сърца, просто това намерих в Гугъл, за да покажа

Освен в специализирани магазини за сладкарски консумативи, съм виждала в "Лекси" до реката (на ет.2, при другите домакински и сладкарски дреболийки).

# 139
  • Мнения: 959
От къде мога да купя таблетки за съдомиялна Fairy Platinum?

На ул.Радецки има фирмен магазин Титиз за перилни и почистващи препарати там има.Пада се до пловдивска обществена телевизия и почти срещу аркос,под кооперация.

# 140
  • Мнения: 1 875
sweet_maniche, Захар - благодаря Hug

# 141
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Търся шаблон, през който се прави фигурка от какао в млякото - не търся сърца, просто това намерих в Гугъл, за да покажа

Има и в Лекси в Гранда, турски са, к-т 4бр. за ок. 2лв.

# 142
  • Мнения: 58
Къде продават гуми втора употреба  с огромен избор от размери,примерно внесени от чужбина в стил битак,а не някоя гумаджийница?

# 143
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Имате ли представа къде има добър сервиз за ремонт на инструменти?
Става въпрос за ъглошлайф на Bosch.

# 144
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Къде продават гуми втора употреба  с огромен избор от размери,примерно внесени от чужбина в стил битак,а не някоя гумаджийница?

В Изгрев близко до РПУ-то има един мъж, който държи гараж и се занимава основно с това. Гумите са внос от Германия(до колкото помня от мъжа ми). Намира се на ъгъла на ул. Пламък и Храбрец, бяхме купили 4 по 30лв/бр.

# 145
  • Мнения: 534
6-7 км. някъде максимум. Сметката според мен не бива да е повече от 6 лева, но не съм го измервала като разстояние, за да съм по-точна.

ПП - всъщност на коя автогара пристигаш? Защото има разлика, ако си на Филипово или на автогара Юг.
Разликата ще дойде най-вече от това как таксито пресича града, докато стигне от автогарата до болницата. Филипово е добра локация, защото почни няма вариант да попаднете в сериозно задръстване и ще се придвижите бързо. Ако обаче сте с крайна спирка на автобуса автогара Юг, тогава влизате в някои от по-тежките маршрути бул. "Васил Априлов" или бул. "Руски".

Много ти благодаря за съвета  Hug, ще се целя в автогара Филипово тогава! Ще си запиша и дадените телефони на таксита по горе.

# 146
  • Мнения: 232
Търся шаблон, през който се прави фигурка от какао в млякото - https://www.google.bg/search?q=%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0 … .html%3B500%3B375
не търся сърца, просто това намерих в Гугъл, за да покажа

не съм отворила линка, за да видя каква е точно, но такива гледах днес в джъмбо. мисля, че имаше 2-3 вида и/или големини. не се загледах, но ги мярнах със сигурност. домашните потреби, рафтовете, които са залепени на стената

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Търся майстор, поправящ ел.стъкла на автомобил. Марката е Опел.


Моето стъкло се развали и утре ще ходя. На "6-ти септември" точно преди прелеза вдясно. Поставят газови уредби, но оправят и стъкла. Веднъж ми правиха машинката на стъклото, много съм доволна. Не знам дали работят само с определени марки, моята е "Хюндай", предполагам, че работят с всички.

Благодаря. Ще се опитам да го открия. Тъй като ще пратя мъжът ми, ще съм благодарна ако пишеш и адреса, че той милия само по адрес се ориентира Simple Smile


Извинявам се, много работа по това време на годината и чак сега влизам в темата. Не знам точния адрес, но като гледам картата е  "6-ти септември" 37 или 39. Той като отиде до там ще види къде има сервиз за коли.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 1 312
 Lusia, автогарите са три и са разпределени към различни дестинации. На автогара " Филипово" пристигат автобусите от населените места на север от Пловдив.
 Много често автобусите преди да стигнат до дадената автогара спират и на няколко места из града.Например рейсовете от София спират преди моста на ВХПХ.

# 149
  • Мнения: X
lusia_, от къде пристигаш в Пловдив, можем да ти кажем къде да слезеш, за да си извикаш такси и да ти е по-малко разстоянието?

Общи условия

Активация на акаунт