Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~103

  • 30 172
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 044
Мамче, ти ме уби .... няма ли вече група която ще превежда Съдбата  .....или не знаеш newsm78
Момичетата,  които превеждат КПА са супер, сряда е епизода, а в събота или неделя има превод.. направо не спят,но дали превеждат от турски  ....  ако имахме връзки и харесват и този сериал ....ама къде ти този късмет.
Съдбата се превежда от galina 74 r GeriSezoni има го в вибокса и аси бг
Момичетата на КПА няма как да превеждат и този сериал, имат и други проекти които превеждат и монтират със субтитри

Сиси ,като попадате на нещохубаво с очила слагайте, не държа да е на всяка цена и всичко що има из нета

Добре.

# 17
  • Мнения: 36 751
Озета на Съдбата с руски превод.....

КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ К 8-ОЙ СЕРИИ

"Сможет ли Кахраман спасти Дефне? Элиф лицом к лицу с выкидышем"


Чтобы послушать сердцебиение ребенка в больнице, Элиф внезапно становится плохо; Дефне приходит весть о том, что ее отец упал. Тем временем как Кахраман и Киймет ждут вестей от врача, Максут похищает Дефне! Чтобы вернуть себе Элиф, он будет держать Дефне в заложниках.

Кадир принял решение: он скажет Керему, что тот его отец. Но, узнав, что они встретились, Якуб тут же звонит Кадиру и срочно зовет его на встречу. Врач сообщает, что Элиф хочет увидеть Кахрамана. Элиф сожалеет, что не смогла хорошо усмотреть за ребенком, и, узнав о том, что у нее может быть выкидыш пребывает в шоке. Кахраман говорит, что доверяет Элиф. Выйдя из палаты Элиф со смешанными чувствами, Кахраману приходит неожиданный звонок: его жена в руках Максута. Дома никто ничего не знает, кроме Кахрамана. Щукран, которая чует что-то неладное, прикажет Айсель узнать у Халиля все подробности, но Халиль держит все в тайне. Киймет, вернувшись домой, соврет всем, что Элиф будет сиделкой для отца Дефне. Якуб, который доверился полностью фирме, предложит Кадиру выгодное предложение. Кахраман, у которого мысли то у Элиф в больнице, то у Дефне, нападет на след Максута. Элиф и ее ребенок, которые стараются выжить, оказывается в неровной бойне. Сможет ли Кахраман спасти Дефне?

Серия: 16 декабря(вторник)
Время: 20:30(тур.вр.)

# 18
  • Мнения: 36 751
Кралице  Hug Благодаря  Hug Hug Hug

Дила ханъм започна....
Дила и Ръза се водят за ръка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 381



Последна редакция: пт, 12 дек 2014, 22:50 от KraLeva♥66♥

# 20
# 21
# 22
# 23
# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 4 381
Толкова ще направя, аз...натоварих и втора страница  Heart Eyes ..Мамчето ще ме разпердушини... hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 4 381

...извинявам се, Маман..за което...

# 29
  • Мнения: 36 751
Ръза се упражнявал, но си забравил думичките  Joy Joy Joy Joy Joy

Ерен ханъм - Дила е адвокат, а Явуз.....прост дърводелец  Joy Joy Joy Joy Joy

В тези епизоди трудно изтрайвах Ерен ханъм.....

Посещението на Ерен: 

Ръза: Добре дошли! Моля седнете
Ерен: Минавам директно на въпроса: знам че си спасил живота на Дила, не бих могла да ти се отблагодаря за това, но положението в което си в момента е коренно различно
Р: не знам какво точно желаете от мен, но ако ще ме карате да стоя далеч от Дила, няма да стане, а и мисля Дила също няма да го приеме
Ерен: разбрах това за жалост, но искам да останете разделени и да премислите
Р: Какво да премисляме
Ерен: бъдещето си, не познавате Barazoglu’s, ужасена съм че нещо ще й се случи на Дила, затова тя трябва да се върне в Истанбул, сякаш нищо не се е случвало
Р: След това..
Ерен: След това ако наистина двамате се обичате, ще е по-разумно вие да дойдете в Истанбул. И тогава ще кажа на хората, че сте се срещнали  в Истанбул, разбира се поне две години трябва да изминат дотогава
Р: Как ще се виждаме през това време
Ерен: Ще се виждате от време на време, има и друго, Дила каза че сте дърводелец
Р: Да
Ерен: Дали ще успеете да си намерите работа в Истанбул?
Дила: Що за въпрос е това
Ерен: Обикновен въпрос, ако планира да свърже живота си с теб, трябва да помисли за тези работи
Ръза: Всичко стана много бързо, не успях да помисля за всичко, както и да е.. ако се тревожите за живота на Дила, когато се стигне до там съм готов да направя всичко необходимо за нея
Ерен: Това са празни приказки, искам смислен отговор
Дила: Достатъчно
Ерен: Вие и двамата не разбирате колко е сериозно положението, ти си завършила университета, адвокат си, а колкото до теб ( Ръза ) ти си дърводелец който живее в място като това, за какво бъдеще мислиш, възрастни хора сте, трябва да премислите и да вземете правилното решение.

Общи условия

Активация на акаунт