Късметчето от питата си знаем вече,за всяка Януарско бебче ... 10 тема

  • 41 724
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 181
Златанова, няма за какво да се чувстваш виновна  Hug Хубавото е, че малката няма температура и е спокойна. Утре мисля да звънна на педиатърката.

# 721
  • Монтана
  • Мнения: 35
Здравейте момичета  Hug Честито на всички мами да са им живи и здрави бебоците !   Най накрая след кошмарна седмица мога да се похваля че на 21,01 се роди нашето малко ангелче Виктор - 3,460 гр. 52 см. - секцио и вече сме си вкъщи благополучно  Няма по - голяма радост от тази !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 127
Здравейте момичета ,честито на всички родили мами , да са ви живи и здрави бебетата и да растат много щастливи ! Да се похваля и аз , на 19.01 се роди моят син Виктор със секцио 3,150кг 50см  Heart Eyes Вече сме си вкъщи !!! Секциото ми мина много добре изключително съм доволна от д-р Кунчев изключителни професионалисти бяха всички в клиника Торакс Пловдив !   bouquet
Момичета вие някакви след родилни проблеми... ? Аз май съм в депресия , по цял ден плача от най-малкото изключително съм параноясана дали ще мога да се справя с малкия както трябва не ме напускат страховете ... направо е някакъв ужас . Надявам се да е временно и да приключи скоро  Sad

# 723

Общи условия

Активация на акаунт