Днес Теленор обра българския народ

  • 52 958
  • 325
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 685
Предполагам, че е искала да каже нещо подобно на "разпространението", но толкова да не знаеш български, а да се оплакваш от името на българския народ...  Laughing    Явно чуждиците много пенетрират.

# 31
  • Мнения: 25 768
Проникване и разпространение са две различни неща...Аз си помислих, че друго има в предвид авторката,все пак е разстроена, измамена...проникнали са против волята и. Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 3 800
Ей, убивате ме с тия заглавия...
И мен. Като видях темата си казах " Боже, какво пак станало" Crossing Arms Кой те е карал да пускаш СМС?

# 33
  • София
  • Мнения: 4 344
Мисля, че може да се оспорва щом няма нищо подписано. Така де, те утре могат да ми кажат, че им дължа 200лв, задето съм приела "еди какво си". Познайте как ще им ги дам! Нека на съд да идем, пък да видим коя съдебна инстанция ще признае подобно нещо за легитимно

# 34
  • Мнения: X
Ей, убивате ме с тия заглавия...
И мен. Като видях темата си казах " Боже, какво пак станало" Crossing Arms Кой те е карал да пускаш СМС?
Не са пускани смс-и.

# 35
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз съм на Мтел. Вчера получих съобщение, което гласи следното: Media content in this message. Натиснах един път, чу се някакъв звук, все едно се сваля нещо, обаче нъцки - не знам къде се е свалило. Натиснах и втори път  Mr. Green, пак се чу същият звук... Идея нямам какво е било и ще имам ли честитка в месечната сметка. А номерът, от който получих смс-а е 122.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 800
Това и за го получих, но го изтрих.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 098
Ами като съм патка и не гледам, кой ми е крив.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 272
Предстои много хора да бъдат обрани с предплатените карти. При ново презареждане натрупаните пари са с вас 2 месеца. Ако не ги изговорите ги губите.

Ей това ме вбеси мен лично. Ей така без предупреждение - прас, кредитът,който е бил валиден 1 година изведнъж става валиден за 2 месеца! Супер, супер нагло, просто безобразно. И се чудя имат ли право изобщо да променят едностранно договора с клиентите си в тяхна вреда?

# 39
  • Мнения: 2 600
Предстои много хора да бъдат обрани с предплатените карти. При ново презареждане натрупаните пари са с вас 2 месеца. Ако не ги изговорите ги губите.

Ей това ме вбеси мен лично. Ей така без предупреждение - прас, кредитът,който е бил валиден 1 година изведнъж става валиден за 2 месеца! Супер, супер нагло, просто безобразно. И се чудя имат ли право изобщо да променят едностранно договора с клиентите си в тяхна вреда?

Имат и имаш право да се откажеш в някакъв срок (май един месец беше), но трябва сама да четеш, дали не са го променили. Променен е бил тихомълком тъкмо преди Глобул да бъде продаден на теленор. Всички са можели да се откажат, но срокът е изтекъл.  Mr. Green  Сега си чакам срока на договора и ще разредя картите. Мисля да мина на Боб. Тя и майка ми получи една песен, май за два лева беше, съвсем без да иска - разбра че е купила песен сама, но не знаеше, как е станало. Просто си мислехме, че без да иска се е съгласила. Сега разбирам, че има СМС, на които трябва да се натиска само червената слушалка, а всичко друго е равно на покупка. Аз не знаех за такова нещо. В другата ми карта баща ми беше събрал 800 минути (от тези с таксата по 2.50 на месец). Просто не успя да ги изговори, а сега те го нулираха.  #2gunfire

# 40
  • Мнения: X
Глобул винаги са били мошеническа "компания"....гледам и наследниците им не падат по-долу.

# 41
  • Мнения: 25 768
Добре де, откога влиза това със 60 дневния срок?Току-що си проверих, кредитът ми изтича на 15 май 2015...
Аз когато съм си в България съм на предплатена карта,до сега не съм имала проблем
(с едно изключениe, бях си включила мобилния интернет без да искам и целия кредит беше заминал, но това си е моя грешка).Песни не ми прещат, даже ми дават от време на време 2лв бонус или някакви минути в мрежата на Глобул.
Ако много ми писнат ще сменя оператора,не знам дали може да се запази номера,не е нещо на което силно държа.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 272
Не мисля, че Глобул са били мошеници, от 2002 година съм техен клиент и никога не съм имала поводи за недоволство от тях.
А по повод B-connect не съм с такава карта, свекърва ми е и онзи ден разбрах какво е станало, от нея. Явно е изтървала сроковете, но и да беше се отказала - 9 лева, които имаше по кредита щяха да се нулират така или иначе. ами не е честно.
So Lucky*,
аз доколкото разбрах самата карта си остава активна, просто закупените минути се нулират след 2 месеца.
Ето ги условията:
http://www.telenor.bg/bg/private/plan/view/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0 … D0%BD%D0%BE%D1%80

# 43
  • Мнения: 25 768
Значи е редно да ми изписва кредитът ви изтича след 60 дни от зареждането...не помня кога заредих последно, мисля на 15.12. Rolling Eyes

Пак проверих,пак пише кредитът изтича май 2015-та.

При всички положения не е коректно,можеха да информират.
Иначе и аз съм доволна от Глобул над 10 години ползвам една карта.

Посочените условия не са ли за нови абонати?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 272
Ами честно казано на мен не ми става ясно. Ако има някой на b-connect нека сподели какво се е случило с кредита му. Ако новите условия важат само за нови абонати си вземам думите назад, но все пак така както чета излиза, че поне новите презареждания ще си важат само 60/90 дни, едва ли за стари абонати ще е едно, а за нови друго newsm78

Общи условия

Активация на акаунт