Къде в Пловдив? - 55 тема

  • 62 960
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 467
Момичета, къде се продават форми-резци за фондан и фондан на по-малки опаковки - в складовете в търговиите са само по около 5 кг, а на мен ми трябва да украся само коледните сладки  Wink

# 151
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Торнадо в Тракия. Виж  на 1 страница на тортената библиотеката . Може да попиташ и _Пепи_в тортената тема.
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=339926.msg8951540#msg8951540

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 10:18 от bilqna_69

# 152
  • Мнения: 84
От къде мога да купя хубав пуловер за баща ми и долнище на анцунг, но голям размер - 3xl, 4xl...

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Keara, в Уайкики има хубави пуловери както и в магазина на ъгъла на срещу Римския стадион от страната на Теранова. За долнища големи размери не мога да помогна.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Позволявам си да напомня, че Коледния базар на ДБМ започва от утре в 10ч. МОЛ Пловдив, етаж 3. Приканвам ви най-любезно да дойдете да ни посетите и да закупите нещо. Всички неща са ръчно правени и уникални /играчки за елха, късметчета, чанти, книгоразделители, картички, бижута, висулки за телефон, ключодържатели, подвързии за книги, украсени шишета и още много други неща/
Всяко левче ще помогне за проектите на майките, които са описани в събитието. Нека върнем усмивката върху личицата на децата и им покажем, че доброто съществува!
https://www.facebook.com/events/769690029736564/?ref_dashboard_f … ming&source=1

# 155
  • Мнения: 3 331
Пуловери съм купувала от ЛС Уайкики на баща ми, голям размер. Като качество мисля, че също са добри Peace Освен това има и намаление сега-все ще харесаш нещо (въпреки, че преди няколко дена специално гледах за пуловери и видях само 1), но отиди-дано ти хареса нещо.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Точно сега няма почти никакво намаление на хубави неща. В събота купи мъжка жилетка за от 53 на 45лв. Имаше само намалени суитчъри като най-големия размер беше "Л".

# 157
  • Мнения: X
От къде мога да купя хубав пуловер за баща ми и долнище на анцунг, но голям размер - 3xl, 4xl...

ММ носи 4-5 ХL и му купихме хубав зимен пуловер, дънки и кожено яке от едно магазинче на Руския пазар. Имаше и долнища. Търговеца е арабин и внася стоката от Турция. Хубави са му нещата, нищо че този пазар се слави, че е едва ли не битак.

# 158
  • Мнения: 84
Благодаря ви момичета   bouquet
tonynette  къде се намира точно магазинчето на руския пазар, не съм ходила много отдавна там.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Момичета,знаете ли някоя фирма да изкупува неработещи перални?

# 160
  • Мнения: 495
А да сте виждали някъде мъжки пуловери с коледни мотиви?

# 161
  • Мнения: 2 579
Някой абонирал ли се е за вестници и списания скоро? Коя фирма бихте препоръчали?
 Дали има възможност за доставка до вратата, защото ако пуснат нещо в пощата ще изчезне.

# 162
  • plovdiv
  • Мнения: 522
Някой знае ли тенекеджия в "Тракия"? Малко ми е спешно.

# 163
  • Мнения: 534
lusia_, от къде пристигаш в Пловдив, можем да ти кажем къде да слезеш, за да си извикаш такси и да ти е по-малко разстоянието?

От Бургас идвам и рейса ми спира на Автогара Север това трябва да е Автогара Филипово, ако не бъркам и не става въпрос за 2 различни обекта  Thinking  трябва да стигна до МБАЛ Пловдив, доколкото се ориентирах по картата не е голямо разстоянието, но все пак бих искала възможно най-икономично да ми излезе таксито понеже ще сменям поне 2-3.
После имам и посока от МБАЛ Пловдив до Автогара ЮГ..

Последна редакция: чт, 18 дек 2014, 17:08 от lusia_

# 164
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да, правилно си се ориентирала. Филипово /да съм по-точна/ е жп-гарата, а Север се води автобусната. Една до друга са.  Добре е, че пристигате на нея. Наистина разстоянието между тази спирка и болницата не е много /широки булеварди, 4-5 светофара/ - ще стигнеш бързо. После обаче влизаш точно в онзи трафик, за който писах в предния си пост. Автогара Юг е близо до Централната жп-гара и пътят от болницата до нея е повече като разстояние.

Все пак - Пловдив не е голям град и се пресича сравнително лесно. Не се плаши. Няма нищо общо със софийските задръствания.

Общи условия

Активация на акаунт