Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 20

  • 52 489
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 499
Ето и снимка и видео от ревюто , на което Гарко е гост  Heart Eyes



# 31
  • Мнения: 1 499
На 12.12.2014 е имало ревю на дрехи. частно парти White Gallery Closing Party  за клиенти на магазина , в който се продават марки като Живанши , Армани , Маккуин  и др

http://saraleoni.blogspot.com/2014/12/white-gallery-closing-party.html

# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 1 499
СПЕЦИАЛНО за Лия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



не знам дали си е купил нещо от представянето   на дрехите , но поне са се поснимали с НЕГО  Mr. Green Лия  Heart Eyes много добре си му подбрала вратовръзката   Heart Eyes а прическата направо ме разтопи  newsm08  

Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 22:07 от ddd123

# 35
  • Мнения: 1 499
Добро утро  Hug Hug HugСтавайте ....Габри отдавна стана и се изкъпа и то НЕ сам   Embarassed

http://m.youtube.com/watch?v=_AtPB3eUZs0

Хубава седмица и само прекрасни емоции.....като тези например  newsm53 newsm53 newsm53

# 36
  • Мнения: 9 541
Здравейте и от мен, момичета!

След уж успешна борба с нета и кабеларката изчетох и видях тук много приятни неща, благодаря на всички ви!  bouquet Party Party Party

Слагам по едно все още предиобедно кафе  Joy Joy Joy и тръгвам по задачки, че като те оставят без нет и тв, май светът свършва  Stop hahaha hahaha hahaha



И аз да пожелая успешна и усмихната ПОСЛЕДНА цяла работна седмица за 2014 г.! Peace

# 37
  • Мнения: 9 541
Започва ли вече да ви завладява магията на Коледата?

# 38
  • Швейцария
  • Мнения: 584
Тц, изобщо  wavey

# 39
  • Мнения: 9 541

 Weary и аз така Sad

от архивите Joy Joy Joy



Скрит текст:
ooooh! ooooh! ooooh! Thinking

# 40
  • Мнения: 1 095
Привет момичета!  Hug

Тъжни ли сме? По принцип не трябва, празник наближава,
но мен празниците малко ме натъжават!
Става едно трополене за коледната трапеза... а преди нея?
Най-държим на последната фаза.  Joy Joy Joy

Иначе е приятно. Навсякъде е празнично украсено - светлини, лъскавина.

Блу, горе главата! Мобилизирай се! Човек не си знае възможностите!

Ддд123, какви са тези с екипировката до Гарко?

Хубавото е момичета, че януари наближава.
Вероятността да гледаме четвърти сезон на Честта става все по-голяма.  newsm10


Я в Италия имало планинско градче, което носело името България.

Скрит текст:
Планинско градче в Италия носи името БЪЛГАРИЯ
Има едно малко планинско градче в Италия, което повече от 15 века носи името България (Monte Bulgheria). Градчето се намира в провинция Салерно, Южна Италия.

България се издига на няколко километра от Средиземно море. Името му идва от българските заселници, дошли по тези земи преди повече от 15 века. В подножието на планината България се намира и градчето Celle di Bulgheria (селището на България), взело името на самата планина.

Планината България, изглежда като голям лъв, който сякаш е легнал за почивка, с очи, обърнати на изток. Жителите на общините в подножието му и досега смятат, че лъвът е там, за да ги защитава.

Самото градче е много малко и има около 2000 жители, които го обитават. В него забележителни са две неща – старият каменен площад Palazzo De Luca и църквата, посветена на Madonna della Neve или (Мадоната на снега) с олтар от 1700 г., изработен от мрамор в ярки цветове - бяло, червено, оранжево, синьо и тъмно зелено.



http://curious.actualno.com/Planinsko-gradche-v-Italija-nosi-ime … -news_446444.html

# 41
  • Мнения: 1 095
Хайде, започна раздаването на подаръците!

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 22:31 от kali_georgieva

# 42
# 43
  • софия
  • Мнения: 72
Здравейте момичета , аз пак по никое време да пиша.Не мога да ви изчета . Прическата на Габриел е супер все едно дяволче ,с две рогца. От дъщеря ми разбрах ,че върви някаква реклама по италианската tv с Габриел ,но тя го е гледала мимоходом ,имало трамвай ,май рекламирал бижута ,ама объркана  информация.Не видях някъде да е качено от вас.Може да съм пропуснала.Лека и мека нощ ви желая.

# 44
  • Мнения: 5 462
Здравейте момичета , аз пак по никое време да пиша.Не мога да ви изчета . Прическата на Габриел е супер все едно дяволче ,с две рогца. От дъщеря ми разбрах ,че върви някаква реклама по италианската tv с Габриел ,но тя го е гледала мимоходом ,имало трамвай ,май рекламирал бижута ,ама объркана  информация.Не видях някъде да е качено от вас.Може да съм пропуснала.Лека и мека нощ ви желая.
по коя тв итал ?

Общи условия

Активация на акаунт