Деца с умствени увреждания в с.Гомотарци-Видинско

  • 14 920
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 657
Среща обявявам - СРЯДА ВЕЧЕР- 19 ч В КЛСИК - бивша Дружба И БЕЗ ОТСЪСТВИЯ! ЯСНО???????

Не е ясно,защото пак не мога да дойда PeaceПърво нито е удобно да отида там с детето,второ няма на кой да го оставя.

# 211
  • Мнения: 7 106
Среща обявявам - СРЯДА ВЕЧЕР- 19 ч В КЛСИК - бивша Дружба И БЕЗ ОТСЪСТВИЯ! ЯСНО???????

Не е ясно,защото пак не мога да дойда PeaceПърво нито е удобно да отида там с детето,второ няма на кой да го оставя.

Аз също. Още повече, че в момента даже съм сама с детето.

п.п. и как се определя часът и мястото на срещата, според удобството на 1-2 или на повечето?
Защо нито една среща не се проведе от 10,00 часа примерно в Градската градина до люлките да речем?

# 212
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Първо- срещата не се определя в последния момент- Мими Ви се е обадила предварително . Второ - 10 часа в градинката е несериозно, защото сме на работа и бягаме от нея, няма начин.Трето- ние непрекъснато се срещаме и говорим за това, какво би могло да се направи още и ако имате приложими идеи веднага казвайте да ги осъществим. Относно децата- Имам си ги двечки, сама ги гледам и правя всякакви гимнастики, за да се получи нещо. Моите деца никога няма да ми бъдат извинение , както не бяха на 1-ви юни- и двете мои бяха там + тези от "квартала"-те направиха всичко-от украсата до лепенето на афиши из целия град. Среща утре- сряда в класик - Дружба, защото има климатик - не съм пристрастна към заведението , избрах го случайно, е, заради менюто. Повече няма да пиша глупости, смятам да действаме!Порастнете!

# 213
  • Мнения: 7 106
..........................

Всъшност, все едно нищо не съм казала. Пожелавам ви успешна благотворителна дейност!

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 21:25 от 3ори

# 214
  • Мнения: 2 657
Не ми е да се извинявам с детето си,но на първо място се съобразявам с него PeaceНикой не ми се е обаждал и никой не ми е писал.Като казваш НИЕ,доото4нявай кои сте PeaceЗащото аз знам,4е би трябвало да се вземат решения от вси4ки за каквото и когато и да било.Та нали затова е тази организация.Извинявай,но до сега от на4алото от както запо4нахме,решенията се взимат от някои,а другите се уведомяват за решението на 4ас и дата.Не става така!

п.п.Явно не съм дорасла,но ви пожелавам и аз успех....

# 215
  • Мнения: 2 910
Така, понеже Вашият час за среща е много неудобен, както се видя за някои от нас, аз обявявам среща в петък от 10.30ч. в парк "Толбухин" или на бебешката каравана до Дунава( допълнително ще се доуточним). И да няма изказвания от сорта на работа сме, имаме делови срещи, няма кой да ме смени и т.н., защото, ако вие работите, то и ние също и нашата работа в момента е да си гледаме децата и да се съобразяваме с тях и със семействата си. На мен също никой не ми се обади, а и да беше го направил този час никак не ме устройва Peace.
Извинявам се на останалите, които четат, но явно Видинчанки не можем да се разберем, а и острият тон, макар и на най- възрастната от нас никак не е подходящ в случая.
Предполагам, че и аз спадам към недораслите, но и моето мнение е такова Peace

# 216
  • Мнения: 2 657
... явно Видинчанки не можем да се разберем, а и острият тон, макар и на най- възрастната от нас никак не е подходящ в случая.


Няма и да се разберем поради това,4е някой се прави на шеф и се опитва да командва парада Naughtyи се изказва с-ще ме слушате и ясно ли е.

# 217
  • Мнения: 484
момичета,тъй като във вашия спор се визира и моето име нека да дам мнение.
значи по вскакъв начин апелирах и подканях към някакви деиствия от наша страна
тъй като от 1-ви юни насам нищо не правим.Както споменава skorpion, че съм ви предопредила за срещата
(предполагам) тя има в предвид за срещата с директора на социалните в 10.00 часа сутринта
(в съвсем подходящо за всяка една от нас време, нека не забравяме че това е държавна институция
и не може да идме когато на нас ни е кеф).
Относно срещите м-у нас: да действително от един квартал сме, срещаме се пиеме кафе,обсъждаме, и за всичко  което
сме обсъждали и дискутирали аз своевременно съм информирала във форума(питала съм ви,търсила съм вашето мение
и съм се допитвала до вас, макър и да не съм получавала отговори понякога   Wink)   
 Предлагам , да не спорим, а да си
седнем на задните части и да се захващаме с истинската важна работа. Като разбира се
се съобразяваме една с друга (доколкото е възможно).

# 218
  • Мнения: 2 657






Както споменава skorpion, че съм ви предопредила за срещата
(предполагам) тя има в предвид за срещата с директора на социалните в 10.00 часа сутринта
(в съвсем подходящо за всяка една от нас време, нека не забравяме че това е държавна институция
и не може да идме когато на нас ни е кеф).

Не ства въпрос да идем когато на нас ни е кеф Peace
а за това:


без значение дали имаме време, количка, ангажимент и т.н.

Защото вие решавате кога да е срещата и да нямате ангажименти,а ние разбираме в последствие за вашите решения Peace

# 219
  • Мнения: 7 106
(предполагам) тя има в предвид за срещата с директора на социалните в 10.00 часа сутринта
(в съвсем подходящо за всяка една от нас време, нека не забравяме че това е държавна институция .....


Времето наистина е много подходящо, но за среща в парка, а не в Социални грижи. Защото нали си представяш какво ще се получи във въпросната държавна институция със 2-3 2 годишни деца+ някое и друго бебе?

Аз пак казвам и ще го кажа да последен път - аз няма на кой да си оставям детето (нито пък имам желание за това), а тя в момента е във възраст, която е малко трудна и неподходяща за влачене насам-натам.
Другото, което не ми харесва в така създалата се организация е факта, че някой ми нарежда какво да правя, а не ме пита дали ми е удобно да го направя. Както и това, че някой е решил че съм недорасла, само защото не искам да наруша спокойствието на детето си.

# 220
  • Мнения: 2 502
хайде и аз на всяка манджа мерудия 

момичета  защо пак се съзсават такива конфликтни ситуации ,защо се впрягате толкова и задълбавате крамолата - СПАМ, СПАМ
защо толкова се противите  на срещата в сряда ,всички знаем ,че  има детска площадка пред КЛАСИК пред МИтницата разбира се че ако на някоя не и е възможно да влезе в пицарията с детенце ще се видим на площадката има и пейки
Недейте  така с тази враждебност ,пословичен е края ни с нея ,но не така в публичното пространство ,а и мисля че темата е конкретна ,не за  доизясняване

# 221
  • Мнения: 2 657
защо толкова се противите  на срещата в сряда ,всички знаем ,че  има детска площадка пред КЛАСИК пред МИтницата разбира се че ако на някоя не и е възможно да влезе в пицарията с детенце ще се видим на площадката има и пейки
Недейте  така с тази враждебност ,пословичен е края ни с нея ,но не така в публичното пространство ,а и мисля че темата е конкретна ,не за  доизясняване

Светле,първо тази площадка мен хи4 не ме устройва PeaceВторо тази враждебност в публивното пространство се появи от поста и изказванията на Диди,4е с две думи трябва да я слушаме и пр....Незнам от кога се казва на хората,4е не са дорасли и 4е не сме на у4илище,защото се съобразяваме с децата и защото,когато вие ве4е сте решили за дата и т.н.,се окаже,4е ние си имаме ангажименти.Ами то е ясно,4е ще стане така,защото пак казвам ,само вие си взимате решения за удобни на вас 4асове и дати за срещи.

# 222
  • Мнения: 7 106
хайде и аз на всяка манджа мерудия 

защо толкова се противите  на срещата в сряда ,всички знаем ,че  има детска площадка пред КЛАСИК

Извинявай но въпросната площадка е 2-3 метрова катерушка, и нищо друго. за твоите деца може да е подходяща, но не и за 2 годишно. Пък и каква ще е ролята ми ако аз съм на катерушката, а вие в пицарията - все тая.

# 223
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Изобщо сте ме разбрали много погрешно- не ви казвам как да постъпвате, просто трябва да контактуваме. Срещата довечера ще се състои, както и предишните. Предложете тези дни друга дата, съобразена с вашето време и ще дойдем и там. Просто няма никакъв проблем. Така или иначе все някой трябва да организира подобни срещи или греша?няма за кога да се мотаем, времето лети. Иска ми се да сме като в другите градове, трябва и вашата подкрепа.

# 224
  • Мнения: 2 502
от цялата работа   свалям  шапка на Йоана , тя сложи началото на всичко и  трябва да отбележа ,че до преди няколко месеца нямаше грешка ,постоянно следеше форума   bouquet
но напоследък  нещо се спотайва  #2gunfire
единствена тя от  по- отдавнашните участнички във форума напра ви  всичко
възможно да  дойде  хем с детето в дома  ,при първото ни посещение , тя беше склада  и гара разпределителна на всички дарения
разбира се  Зори също има своя принос ,тя беше връзката с Телевизията ,без нея ще ше да ни  п о-трудно  популяризирането на  нас  и на Фондацията ,че ни има
Рени - има също своя принос
 така ,че много моля повече да не  запълваме  темата , а бих й казала -
- Йо , ела на  срещата  ще ти помогнем за Любо !
,ще е жалко да се карате така , за нашата работа се иска и малко смелост и героизъм , имам в предвид  страховете на някой мами  от гледката в дома ,причина поради която явно де дойдоха /мое мнение /
но  в никакъв случай не е казано че трябва да  драматизираме липсата на някого на среща , винаги ще има препятствие за някоя от нас ,нали затова е  и форума да комуникираме  и с посещени(ята в домовете ще ги правим ,който  може ,другите следващ път и така ритмичност в действията ни
работата в екип ,трябва да е и наша цел , това искаше да каже явно и Диди , казано по -нашенски  това е работа за КОЙТО ИСКА ! НИКОГО НЕ КАРАМЕ НА СИЛА !

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 12:44 от lorys

Общи условия

Активация на акаунт