Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 297

  • 48 435
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20 905


Да, тази серия беше благодатна, затова си я харесах! newsm53

# 676
  • Мнения: 4 966


Друго си е да има какво да играеш, освен влюбени погледи. Simple Smile)  newsm10 smile3521 newsm53

# 677
  • Мнения: 20 905




Голям лед от Йомер спрямо Ипек.Така си прикрива гнева, презрението.Ако почне да и говори, тя ще чуе какво ли не...Но тя ми изглежда калена вече и смирена, заради грешния избор, който е направила в живота си...

# 678
  • Мнения: 4 966
Дали е бил неин избор, или е била принудена? Тя така и не отговари на въпроса на Пелин защо се е омъжила за онзи. Никой не знае, но и никой не разбира защо така се е случило между Ипек и Йомер. Само дето тя е надживяла миналото, а той все още таи обида.

# 679
  • Мнения: 20 905


Като влезе в дома на Йомер се просълзи.Смята, според мен, че не заслужава това внимание.Тя е наранила не само Йомер, но и майка му.Явно мама Елван я е харесвала и обичала..Ипек мисли, че не го заслужава, пък и след такъв срив в живота и, важно е само детето и.newsm78

Но Йомер е толкова бесен.Тя пристига, научава за Хюсеин и изобщо с него трудно се говори, а какво му предстои... ooooh!

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 34 198


Само да кажа "дзак" с цялата снимка.

# 681
  • Мнения: 1 954


Като влезе в дома на Йомер се просълзи.Смята, според мен, че не заслужава това внимание.Тя е наранила не само Йомер, но и майка му.Явно мама Елван я е харесвала и обичала..Ипек мисли, че не го заслужава, пък и след такъв срив в живота и, важно е само детето и.newsm78

Но Йомер е толкова бесен.Тя пристига, научава за Хюсеин и изобщо с него трудно се говори, а какво му предстои... ooooh!
Момичето влезе в дом в който е било прието с любов  Hug
Просълзи се,защото върна миналото и осъзна безнадежното бъдеще!
Нищо не знаем за героите,за да ги игнорираме или осъждаме.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 178
Марабалааар,най-после я изгледах!Серия номер 31!Много време биде отделено на Хюсеин аби,добре си играеше ролята на интригант,да...пораздвижи се действието с появата на Ипек!Честита ви Нова година на всички,аз отдавна не съм се вихрила на клавиатурата,  bouquet  bouquetза разлика от вас,много е приятно като има какво да чета...Много интересно пуловерче на Йомерко,толкова често беше в едър план,че вече ще започна модела му,а той не е никак простичък...Като взе снимката Хюсеин аби да я слага в албумчето,що да видя?Пак с този пуловер на старата снимка преди 5 години!Добре се е запазил,не ще и дума!Поздрави от мен! newsm51 newsm51

# 683
  • Мнения: 4 966
Галя, ако говориш за пуловера в сив меланж, аз вече също го заплюх. Simple Smile Разкошен е - и преждата и плетката. Стои страхотно и подчертава раменете хем дискретно, хем ефектно. Simple Smile) Направо ще поръчам един такъв за "моя Керим". Simple Smile))

# 684
  • Мнения: 20 905
https://vine.co/v/OpVjWpKAPpx

Един приятен глас.. Heart Eyes



Измислят какво ли не! Joy

# 685
  • Мнения: 4 966


Време е за сън... Simple Smile

# 686
  • Мнения: 20 905


Пак чай...

# 687
  • Мнения: 4 966
Още е с големия шал на врата... явно още не е оздравял напълно.  Sad



И по-голяма от бг. страницата на Енгин във ФБ.

Последна редакция: нд, 11 яну 2015, 00:38 от marytza

# 688
  • Мнения: 20 905
http://www.magazincity.com/nebahat-cehre-kac-kere-estetik-yaptirdi/

Анкета-ако искате, гласувайте-долу ниско вдясно

# 689
  • Мнения: 4 966


Внимание: Актрисы заканчиваются. Остались на два дубля!

"Внимание! Актрисите са на привършване! Останаха ни само за два дубъла още."

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт