Привет на бъдещите и настоящи мами от Велико Търново

  • 17 243
  • 274
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 203
ИМА ЛИ МАМИ РАЖДАЛИ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА?
Споделете.... Освен Косев и Кожухоров други добри лекари?

# 226
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз съм раждала в Горна Оряховица,прегледай страниците назад по темата.Некадърен май няма-всичко зависи от случайността!Ти кога ще раждаш?
 1swing  1stroller За срещата -и ние сме на ясла,но примерно за 17.00-17.30ч ще е удобно да се срещнем.Кажете къде!

# 227
  • Мнения: 73
не знам дали разбрахте, но от 17ч днес до утре няма да има форум, така че бързам да напиша, но дали ще успеете да го прочетете не знам...Утре към 17ч, ако искате, среща на кафето в парка в триъгълника. как ще се познаем...? Ами на вас ще ви е по-лесно, защото под ника ми има снимка:) Иначе сме с количка в червено и тъмно синьо.
Хайде, до скоро!
Днес беше ужасна жега, Сашко се беше изпотил целият на разходката, хем го бях облякла леко (по обяд) и направо не знам какво да му обличам вече...Страхувам се съвсем да го разголя, защото все пак времето е променливо още Confused
Валка, ще дойдеш, нали?Кажи и на Меги.

# 228
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 751
Виржини аз чак сега влизам във форума и разбирам за срещата  ooooh! ......... но предполагам че не се е състояла заради лошото време вчера Sad
Но нищо, като се оправи пак времето ще се уговорим за друг ден  Wink Ние с Благовест понякотга си правим разходка между 10 и 11 часа сутринта в парка защото следобяда е много горещо така че ако има желаещи за разходки по това време на деня аз съм на среща че сме все самички и ми е малко скучно  Confused

# 229
  • Мнения: 1 404
ИМА ЛИ МАМИ РАЖДАЛИ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА?
Споделете.... Освен Косев и Кожухоров други добри лекари?
Кожухаров не е някакво светило в АГ-то,не се подлъгвай по това,че е шеф на болницата!Дори напоследък се занимава изцяло с административни дела.В моя списък специално той би бил на последно място.Според мен Сотиров или Косев са добри вариянти.

# 230
  • Мнения: 203
Аз съм се ориентирала тъкмо към Косев и говорих с него.

# 231
  • Мнения: 1 022
ИМА ЛИ МАМИ РАЖДАЛИ В ГОРНА ОРЯХОВИЦА?
Споделете.... Освен Косев и Кожухоров други добри лекари?

Аз раждах там и пак там ще раждам, ама май доктора се казваше Кирилов (оказа се Косев, че се е казвал, а не Кирилов все пак), останах изключително доволна и от него и от останалия персонал, сега пак там ще идвам да раждам....Ти кога ще раждаш там?

Последна редакция: пн, 23 май 2005, 06:50 от Bezhy

# 232
  • Мнения: 1 022
Кожухаров не е някакво светило в АГ-то,не се подлъгвай по това,че е шеф на болницата!Дори напоследък се занимава изцяло с административни дела.В моя списък специално той би бил на последно място.Според мен Сотиров или Косев са добри вариянти.

Сотиров не е ли шеф на родилното отделение и кой е сега, ако не е той?

# 233
  • Мнения: 1 404
Кожухаров не е някакво светило в АГ-то,не се подлъгвай по това,че е шеф на болницата!Дори напоследък се занимава изцяло с административни дела.В моя списък специално той би бил на последно място.Според мен Сотиров или Косев са добри вариянти.

Сотиров не е ли шеф на родилното отделение и кой е сега, ако не е той?
Сотиров е завеждащ аг-то,а Кожухаров-управител на болницата. Simple Smile

# 234
  • Мнения: 353
Леле,много се прочула Горнооряховската болница,щом от София идват да раждат Laughing
И Лазаров го бива от там....

# 235
  • Мнения: 1 022
Леле,много се прочула Горнооряховската болница,щом от София идват да раждат Laughing
И Лазаров го бива от там....

Случват се и такива работи - дааааа  Laughing Laughing Laughing

# 236
  • Мнения: 211
И тук да пусна сайта-снимките от първата среща на майките от Търново:
http://foto.bg/showgallery.php?si=ivaylo&x=13&y=11

# 237
  • Мнения: 353
А малко текст може ли-кой,кой е,за мамите,които не са били? Praynig

# 238
  • Мнения: 211
Тази темичка я пуснах и в Клюкарника,но и тука ще уточня.Събрали сме се в сладкарница Неделя.От ляво с изрусената коса е ДИДКА от Горна Оряховица,леко приведената майка със средно дълга кестенява коса,но с хубави сииини очи е Vali, следва майката със слънчевите очила и сини дънки-Flavi и най-накрая съм аз с детето седнало в мен-Dory_28

# 239
  • Мнения: 40
Здравейте,бихте ли ми казали Хаджирадев дали преглежда някъде и дали някоя от вас е ходила на консултации при него? Ще раждам в Търново и се ориентирам при кой лекар да се запиша.Ако някоя от вас може да ме упъти, ще съм й благодарна!!!

Общи условия

Активация на акаунт