10-дневна детоксикация със зелени смутита

  • 82 158
  • 512
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 8 163
Моя роднина прави пролетен детокс и приключи с хранително отравяне от някоя зеленилка.Не яде месо от няколко години.Вчера разбра,че е с Хашимото и сме мн.застроени.Не,че това има връзка с темата.
Фея преди около 2год.беше сложила линк за книга на американка излекувала Хашимото с хранителен режим.Загубих го.Били го сложила отново,когато имаш време,моля те.Може и на ЛС.
Силвър, ето я жената. Опитах се да намеря книгата, но не успявам. Безплатна е. Просто трябва да се регистрираш тук.

# 481
  • Мнения: 14 716
Фея,много ти благодаря! Hug
Ти си много добронамерен човек.Сигурна съм,че ще си останеш такава нищо,че понякога хората просто не те разбират.

# 482
  • Мнения: 8 163
Фея,много ти благодаря! Hug
Ти си много добронамерен човек.Сигурна съм,че ще си останеш такава нищо,че понякога хората просто не те разбират.
Душица  Hug

# 483
  • Мнения: 14 716
Ей,появи се! Hug

# 484
  • Мнения: 8 163
Бях си дала почивка.
Скрит текст:
Криво ми стана, задето така безобразно цензурираха теми за веганството, които не нарушаваха нито едно от правилата на форума.

Няма свобода на словото в България, но пък за сметка на това има груби прояви на непоносимост към различния. Щом дори жената на президента си позволява дискриминативни изказвания, а мой познат беше уволнен от изданието, за което работеше заради кадър, в който на подбив беше взет известен политик...

# 485
  • Мнения: 14 716
Темата за различията е сложна...Понякога натрапването и изкривяване на нещата води до непоносимост от другата страна.Бях мн. толерантен човек преди 2-3год.,но различни събития създават напрежение и търпението ми се изчерпа.Обърнах палачинката.Има двоен стандарт.Въпреки това мога да водя диалог и с отсрещната страна,стига да е цивилизовано с аргументи и факти.Не с голи призиви и упреци.В гадни времена живеем.Сигурна съм,че с теб имаме мн.различия,но те уважавам,независимо от различията ни.
Уволнение,заради кадър на политик не мога да приема.Не съм запозната с този случай.Кой ли е бил политика?

# 486
  • Мнения: 8 163
мога да водя диалог и с отсрещната страна,стига да е цивилизовано с аргументи и факти.Не с голи призиви и упреци.В гадни времена живеем.Сигурна съм,че с теб имаме мн.различия,но те уважавам,независимо от различията ни.
И аз съм винаги готова да водя диалог, стига отсрещната страна да ползва логични доводи и да се придържа към емпирични или научни факти.

Голите призиви са прозрачни, понеже им липсва рационална плътност. Упреците са вербално насилие. Отказвам да ползвам който и да е от тези два подхода.

Благодаря за уважението! Взаимно е.  Hug

# 487
  • Мнения: 14 716
И аз искрено благодаря!Много е приятно стойностен човек да ти го каже. Hug

# 488
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 793
Така ме завъртя животът,че детоксът ми изхвърча от главата.
Сега през лятото не знам дали е много подходящо правенето на детокс:thinking: Фея,кои са периодите?

# 489
  • Мнения: 735
Не знам дали е подходящо сега, но от другата седмица ще започна едни детокс. Имам нуждае след всичките антибиотици, силни обезболяващи и  упойки, детоксът ще ми се отрази добре. Но ще направя частична детоксикация с вечеря салата,че вече много ми се дъвче, а цяла седмица не съм го правила.

# 490
  • Мнения: 8 163
Така ме завъртя животът,че детоксът ми изхвърча от главата.
Сега през лятото не знам дали е много подходящо правенето на детокс:thinking: Фея,кои са периодите?
Няма причина да не е подходящо. Лека, силно витаминозна храна, пълна с фитохимикали + хидратация. Сега има изобилие от сезонни растителни храни.

Не знам дали е подходящо сега, но от другата седмица ще започна едни детокс. Имам нуждае след всичките антибиотици, силни обезболяващи и  упойки, детоксът ще ми се отрази добре. Но ще направя частична детоксикация с вечеря салата,че вече много ми се дъвче, а цяла седмица не съм го правила.
В понеделник ли започваш? Искаш ли компания? Аз все се каня, и все не стигам до това.

# 491
  • Мнения: 735
Ами, най-вероятно от понеделник ще е започна детокса, че тогава е началото на  Богородичните пости и точно ми се свързват нещата. Мога не мога да дъвча ще съм на смутита, но по рецептите от 1-вата страница, поне ще се постарая 90% да се придържам към тях.
Фея, ако имаш възможност направи и ти детокса. Компанията винаги е добре дошла, а при това и толкова приятна.
Искам този  детокс, а и нямам друга алтернатива за изхранване, та нека поне е ползотворно и максимално здравословно.
Иначе, аз от понеделник съм само на смутита, но някои са само от плодове, а към други добавям малко дом.кефир от мляко... не са ми много балансирани смутитата общо взето.

# 492
  • Мнения: 8 163
Ами, най-вероятно от понеделник ще е започна детокса, че тогава е началото на  Богородичните пости и точно ми се свързват нещата. Мога не мога да дъвча ще съм на смутита, но по рецептите от 1-вата страница, поне ще се постарая 90% да се придържам към тях.
Фея, ако имаш възможност направи и ти детокса. Компанията винаги е добре дошла, а при това и толкова приятна.
...не са ми много балансирани смутитата общо взето.
Ако искаш да дъвчеш, може част от плодовете да ги оставиш настрани и да ги добавиш след пасиране.

Защо ти се струва, че смутитата от детокса не са балансирани? Какво им липсва според теб?

# 493
  • Мнения: 735
Имах в предвид,че моите измислени смутита в момента са не балансирани. Затова искам да започна истински детокс с рецепти за смутита.

# 494
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 793
В събота сме на 50 годишен юбилей  съвместен живот на приятели. Така че искам и аз от понеделник:smile:
Има ли някаква процентна зависимост между плодове и зеленчуци? Аз политици например няма откъде да си купя. Трябва по интернет евентуално да се поръчат. Но понеже и идея си нямам какво да си поръчам ще мина и без тях.
Имам посят кейл в една голяма саксия. Сега ще видя докъде е стигнал. Тук жегите не му позволяват да расте през този сезон. А на опаковката пише да правя разсад именно сега. Да де,ама той порастна. И сега нито е разсад нито е възрастно...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт