Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект? -тема 2

  • 70 104
  • 334
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 841
Пия биотинн не повече от седмица... ужасни странични ефекии  имам от него..
На коя фирма е и какви точно са тези ужасни странични....?

# 16
  • Мнения: 25 783
И аз съм любопитна за страничните ефекти от биотина. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 166
Anacaps на Ducray (капсули против косопад) - определено имах голям и много добър ефект - появи ми се много нова коса.
Без абсолютно никакви странични ефекти!!! Пих ги три месеца, сега продължавам с novophane, мисля, че също са добри.
Изписа ми ги лекарка.
Иначе от моя собствен опит бях пила геритамин и се освиних! Не го препоръчвам. Зверски апетит! После трябваше два месеца да съм на диета, за да сваля натрупаните килца.

# 18
  • Мнения: 3 096
От средата на ноември пия цинк+биотин на собствената марка на ДМ. Косопадът бързо намаля, вече ми пада коса само при миене, и то наполовина на онова, което беше преди. На проблемните места ми е поникнала нова коса. Съчетавам терапията с шампоан Здраве Форте против косопад и не знам кое най-много допринася за ефекта, но той определено е налице. Косопадът не беше силен, по-скоро сезонен и обусловен от стрес.
Мисля да довърша курса от три месеца и да направя почивка. Добре ли е да се почива от биотина?

# 19
  • Мнения: 21 282
pinko ,и на мен ще ми е интересно да споделиш какви са страничните ефекти от биотина и на коя марка пиеш.Аз вече привършва трета опакова на цинк + биотин и не съм забелязала никакви странични ефекти,явно е до организъм,знам ли ...  newsm78

 lilis  , да много са добри анакапс  Peace

# 20
  • Мнения: 25 783
И аз още чакам страничните ефекти newsm73...колко биотин съм изпила, ако знаете. hahaha

# 21
  • Мнения: 18 562
Това ми е косата през септември-тогава се подстригах повечко.
Тук е в естествен вид, изкъпана и изсушена

Скрит текст:




ужасна е снимката, не ми се смейте моля, Grinningно най-добре се вижда

Това е октомври, изправена

Скрит текст:

и от декември:

Скрит текст:

смятам, че е видимо порастнала  ивярвам, че се дължи на добавките в голяма степен, но освен това ползвам и себорал фортае и стимулиращ шампоан с кофеин, та не знам точно от кое е.
Когато си правих косата за нова година не можеше да ми застане никак, отгоре толкова много ми стърчи, че е направо като таралеж и изглежда щръкнало, не можях да я укротя  Simple Smile

Последна редакция: нд, 04 яну 2015, 16:31 от Miss_Bingley

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
На мен все дълга ми изглежда и на двете снимки Simple Smile може би трябва да снимаш като първата снимка, в гръб, за да се види добре разликата Peace Моята коса все стои на една дължина, от която нататък започва да изглежда недобре Confused сега се опитвам да я "пусна" до средата на гърдите - трябва ми около педя, правя маслени маски, купих биотин+ цинк и ще пия по 2 табл. дневно, та да видим... Simple Smile
Мис Бингли, а кой е шампоана, който ползваш?
Аз мисля да заложа на този  - http://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napura … -na-kosata-200-ml

# 23
  • Мнения: 25 783
Вчера видях, че Анакапса е 3 на цената на 2 в аптека Марешки на Владислав Варна, ако някой има нужда може да се възползва, аз все още имам запаси.

# 24
  • Мнения: 18 562
 Обикновен, на Здраве с кофеин и таурин.  Simple Smile Добре ми действа.Този напура ще го пробвам и него, изглежда добър. А иначе и на мен ако ми стане до под гърдите примерно и започва вече да изтънява и не изглежда така добре.
За мен на първата снимка дължината ми е средна. Дълга коса аз наричам коса поне малко над  гърдите  Simple Smile Wink

# 25
  • Мнения: 807
Аз пия цинк + биотин по 1 капсула на ден (според опаковката). Две не са ли много?

# 26
  • Мнения: 18 562
Не бих пила по две капсули.

# 27
  • Мнения: 308
Косопад се бори като се стимулира растежът на косата. В най-общите случай проблемът е именно в това. Някъде прочетох за някакви капсули Брилиант Лук, които се препоръчват при проблеми с косата и кожата. Само добри отзиви има, не знам дали някои тук ги е позвал

# 28
  • Мнения: 18 008
По колко хапчета се пие Анакапс?

# 29
  • Мнения: 5 083
1 сутрин преди хранене.

Общи условия

Активация на акаунт