Яке за мъж от кожа

  • 2 366
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Интересува ме какво ви е мнението за якетата от изкуствена кожа, които се продават в Zara, Bershka, мисля да си закупя до 150-180лв са, въпроса е че се разходих по Магазините и тези от естествена кожа не ми харесват като модел,  от изкуствена са по леки и доста удобни, но дали ще издържи по 1-2г ?

# 1
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Всякакви якета му отиват на един хубав и строен мъж от кожа  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10
Благодаря, но ме лично ме интересува дали са здрави, аз знам че ми отиват Simple Smile

# 3
  • Мнения: 25 765
Имам 2 якета от Бершка, но не са от България купувани.Качествени са, не мръднали,не съм и полагала усилия.Имам и едно от ест кожа на Гес,на него много му треперя... hahaha
Честно казано май изкуствената кожа е по издържлива. newsm78

# 4
  • Мнения: 10
Имам 2 якета от Бершка, но не са от България купувани.Качествени са, не мръднали,не съм и полагала усилия.Имам и едно от ест кожа на Гес,на него много му треперя... hahaha
Честно казано май изкуствената кожа е по издържлива. newsm78

Благодаря, утре отивам в Zara или Breshka и си взимам. В Tom Tailor има страхотни мъжки якета тип шуба от 400 на 180лв уникални, но на другата заплата

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте. Аз си купувам дамски якета от изкуствена кожа. Според мен е важно ако искате да издържи по - дълго време да има някакъв плат по ръба на ръкавите и по яката. Всичко, което съм купувала аз и няма плат или оплетен край или ръка по - бързо се разнищва. Също така на еко кожата ако се носи раница или по - тежка дамска чанта по - дълго време се протрива. От всичките марки якенца, които съм имала най - бързо ми замина Bershkata, най - дълго ми изкара New Yorker, също то едно на H&M съм много доволна, то всъщност няма никаква забележка и си го ползвам още, а дори не го купих ново, но ръкавите, яката и колана не са от кожа......
Иначе на момче стои супер. Стискам палци да си намерите хубаво и качествено моделче.....

# 6
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
също то едно на H&M съм много доволна, то всъщност няма никаква забележка и си го ползвам още, а дори не го купих ново, но ръкавите, яката и колана не са от кожа......
Още един глас за  H&M  Peace

# 7
  • Мнения: 10
също то едно на H&M съм много доволна, то всъщност няма никаква забележка и си го ползвам още, а дори не го купих ново, но ръкавите, яката и колана не са от кожа......
Още един глас за  H&M  Peace

В H&M няма мъжки кожени якета в момента, ще изчакам до Март и ще обиколя, или Zara или H&М, че за Bershka, не чувам добри отзиви от там само тениски съм си купувал, но мога да ви кажа че в P&B са най здравите дънки, аз понеже тренирам доста за бедра и късам доста дънки, е от там нито едни нямам скъсани!

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 14:07 от Gabriel65

# 8
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Да, изчакай до март - струва си  Peace

Ти с дънки ли тренираш  Shocked
Ако тръгна да клякам обута в дънки, ще ми окапят ставите  Laughing

# 9
  • Мнения: 25 765
Аз пък от H&M,нямам какво да похваля  newsm78 всичко закупено от там е било пълен боклук,с изключение  единствено на бельо от норвежкия H&M,то тук ги няма тези модели...
Кожено якенце имам едно от Страдивариус, много съм доволна няма забележки по кожата няма протрито или напукано,обелено... имам го то 2010-та от Испания но мисля че и тук ги бяха пуснали.От Бершка също съм доволна,имам много дънки, тениски, блузи, якета, панталони, въобще дрехи.Аксесоарите им не струват. Naughty
За  P&B,нямам отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт