Мнения за д-р. Кръстев

  • 1 750
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Бременна съм в 5 месец, посещавах гинеколог в Монтана, но реших да се преместя във Враца. Какво ще ми кажете за д-р. Кръстев? Simple Smile

# 1
  • Враца
  • Мнения: 315
Здравей stefy_2198, аз си следях бременността при доктор Кръстев, но мнението ми за него е противоречиво. Ако имаш лека и безпроблемна бременност той е най - добрия вариант. Има хубава апаратура и е добър ехографист, но трябва задължително да си казваш всички оплаквания за да им обърне внимание и да държиш да ти мери кръвното на консултациите защото е немарлив към тези неща. Не бих ти го препоръчала, ако ти е първа бременност. Чула съм за един много добър лекар в Монтана.... мисля, че беше Николов или нещо такова. Не съм го посещавала, но много мой познати от Враца ходят при него.

# 2
  • Мнения: 21
Първа бременност ми е. Ходила съм при Николов, но не съм много доволна от него защото не ми казваше всичко. За Кръстев съм чула, че е добър но взима много скъпо за раждане.

# 3
  • Враца
  • Мнения: 315
д-р Кръстев е много добър акушер. Ако искаш да родиш при него секцио.... препоръчвам ти го. Около 1000 лв е раждането, но за следене на бременността не е добър вариант. Поне според мен, ако искаш отиди на един два прегледа за да прецениш сама. Както казах вече мненията за него са противоречиви както за почти всички лекари. Това е моето мнение. Аз при втора бременност никога не бих отишла при него.

# 4
  • Мнения: 21
Благодаря ти, ще отида на няколко прегледа да преценя. Мисля да раждам при него.

Общи условия

Активация на акаунт