Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 11

  • 83 031
  • 723
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Бубанка ,благодаря . Аз винаги ги мажа с такъв крем / с един бабешки мехлем постигнах добри резултати , но майка ми купила тези трите и пробвах. /Мисля ,че може може да е от пилинга.
 Спрея на мен не ми е нужен - краката ми не се потят ,нито миришат - никога не съм имала подобен проблем - даже и като нося маратонки и кецове. Даже се чудех на кой да го  дам Grinning

# 196
  • Мнения: 144
Спрея от серията е много добър, приятеля ми много го харесва, особено против изпотяване и неприятна миризма на краката е супер.
+1  и от мен.  thumbsup Това е продукт който винаги имам в наличност.

# 197
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
От кога е намален консултантския процент  Shocked

# 198
  • Мнения: 805
От кога е намален консултантския процент  Shocked

т.е. ?

# 199
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
От кога е намален консултантския процент  Shocked

т.е. ?
Не съм поръчвала от 2 месеца.Сега влизам за поръчка и ми направи веднага впечатление - консултантския процент е с -5%.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
От кога е намален консултантския процент  Shocked

т.е. ?

От тази кампания. Вчера научих и аз, директорката ми каза. Вече е 20 % или делим на 1,25. Peace

# 201
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Е не че нещо ... ама от 15 години съм консултант и не ми стана съвсем приятно. 15 години да работиш на един и същи процент, а сега .... тъпо е това дето го правят.

# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Е не че нещо ... ама от 15 години съм консултант и не ми стана съвсем приятно. 15 години да работиш на един и същи процент, а сега .... тъпо е това дето го правят.

Много им намаляха продажбите, а и цените отдавна не са толкова ниски. Преди като знам за колко лева съм купувала парфюми при намаления, сега са двойни кажи речи.

# 203
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Хм, неприятно... А има ли официално обяснение за намаляването?

# 204
  • Мнения: 805
Няма или аз не виждам.
Информацията в сайта е още за стария %...

Ако не ме цепеше главата бих ги подкарала.... ама не ми е ден....

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 285
И аз забелязах разликата и мисля, че е заради новия план на успеха:

http://bulgaria.oriflame.com/NEW.levels.performance.discount.pdf

Иначе друго обяснение нямам.

# 206
  • София
  • Мнения: 3 760
Аз поръчвам предимно за себе си и при последната поръчка нещата ми бяха почти на продажна цена и като сложа 3лв. за доставката...по-добре да се ориентирам към друга марка козметика.И без това в този и следващия каталог няма нищо интересно...

# 207
  • Мнения: 675
Доста хора така мислят включително и аз и Орифлейм ще загуби много според мен от това намаляне на % защото има Ейвън,Тианде и просто много други и  по-добри марки по магазините от Орифлейм.

# 208
  • Мнения: 2 257
Да попитам - имате ли линк към новия /т.е. по-следващия/ каталог на сайта?
При мен го няма... newsm78
Виждам само К06, а следващия - не.

# 209
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 729
Има нов мини каталог
http://bulgaria.oriflame.com/C6.Sales.Flyer.pdf

Някой ходи ли на представяне на новите продукти или вече няма такова? Харесах си перленото колие Maggie , но дали ще е читава изработката му... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт