Пипане и мачкане

  • 1 717
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Цитат на: nad_tab
Цитат на: alma
Но е най-красива сладката ми беба, секунди след като започне кърменето да пусне вимето и да ми се усмихне най-щастливо на света. Погледът й говори за някакво върховно удовлетворение от близостта ни и от сладостта на майчиното кляко.    Animal Cow


Все едно аз съм го писала  Wink  това определено са едни от най-приятните моменти Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

Така си е, голямо удоволствие е!
Спасчо пък плете с крачета, понякой път "гали" с ръчичка, а много обича да му хвана и гушна ръчичката докато хапва. Тогава остава да действа само с крачета. Голям зор е това яденето, ей!

# 16
  • Мнения: 385
И аз го отклонявам от играта със зърната. Сега като е по-голям му е още по-интересно да си играе с гърдите и зърната, и да издава звуци, че това е ядене.

Но гледай какво става като сме навън и е върло гладен. Докопва ми делоктето и така дърпа гневно. Голяма картина е. В колата редовно кърмя особено като ни се наложи да стоим дълго време по задръствания.

# 17
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Mila77
Цитат на: натали
Цитат на: Mila77
Цитат на: sia
..Аз винаги съм обичала да го кърмя навън, особено в хубав парк или на екскурзии сред природата.


Аз също съм го правила, но когато сме били на място където не минават хора. За съжаление всеобщото  мнение е анти- кърменето на обществени места. Не ми се иска да ме гледат като извънземно,  да ме сочат с пръст и да се подсмихват, като че ли правя някакво тежко престъпление. Защото в Бг е прието  за нормално само циганките да кърмят навън, за разлика от други бели държави. Но това е друга тема..........


Извинявам се за отклонението, но това не съм го писала аз. Цитата не е правилен!

# 18
  • София
  • Мнения: 985
Цитат на: натали
Цитат на: Mila77
Цитат на: sia
..

Извинявам се за отклонението, но това не съм го писала аз. Цитата не е правилен!


Моля  да ме извиниш. Embarassed  Допуснала съм техническа грешка при цитирането.

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Това си е едно от най-големите удоволствия на кърменето.
Не смятам, че има нещо вредно в това да си играе бебо с гърдата. Макар, че свободната ми гърда е покрита, малкия си играе с тази от която хапва та дори и прави "Боц" като се насити  Simple Smile))
Така съм позволявала и на кака и не виждам някакви отклонения у нея Simple Smile
Сексолозите казват, че това е първичния сексуален контакт на бебчетата и от него зависи по-нататъшното им развитие.

Peace

# 20
  • Мнения: 6 155
Моя хубостник за сега не си играе с гърдата, обаче обожава изневиделица да забие нокти в нея и да ме ощипе, така че да подскоча Cry  След това моментално пуска такава чаровна усмивка /придружена с плезене и нежно бебешко бърборене Laughing /,че няма начин да му се скарам Grinning  А и по принцип оголвам само тази гърда, от която яде. За съжаление докато се храни трябва да се спазва абсолютна тишина, защото и най-малкия шум или говор е основание за прекратяване на яденето Imp

Общи условия

Активация на акаунт