Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 35 593
  • 811
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 952
Ха добър ден в новата тема!

В събота бяхме на коледен концерт от балета на малката ми дъщеря. То балет е силно казано, защото от скоро тръгна и то само в градината. Но май май намерихме нашето призвание. Тя е много притеснителна и като казва стихчета по празниците си ги казва само на себе си, толкова тихо. Направо не повярвах като поиска да я запиша на балет. ходила е само три пъти преди концерта. А аз си умрях от притеснение да не се изложи нещо пред публиката. Противно на очакванията, тя си изпълни съвсем хубаво целия танц заедно с другите момичета. Явно публиката не й пречеше. И на предния коледен концерт я забелязах с танците.

Планирам от януари да я запиша и в самата школа. Правят невероятни представления.

Вчера цял ден бях на шопинг. Уморих се страхотно. Но поне понапреднах с подаръците. Днес продължавам. Че време не остана. Най-трудно ми е с голямата ми дъщеря и братовчедка й / и двете на по 15г./  newsm78

Чорапогащници нося задължително през зимата. Децата също.

# 46
  • Мнения: 6 301
Привет и от мен! Благодарение на Мър правих  торта "Наполеон", не ми се получи много добре, но кучето вечеря с многолистно тесто, а аз цяла нощ се мятах в леглото от преяждане  Hug

# 47
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Лиляна  bouquet
Много ме боли глава вече втори ден.

# 48
  • Мнения: 4 785
Привет и от мен! Благодарение на Мър правих  торта "Наполеон", не ми се получи много добре, но кучето вечеря с многолистно тесто, а аз цяла нощ се мятах в леглото от преяждане  Hug

Какво не й се получи, аз само един път я правих, ама заспа  Crazy Но щом куч е доволен, всичко е точно.

Още не съм измислила с какво да ходя на коледното ни парти...

# 49
  • Мнения: 4 199
Поредният ден мъгла, съчетана с режещ студ, а уж друго даваха.
Искам да кажа, че тази седмица въпреки ужасното време трябва в здравословен аспект да удържим, особено Ени, тъй като й предстои първата роля и участие - ще бъде танцуваща Снежинка. Вълнувам се много и дано излезнат хубави снимки, но има много време до четвъртък Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 7 039
Тонка, поста ти за лекарката ви много ме обнадежди. В сряда ще водя малката на пулмолог (ако някой има отзиви за д-р Лиляна Райчева...), а утре ще правим кръвни изследвания, защото кашля вече поне два месеца. Постоянно си блъскам главата, че или аз не се справям с инхалатора или има нещо сериозно при нея, а сега щом твоята лекарка е казала, че понякога инхалатора просто не върши работа, ще се надявам, че и при нея нещата се предизвикват от задна хрема. Иначе следобяд ще има тържество в градината и дъщеря ми ще е снежинка, много се притесняваше как ще си каже стихчето като се разкашля  Confused

# 51
  • Мнения: 6 604
Ехаа, колко много снежинки си имаме. Hug И моята дъщеря ще е снежинка. Ще играят цяла пиеса. Надявам се да им се получи добре.  PraynigМного репетират децата. Нашето тържество ще е на 22-ри. Peace

# 52
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Дали ще мога да се включа във вашите редици? Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 4 892
Пробвай  Grinning

# 54
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Пробвам. Flutter

Та значи искам да кажа, че правих онези меденки за които по-напред е дадена рецептата.

Хора, не правете като мен.

Пекох ги повече.

Сега са твърди ooooh!

Ама така е като не знаех. Тук прочетох колко се пекат. Blush

# 55
  • Мнения: 4 199
Хах, Мерида Grinning Нашата Снежинка нямам идея как ще бъде ''хореографирана'', тъй като не подлежи на никакви команди, та сигурно ще я оставят да импровизира и да направи волна програма. За жалост нас не ни поканиха, та да се насладя на първото й представление, но се надявам по-натам на други поводи. Мари, защо така боязливо и с въртящи очи, страшни ли ти се струваме?  Simple Smile Попрехвърча тук-таме някоя искра, но тя е като бенгалски огън в Новогодишна нощ - само за разкош!  GrinningДобре дошла!  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 785
Дали ще мога да се включа във вашите редици? Rolling Eyes

Много се радвам, че си тук  Hug

# 57
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добре заварила. Попрочетох, уютно ми се видя. Ама не исках с шут да влизам.
Все пак да попитам. Grinning

И аз ти се радвам ама ника ти хич не мога го изписвам. Ще ти викам Мър.. Laughing

# 58
  • Мнения: 15 033
Мари, добре си дошла. И аз попрепекох моите меденки, но са тънки и невероятно хрупкави. Как може да не понасям мед, а да обожавам меденки и аз не знам, обаче ми се иска да си хапвам непрекъснато.

# 59
  • Мнения: 4 892
Ще омекнат, Мари, слагай ябълка вътре и готово.

Нашите си дойдоха от село. Донесоха ми елхичка с коренче, за саксия, толкова е красива. Подарил ми я е един приятел, който е горски в троянско. Довечера ще я украсим. Детето толкова зор даваше, че вече бях готова да извадя изкуствената, добре, че я разубедих.

Донесоха ми и два килограма кафе на зърна, от любимото ми, купил ми го е друг приятел, дето пътува и е на егати и добрата цена, а тука - пладнешки обирджии. Ама нали пък още не ми работи кафе машината. Но нищо, хляб и сол не иска, ще си го пазя, тъкмо ще си имам по-натам.

Общи условия

Активация на акаунт