Мнения и отзиви за ММЦ Приморско

  • 111 974
  • 588
  •   1
Отговори
# 420
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Ако си ОИ се полагат чадър и два шезлонга на стая. Не знам за бунгалата какви са условията.
Чадър и шозлонги  се полагат само за хотел Форест Бийст.
Ние ще сме във вили Холидей в чиято цена не са включени безплатни чадъри и за това попитах за свободните наемни цени. Благодаря за инфото предварително! Приятно изкарване и хубаво време!
И ние ще сме там.В запитването ти се разбира, че се интересуваш какви са условията за бунгалата.За това написах,че шезлонги и чадъри само за Форест Бийч,нищо че Ол инклузив има и за бунгалата.

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 310
Интересуват ме пресни отзиви за вили Ропотамо. Имам резервация за септември.

# 422
  • Русе
  • Мнения: 684
А как стоят нещата с шезлонгите около басейна през силния сезон? Предполагам, че е нещо страшно.

# 423
  • Мнения: 46
Нямам впечатления от детската анимация. През повечето време сме на плажа. Има някакви момчета и момичета аниматори, организират игри на тенис някакви игри сутрин в басейна след закуска, но с деца не съм ги виждала. На не съм и гледала де.

# 424
  • Мнения: 46
А как стоят нещата с шезлонгите около басейна през силния сезон? Предполагам, че е нещо страшно.
[/quote
Засега има предостатъчно шезлонги , не на първа линия разбира се. А хотела е пълен. Не знам за бунгалата каква е заетостта , но и там има доста хора. Мисля си че са достатъчно. И чадърите на плажа не са свършвали досега. Иначе цената ако не си в хотела е 5 лв чадър 5 лв шезлонг

# 425
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Някой на скоро писа, че имало анимация и на плажа.

# 426
  • Мнения: 46
Някой на скоро писа, че имало анимация и на плажа.
Май организират игри на волейбол, но детска засега няма на плажа.

# 427
  • София
  • Мнения: 565
И миналата година имаше оскъдна детска анимация, основно половин часова дискотека след вечеря. На плажа дори волейбол не съм виждала, а бяхме по цял ден. Жалко, очаквах да променят нещата, имаше доста негативни отзиви по сайтовете за това, но изглежда не ги взимат под внимание. Иначе добре е, че държат ниво за храната, това е по важното. Благодаря, здравка, за отзивите. Аз ще дам също като отида

# 428
  • Мнения: 46
За храната вече имам някои забележки. По конкретно всичко, което е на скара обикновено е недопечено или направо сурово. Това е вина на готвачите. Парите са дадени,  месото е купено и накрая съсипано. Почват да пекат като отворят за вечеря, струпва се опашка и явно засилват скарата, за да стане по-бързо. Резултата е черно отвън, сурово вътре. Ама не алангле, а чисто сурово. Това е според мен въпрос на организация и мисля, че с напредването на сезона ще се отработи.  Но е неприятно да чакаш 15 мин.  на опашка за кюфте например и накрая да останеш без него. А и когато не е добре приготвена тази храна и се изхвърли - направо грехота ми се вижда. Дано имат прасета 😊

# 429
  • Русе
  • Мнения: 684
За храната вече имам някои забележки. По конкретно всичко, което е на скара обикновено е недопечено или направо сурово. Това е вина на готвачите. Парите са дадени,  месото е купено и накрая съсипано. Почват да пекат като отворят за вечеря, струпва се опашка и явно засилват скарата, за да стане по-бързо. Резултата е черно отвън, сурово вътре. Ама не алангле, а чисто сурово. Това е според мен въпрос на организация и мисля, че с напредването на сезона ще се отработи.  Но е неприятно да чакаш 15 мин.  на опашка за кюфте например и накрая да останеш без него. А и когато не е добре приготвена тази храна и се изхвърли - направо грехота ми се вижда. Дано имат прасета 😊
Това си е живо кощунство! Аз имам два въпроса относно ресторанта, като първия е точно за барбекюто, пекат ли по време на цялата вечеря или само в началото до изчерпване на определеното количество? Има ли тематични вечери и вашите впечатления за напитките? Благодаря предварително!

# 430
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
За храната вече имам някои забележки. По конкретно всичко, което е на скара обикновено е недопечено или направо сурово. Това е вина на готвачите. Парите са дадени,  месото е купено и накрая съсипано. Почват да пекат като отворят за вечеря, струпва се опашка и явно засилват скарата, за да стане по-бързо. Резултата е черно отвън, сурово вътре. Ама не алангле, а чисто сурово. Това е според мен въпрос на организация и мисля, че с напредването на сезона ще се отработи.  Но е неприятно да чакаш 15 мин.  на опашка за кюфте например и накрая да останеш без него. А и когато не е добре приготвена тази храна и се изхвърли - направо грехота ми се вижда. Дано имат прасета 😊
Обърнете се към управителя на ресторанта.

# 431
  • В.Търново
  • Мнения: 6 689
Има две шишенца Аутан.Кой е за тигровите комари, бялото или жълтото?

# 432
  • Мнения: 1 069
Привет, да дам пресни отзиви от приморско клуб.
Преди малко посрещнахме изгрева Simple Smile

Вили холидей - мъка. Влага, мухъл, комари, паяци, непочистени, мръсно и старо спално бельо.
Викам изтеглихме просто къса клечка, да ама съседните вили - същата работа.

Аниматорите са нови, мъчат се, но не работят с удоволствие.

В ресторанта обаче спрямо миналата година нещата са зле. Занижено е качеството и то осезаемо. Единственото за хвалба там е Митето (управител р-нт) - не човек, а машина Simple Smile

Като цяло не виждам никакво освежаване спрямо миналата година.

За комарите е излишно да споменавам, нали?

На плажа - чадър 5лв, шезлонг - 5лв.

Рапорт даден.


П. С. Яко щипалки във водата, иначе е чиста и топла Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 06:57 от aiwabg

# 433
# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 316
Има две шишенца Аутан.Кой е за тигровите комари, бялото или жълтото?

Жълтият.

Общи условия

Активация на акаунт