Звездни компромати -226 част

  • 71 223
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ох, тия двамата са  hahaha

# 31
  • Мнения: 9 571
Жената остана без предаване и се мъчи да изкара нещо странично за семейния бюджет  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 166
С голямо закъснение по темата за момичета от конкурса Мис България 2014 - също не смятам, че има изявени хубавици. Гледах ''На кафе'' с тяхното участие и си затвърждавам мнението. Единствено Катерина Дерменджиева ми харесва що годе ''на живо'', не просто от снимки. Да, приятни момичета, не бих казала грозни, но меко казано - нищо особено, камо ли за конкурс.

Аз пък чак сега разбирам, че оная кола/тоалетка не е притежание на Цветелина Янева, и че било майтап!  Blush Laughing

# 33
  • Мнения: 11 607
Харесаха ми Антония и мъж ѝ......

Един чаровен Хари....


Джой, благодаря за темата!

# 34
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Бъдещата булка Мария на участие в Пловдив  -  1..  2..  3..

Коко би се обърнала в гроба, ако види наша Мара как и развява името.  Rolling Eyes

Джой,   bouquet

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 1 446
В първия момент не видях Хари Simple Smile
Джой  bouquet

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 8 114
Николета ни сподели как готви риба по престилка само, а дали ще ни направи съпричастни как меси баница за Коледа?

# 40
  • Мнения: 31 198
Е как?! Николета, да не забравиш снимка само по брашно, задължителна е за много овации. Може да обмислиш и една как с напращяла, твърда гръд месиш тестото.

# 41
  • Мнения: 2 453
Николета ни сподели как готви риба по престилка само, а дали ще ни направи съпричастни как меси баница за Коледа?

Само по коледна шапка  Mr. Green.

# 42
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Навремето Николета ли беше правила засада на Валерко на някакви бунгала? Тя и нейна другарка. Едната стояла на вратата, другата - на прозореца?

# 43
  • Мнения: 5 892
Алисия и Христина бяха хванали Валери и Благой на калъп с някакви девойки в някакъв комплекс...  Whistling

# 44
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Представих си го съвсем цветно  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт