Мис България 2014 – Красавицата или Звяра

  • 20 836
  • 200
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 25 768
Що бе, говорим за достойнство  Laughing  И семейство Кардашиян отнасят доста подигравки  Laughing
Те отнасят,но са reality stars, това само им носи повече приходи,реклама,продават им се модните линии парфюмите...един вид маркетинг е,Ким да си показва огромниа задник.А нашето гардже,щото няма с друго с какво да се изяви...кючек в кръчма. ooooh!

# 166
  • София
  • Мнения: 933
Те отнасят,но са reality stars, това само им носи повече приходи,реклама,продават им се модните линии парфюмите...един вид маркетинг е,Ким да си показва огромниа задник.А нашето гардже,щото няма с друго с какво да се изяви...кючек в кръчма. ooooh!
С лош човек можеш да се разбереш ,но с прост никога . Simple Smile

# 167
  • Мнения: X
Що бе, говорим за достойнство  Laughing  И семейство Кардашиян отнасят доста подигравки  Laughing
Те отнасят,но са reality stars, това само им носи повече приходи,реклама,продават им се модните линии парфюмите...един вид маркетинг е,Ким да си показва огромниа задник.А нашето гардже,щото няма с друго с какво да се изяви...кючек в кръчма. ooooh!
Кофти пиар викаш. Напълно е възможно, да. Ким също няма с какво да се изяви  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 25 768
Напротив,новия и мъж е достатъчна изява. Mr. Green

# 169
  • Мнения: 1 788
Трудно момата от село Неизвестно да стане от ранга на Ким, Мим или Бим.
Друсането на кючеци в селската кръчма и впечатляването на разни съмнителни обекти и субекти, са й точно по мярка и размер.

# 170
  • Мнения: 8 907
Хора от ранга на Кардашиан са истински тумор...Не разбирам и никога няма да разбера известността заради самата известност, постигната чрез показване на първични и вторични полови белези  ooooh!
Единственото обяснение за мен е че хората обичат зрелищата, чучелата, някой, на когото да се присмиват. А че това се осребрява чрез продажба на парцали и парфюми говори единствено за нивото на купуващите ги  Wink

Последна редакция: чт, 25 дек 2014, 21:47 от Like_Smoke

# 171
  • Мнения: 2 837
Да твърдим, че Кардашиян са класа, а миската не е, е смешно.

# 172
  • Мнения: 1 788
Едва ли някой говори за класа от ранга на синьокръвни хора.
В България много модерна дума е класата.
Но разликата в мащабите е очевидна.
И докато едното изглежда лъскаво и примамливо блещукащо, другото евтинее и напомня кич.

# 173
  • Мнения: 2 837

И докато едното изглежда лъскаво и примамливо блещукащо, другото евтинее и напомня кич.
На мен и Кардашиянките ми евтинеят. И са въплъщение на кича.

# 174
  • Мнения: 8 907

И докато едното изглежда лъскаво и примамливо блещукащо, другото евтинее и напомня кич.
На мен и Кардашиянките ми евтинеят. И са въплъщение на кича.

Разбира се, че е така  Peace Това, че е в по-голям мащаб, не го прави по-малък кич и безвкусица  Wink
Просто валидира за пореден път това, че населението расте, но интелигентността остава константна величина  Laughing

# 175
  • Мнения: 25 768

На мен и Кардашиянките ми евтинеят. И са въплъщение на кича.
На теб, може да евтинеят, но марката си струва цифра.Кича е отделна тема...
Има дрехи на YSL,Dior,Chanel пълен кич,ама да ти кажа хич не ми евтинеят даже ми идват скъпи на мен лично.

Разбрахме, че не харесваш Кардашиян. Laughing

# 176
  • Мнения: 270
Вече има израз "Kardashian dumb". Но е факт, че маркетингът сработва и няма защо да ги мислим, справят се прекрасно. А и няма лоша реклама. Дано и нешето девойче успее да се продаде така сполучливо.

# 177
  • София
  • Мнения: 933
Смешни сте направо . Но Все пак за да ти седи една дреха от този клас кич и евтино ,значи ти самия си такъв..
Jukebox Hero  ????

# 178
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам, ама този конкурс става за смях вече. Но се съмнявам някой от организаторите и участниците да се интересува какъв е отзивът. Това е като вътрешен конкурс - правят си го хората от бранша за себе си, за своите си клиенти. Досега не е било титлата да бъде дадена на момиче, което не е част от някоя модна агенция. А едва ли са липсвали хубави и достойни момичета, дошли отвън.

# 179
  • Мнения: 1 788
Тези конкурси у нас са си направо смешна и жалка работа.
Като тръгнеш от това, че торбичките с подаръците за момичетата са празни и стигнеш до другото, че почти никога не им изплащат наградите, защото "те били заслуга на агенцията" и какво ли още не.
Преди много години едно лято се проведе "Мис Златни Пясъци". Даже го излъчваха по телевизията. Помня, че хората масово се кефеха на една германка. Наистина хубава. Но накрая първо място взе една невзрачна българка. Не може да има по-красива от българката, как иначе. Германката остана на второ място. Аплодисментите за нея бяха повече от аплодисментите за първото място на българчето. Жалка работа.

Общи условия

Активация на акаунт