Опитвам да забременея, докато кърмя

  • 1 917
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 734
Тя темата се превърна в поздравителна, лошо няма;) Бу и аз се присъединявам към пожеланията за близнаци!
и ние искаме бебе и работим по въпроса но засега не се усещам бременна още Rolling Eyes

Хайде другите кърмещи и бебеправещи не се крийте...

Бу за статистиката само , кърмя по 4 , понякога 5 пъти на ден, М-то още липсва, шансовете са минимални но защо да ги пропускаме Mr. Green

# 31
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да май и аз ще се присъединя към поздравяващите и към по-скорошен резултат  Laughing .... бу стискам палци...иначе за бебеправенето,мъжо иска веднага още едно ама ще поизчакаме малко диването да поотрасне и айде на фронта Whistling ще се целим пак за октомври  Wink ...любим месец мой рожден ден и на Емата...голямо празнуване ще падне  Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 1 121
Бу, що си мисля, че ще се казва Ана или Анна? (кое реши последно) Mr. Green
Ама как ти завиждааам!

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ама как? Няма ли да е Анчо? Мъжко ще го поръчаш на пернатия бебеносец, нали? Crossing Arms
Иначе и аз сискам палци и малци и всичко... а как ти завиждам че пак ще бременееш... Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 959
....Идеята ми беше, че ако си имаш редовен цикъл нямаш проблеми...
Ох, а какво да кажем ние без такъв. Шансовете ни за бебе са минимални, а?

# 35
  • Мнения: 1 341
....Идеята ми беше, че ако си имаш редовен цикъл нямаш проблеми...
Ох, а какво да кажем ние без такъв. Шансовете ни за бебе са минимални, а?
Дано не бъркам, но май е така. Ако греша, ме поправете

# 36
  • Мнения: 1 878
Като чета и на мен ми се прииска ....бебе - трето  Crazy. Обаче като кърмиш хормоните не са ли ти пообъркани и това пречи ли или пък помага ли на бебеправенето  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт