Опитвам да забременея, докато кърмя

  • 1 920
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 310
Пожелавам ти успех в най-скоро време  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 341
Ама да не би да се притесняваш, че няма да стане???. Не знам ти как си, но  моята менструация е като часовник. Все се карам на мъжа ми (нали си е виновен за всичко),  че го дава  много  през просото и може да  се изненадаме с  бебе по никое време (предстои ни много важни задачи в личен семеен план, а и в професионален)...., чакай, че къде отидох. Идеята ми беше, че ако си имаш редовен цикъл нямаш проблеми. Не се коси.  А иначе аз нямам приятелка, коятода кърмии да чака бебе, макар, че почнаха да повтарят.

# 17
  • Мнения: 8 463
Да се похвалиш скоро!

# 18
  • Мнения: 498
и на мен ми се иска да бъда толкова смела за второ....  Rolling Eyes
ама ме гони шубето та пушек се дига Sick

# 19
  • Мнения: 1 930
Успех, Бу!  bouquet
Хващай мъжото и не се мотай по форумите  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм...тази тема тъкмо навреме ми идва GrinningНапоследък много често си мисля за второ бебе, мъж ми сподели, че и той също Heart EyesОсвен това вчера чух Масларова да казва, че от догодина вероятно държавата ще стимулира раждаемостта като поеме част от жилищните кредити на семействата, които в първите 5 години на брака си са родили 2 деца WinkДалаверка hahaha

Майтапът настрана - много искам бебе, цъка ми часовника, та се чува у комшиите.Но трябва да се поработи, няма как Sad

Бу, темата ти сериозно се измести Laughing

# 21
  • Мнения: 266
 newsm10 Успех, Бу!!Де да бях толкова смела и аз.

# 22
  • Мнения: 7 106
Бу, зарадвах се на темата ти, тъй като си спомням тази за фолиевата киселина и се чудех дали не сте се отказали на този етап. Бебе искам много и аз още едно, но в момента няма да ме огрее. Искам Ева да стане поне на 3 годинки и тогава ще мисля за второ. От друга страна нея я правихме почти три години и ако и второто ни отнеме толкова време ще остарея и побелея, докато го чакам Laughing.

Стискам ти палци много скоро да се похвалиш с хубавата новина, пък месеца няма чак толково голямо значение. С третото ще нацелиш така желания юни месец  Grinning!

# 23
  • Мнения: 470
Бу, стискам палци за близнаци Laughing

# 24
  • Мнения: 790
И аз стискам палци!
То се е видяло, че отговор точно по темата може да не получиш Laughing Но погледни на нещата по друг начин:
Правенето на бебе е единственото време, в което ти отпада напълно грижата по контоцептиви и контоцептивни методи. Голям рахат си е! Наслади се на момента.  Peace

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу, стискам палци за близнаци Laughing
Ей т'ва е приказка на място Grinning С един удар - две бебета Wink

# 26
  • Мнения: 35 969
Бу, стискам палци за близнаци Laughing
Ей т'ва е приказка на място Grinning С един удар - две бебета Wink

лелийййй, к'во кърмене ще паднееее!

# 27
  • Мнения: 1 341
Искам Ева да стане поне на 3 годинки и тогава ще мисля за второ.
Зори, нашите мераци са същите. Дано тогава пишеме отново в обща отчетна тема Grinning

# 28
  • Мнения: 2 171
Бу, успех! И ако този път не стане  през любимия месец юни, то третия път със сигурност!   newsm10

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ееееех как ми се иска и на мен:)Бу,поздравления.Стискам палци скоро да се похвалиш с успех:)

Общи условия

Активация на акаунт