Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 487
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 145
Здравейте, днес взех от пощата две от тези рокли:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6431944897.html?orderId=65303279392308
Платът е тънко прозрачно жарсе, широки като чувал, на всичкото отгоре къси. Целите в конци, без никакви етикети по роклята.

# 676
  • Мнения: 1 117
 Как да задам търсене за облекло за тийнейджърка? Каквото и да задам в търсачката ми излизат или детски или дамски дрехи, а ми трябва блузка/ризка или рокля за момиче на 10 годишна възраст, но едричко и като имам предвид, че по принцип са умалени нещата търсих и по възраст (в случая търсих за 12 год) и нищо не ми излиза... newsm78
 Посъветвайте ме нещо?

# 677
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте, днес взех от пощата две от тези рокли:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6431944897.html?orderId=65303279392308
Платът е тънко прозрачно жарсе, широки като чувал, на всичкото отгоре къси. Целите в конци, без никакви етикети по роклята.

С този рейтинг на продавача, не се учудвам ама изобщо.
Отворете диспут и избирайте внимателно следващия път  Peace

# 678
# 679
  • Мнения: 659
qsenski Приемам, вметката, че може би знаех отговора предварително, но и аз съм в ПИБ и се надявах да ми кажете нещо друго. А за езика мисля , че английския ми е доста по-добър от китайския Simple Smile така , че ще пробвам с него. Благодаря все пак за отговора

# 680
  • Мнения: 330
Здравейте, от доста време не съм ви следила....не остава време вече....
Имам нужда от помощ относно покупка на официална рокля. Някой купувал ли е бална или сватбена рокля.....малко рисковано ми изглежда, но пък има толкова красиви снимки .....

# 681
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
И аз съм се на вила да поръчам  пък ще видим. ..

# 682
  • Мнения: 23
Здравейте Виждам ,че някой си е поръчал тази рокля ще се радвам ако е в групата да каже мнение
http://ru.aliexpress.com/item/Women-dress-vestido-de-festa-longo … ecommendVersion=2

# 683
  • Мнения: 5 892
Здравейте Виждам ,че някой си е поръчал тази рокля ще се радвам ако е в групата да каже мнение
http://ru.aliexpress.com/item/Women-dress-vestido-de-festa-longo … ecommendVersion=2
Една дама във фейсбук качи реални снимки

# 684
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Здравейте дами, нова съм. Днес за пръв път поръчахме от Али, ще видя какво ще получим исках да поръчам и за бебка нещо, но много шарения Embarassed
Качествени ли са стоките, като цяло съм супер скептична, попрегледах малко назад в темите и някои от дамите са разочаровани от пратките. Поръчах си едно долнище и панталон, принципно съм размер М, но май ще се окаже че ще са ми малки Joy, главно техника поръчахме, батерия за лаптоп, вентилатор и някаква паста за лаптопа. Техника са поръчвали мой колеги и казаха, че е ок. Дано и дрехите да са ок. И последно мито плаща ли се, когато пристигне поръчката?

# 685
  • Мнения: 154
Здравей Genni. Днес за трети път направих поръчка в Алиекспрес. Двата пъти поръчките дойдоха всичките с изключение на три неща, които видях в извлечението от банката, че са с възстановени суми. Аз лично плащам с кредитна карта. Плаща се това, което точно виждаш накрая като сума, нищо повече или по малко. Днес поръчката ми беше 43.59 $ и след като направих поръчката получих съобщение в телефона (кредитната карта е свързана с телефона ми за всичко), че са платени еди си какви пари на еди си кого. Всичко подбирам да е с безплатна доставка и идва с Чайна пост и отивам до кварталния пощенски клон удрям един подпис вземам си пратката и това е, но ако е по куриерска фирма не знам там как стоят нещата, аз лично избягвам платена доставка. Не знам дрехите как са. Поръчвала съм дрехи за кученцата си, всичко е страхотно с изключение на коледните рокли (не стават - еднодневки са) и обувките също не стават (кучешките), но все пак аз взех евтини обувки. И всичко свързано с телефоните ни - зарядни на ток и за автомобил, протектори за екрани, калъфи кожени и силиконови и пластмасов с мъниста и съм много доволна от всичко това. Но цената си казва думата. Поръчвала съм също комплект чаршафи (долен, горен плик и две калъфки памучен сатен) и съм много доволна, не е мръднал цвета - но проблема при техните стандарти на чаршафи е малко на обратно, т.е. нашата ширина е тяхната дължина и обратното (съдя по долния чаршаф - матрака ни е 180-200). Самия долен чаршаф си има една периферия пришита и ако се сложи на ширина както трябва да е идва ужасно широк, а на дължина не покрива почти матрака, за да остане периферията паднала и за това слагам долния чаршаф на обратно  Laughing
Дано съм била полезна с информацията, и се извинявам за дългия пост. Успех с Али, сега си търся чанта на Louis Vuitton но нещо не мога да си намеря това, което искам.

# 686
  • Мнения: 119
Момичета моля за съвет
имали ли сте случаи на забавена поръчка повече от два месеца
на 14,11.2014  съм поръчала от алиекспрес чрез roxxbg.com  и си чакам ли чакам
а е платено още същия ден
при справка по телефона с представителката на roxxbg.com   само ми съобщава че доставката е изпратена
в сайта на roxxbg.com   ми изписва "изпълнена"
има ли право да разваля поръчката след такова забавяне

# 687
  • Мнения: 4 708
Момичета моля за съвет
имали ли сте случаи на забавена поръчка повече от два месеца
на 14,11.2014  съм поръчала от алиекспрес чрез roxxbg.com  и си чакам ли чакам
а е платено още същия ден
при справка по телефона с представителката на roxxbg.com   само ми съобщава че доставката е изпратена
в сайта на roxxbg.com   ми изписва "изпълнена"
има ли право да разваля поръчката след такова забавяне

Да, аз съм имала такова забавяне и е идвала след 3 месеца, но наскоро и след 3 месеца не дойде нищо, поисках да ми върнат парите и си ги чакам. А ти защо не си поискала удължаване на срока, или да отворят дипут? Вече не съм сигурна, че може да се направи нещо. newsm78

# 688
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Момичета моля за съвет
имали ли сте случаи на забавена поръчка повече от два месеца
на 14,11.2014  съм поръчала от алиекспрес чрез roxxbg.com  и си чакам ли чакам
а е платено още същия ден
при справка по телефона с представителката на roxxbg.com   само ми съобщава че доставката е изпратена
в сайта на roxxbg.com   ми изписва "изпълнена"
има ли право да разваля поръчката след такова забавяне


Пишете си на посредника  Peace Нямам идея как работят, но поне от към следене на срокове и отваряне на диспути, би следвало да е тяхна отговорност. За това време срокът на защита е изтекъл, ако не е бил удължен. При всички случаи искайте обяснения от посредника  Peace

# 689
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте, от доста време не съм ви следила....не остава време вече....
Имам нужда от помощ относно покупка на официална рокля. Някой купувал ли е бална или сватбена рокля.....малко рисковано ми изглежда, но пък има толкова красиви снимки .....

Сватбена рокля , която беше споделена в групата във фб Това е линкът http://ru.aliexpress.com/item/2014-White-Sexy-Off-shoulder-flowe … 1&afftype=KLK

Мисля,че за парите си е повече от добре  Wink

Общи условия

Активация на акаунт