Разщирени вени - лечение

  • 1 806
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте! Имам проблем след като родих мисля, че ми се появиха разширени вени. Има ли някакво ефикасно лечение. Имам спомен, че нямат лечение. Помощ

# 1
  • Русе
  • Мнения: 623
Могат да се премахнат по оперативен път, но не всички. Така че като цяло лечение няма. Но гледай да се движиш повече, свалянето на някой друг килограм също ще бъде от полза.

# 2
  • Мнения: 48
Могат да се премахнат по оперативен път, но не всички. Така че като цяло лечение няма. Но гледай да се движиш повече, свалянето на някой друг килограм също ще бъде от полза.


Аз вече съм 50 килограма колко още да свалям :Д Благодаря много

# 3
  • Мнения: 1 111
ти как разбра ,че имаш,изпъкнали ли са,боли ли те....първи признаци за поява на разширени вени е сърбеж по кожата на краката,какти и спукани мрежести капиляри.Аз имам такива, както имам и разширени вени - виждат се и се усещат на пипане. Спасение по принцип няма,мажеш се с кремчета за облекчаване на тежеста и болката,ако боли....много движение трябва,да се избягва седенето дълго време,стоенето,слънчеви бани на краката,горещи душове и т.н.

# 4
  • Мнения: 48
Ами аз съм на 21 години и вече си виждам вените на краката и мисля че са разширени вени. Не знам не знам

# 5
  • Русе
  • Мнения: 623
Ти сигурна ли си, че са разширени вени? Аз например съм много бяла и вените ми буквално прозират. Но това не значи, че са разширени.
tuly добре ти е обяснила - вената трябва да изпъква над кожата, за да се нарече разширена. Мрежа от капиляри също е признак за проблем с вените. Общо-взето повтарям нейните думи. Болка имаш ли?

# 6
  • Мнения: 48
Бяла съм но не чак толкоз и преди съм нямала вени на тези места, който се виждат

# 7
  • София
  • Мнения: 3 800
Това, че се виждат вените, не означава, че са разширени. По - скоро са повърхностни. Разширени вени се премахват по оперативен път.

# 8
  • Мнения: 48
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт