Сблъскахте ли се и вие с отвратителното отношение на акушерките.

  • 4 281
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 162
Мимоза, А в коя частна болница си решила да раждаш?

# 31
  • Мнения: 3 034
Аз пък съм доволна . Раждах в Окръжна и всички бяха много внимателни , не отказваха нищо , много ми помагаха и все минаваха
- ей така , да питат имаш ли нужда от нещо . Но от разказите на мои познати са ми се изправяли косите . Та се чудя , защо така се държат ? Все пак и те са жени , минали са по тоя път . От къде е тая злоба и това отношение - не знам !

Абсолютно се присъединявам  thumbsup Едната акушерка - д-р Светла Николчева ме прие и при нея започна раждането, но към 19 ч се смени с другата акушерка - д-р Петя Владимирова и въпреки, че родих след 20 мин,  първата акушерка - Николчева не си беше тръгнала, а стоеше до главата ми и ми галеше косата, за да ми вдъхва кураж. А не беше вече на работа, просто въпрос на отношение. Smile

# 32
  • Мнения: 147
След като ме оставиха да се мъча 6 часа накрая започна да мърмори, че заради мен не е пила кафе и не е пушила. След като за малко да изтървем бебето накрая ме разрязаха и го извадиха с форцепс, ме попитаха за името - Георги отговаряма аз, а акушерката - Той един Гошко. Ако можех да стана щях да я удоша с голи ръце.

# 33
  • Мнения: 781
Изключително доволна съм. Раждах в Шейново, без уговорка, планово секцио. Отношението на всички беше много добро

# 34
  • Мнения: 1 327
я гледайте по БТВ в новото предаване, което тече в момента /забравих му името/, колко са любезни акушерките и лекарките!  че чак с чаршафи ги завиват  родилките...........  Whistling
ако можеше и без камерата да е до тях така да се държат към всички....
аз раждах в Окръжна болница, доволна съм много! Но определено имаше и лекари и сестри и акушерки, които се държаха много гадно...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 457
я гледайте по БТВ в новото предаване, което тече в момента /забравих му името/, колко са любезни акушерките и лекарките!  че чак с чаршафи ги завиват  родилките...........  Whistling
ако можеше и без камерата да е до тях така да се държат към всички....
аз раждах в Окръжна болница, доволна съм много! Но определено имаше и лекари и сестри и акушерки, които се държаха много гадно...


Аз раждах точно в Шейново, бях с уговорка и може би затова бяха любезни с изключение на една акушерка  #Cussing out, която пък точно този ден се падна на смяна. Но това което ми направи впечатление като гледах днешното предаване е разликата след раждането. На мен никой не ми даде бебето да си го гушна  Sad. Направо го мериха и си го отнесоха. Видях го чак след 12 часа и после защо не искало да суче, ами заради това  Twisted Evil...

# 36
  • Мнения: 10 758
Раждах в Правителствена и се чувствах като принцеса, винаги имах на разположение акушерка, която идваше с усмивка, всички жени се следяха непрекъснато.
И аз раждах там, и моето мнение е същото.  bouquetАкушерките се държаха, все едно съм им сестра.

# 37
  • Мнения: 4 422
Една мама питаше за частната болница-аз ще бъда във Варна.Майчин дом.Супер са и като отношение и обстановка и чистота...

# 38
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз раждах в Шейново и отношението беше страхотно и от младите акушерки и от старите.

# 39
  • Мнения: 14
Родих в Майчин дом - Варна и съм изключително доволмна от отношението на всички лекари, акушерки, санитарки.

# 40
  • София
  • Мнения: 39 761
Не. Само единя д-р ме дразнеше, но пък не се засичах много с него.

# 41
  • Мнения: 3 760
Имаше и гадни и готини. На големи дзверове не попаднах, но за съжаление ги има. И аз забелязах, че по-младите се държат по мило. Явно другите претръпват с времето.

# 42
  • Мнения: 698
Раждах в Правителствена и се чувствах като принцеса, винаги имах на разположение акушерка, която идваше с усмивка, всички жени се следяха непрекъснато.
И аз раждах там, и моето мнение е същото.  bouquetАкушерките се държаха, все едно съм им сестра.

Присъединявам се.  Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 6 258
я гледайте по БТВ в новото предаване, което тече в момента /забравих му името/, колко са любезни акушерките и лекарките!  че чак с чаршафи ги завиват  родилките...........  Whistling
Ами и мен ме завиваха с чаршаф, само за прегледите го отмятаха. Даже по едно време ми беше студено та ми метнаха още нещо. (Мисля, че не беше заради това, че имах уговорка с лекар  Rolling Eyes). (Пак за Шейново става въпрос.)

На мен никой не ми даде бебето да си го гушна Sad. Направо го мериха и си го отнесоха.
Още щом родих ми го показаха. Докторът (неонтологът) беше един млад и печен и като го измериха и т.н. го питах и той ми го даде да го гушна. Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2 784
Аз раждах в Окръжна болница-Варна, без уговорка и съм много доволна. Ако си спомняте имаше наскоро една много обсъждана тема тук за същата болница, за Лора, която ще ги съди и т.н. Писах и в темата същото. Лично аз съм страшно доволна от отношението там. Не съм имала уговорки, не съм плащала нищо нито преди, нито след раждането. Бяха страшно мили. Имаше една акушерка- Митева, направо нямам думи да я похваля, златен човек. Правеше ми масаж на корема, стоя до мен, докато раждах, мокреше ми устните с вода... Имаше разбира се и такива, които се борсучеха,и такива, които впоследствие се оказаха не толкова компетентни, колкото претендираха да бъдат но бяха единици- все пак, хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт