Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 489
  • 732
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 888
Бързам да похваля USB флашка. Поръчах 64 ГБ. След проверката й е 62 и нещо. Доволна съм! Работи без забележки!
http://www.aliexpress.com/snapshot/6434134543.html

Взех една, да видим какво ще дойде, 64 ГБ за 16 лв..
Мания е да се пазарува на такива цени, разочарованието е после  Joy
Ако стане като телефона от предишните ми постове търкам се завинаги от али-то  hahaha

# 406
  • Мнения: 888
Бързам да похваля USB флашка. Поръчах 64 ГБ. След проверката й е 62 и нещо. Доволна съм! Работи без забележки!
http://www.aliexpress.com/snapshot/6434134543.html

Взех една, да видим какво ще дойде, 64 ГБ за 16 лв..
Мания е да се пазарува на такива цени, разочарованието е после  Joy
Ако стане като телефона от предишните ми постове търкам се завинаги от али-то  hahaha
Провери само колко реално ГБ информация може да запишеш на нея.

# 407
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Скрит текст:
Бързам да похваля USB флашка. Поръчах 64 ГБ. След проверката й е 62 и нещо. Доволна съм! Работи без забележки!
http://www.aliexpress.com/snapshot/6434134543.html

Взех една, да видим какво ще дойде, 64 ГБ за 16 лв..
Мания е да се пазарува на такива цени, разочарованието е после  Joy
Ако стане като телефона от предишните ми постове търкам се завинаги от али-то  hahaha
[/quote
Laughing Патил си?! Аз също- мемори карта, 16 ГБ. Дойде и беше реално 15.48 доколкото помня, обачеее.....обаче един дивейс я разпозна, но записаното вътре не го четеше, а останалите изобщо не я виждаха.  Crossing Arms Пу-пу, сега съм на късмет! Успех и на теб! И да добавя: Поръчах я на 04. януари. Дойде на 20-ти. Peace

# 408
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
А?! Ехее, не ми разваляй кефа. Смяташ, че реалните ГБ може да не означават реалното им използване ли?!  #Crazy

# 409
  • София
  • Мнения: 30
Да питам патило и аз - днес ми дойде едно яке, което изобщо не съответства на описаното в поръчката, а и никак не е евтино. От продавач с висок рейтинг и множество 5 звездни коментари. Ще се отваря диспут, уви. Може ли някой да ме посъветва, след като натисна бутона с отваряне на диспут какво следва да направя? От прочетеното разбрах, че не трябва да потвърждавам за получаване на артикула. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите своя опит (леко горчив в този случай).

# 410
  • София
  • Мнения: 3 457
снимаш полученото и  несъответствията.ОПисваш именно това си оплакване и разочарование.Във формата за диспута  си има раздели- какво  е оплакването- и   има точно такава категория- че не отговаря на описанието. Peace

# 411
  • Мнения: X
Някой купувал ли е зелен чай или черен ,бял и т.н. - искам мнение и читав продавач .
 Благодаря . / Също така се интересувам от кани за чай и всичко свързано с чая ./

# 412
  • Мнения: 1
Zdraveite
iskam da popitam izteche vi vremeto za dostavka ot Aliexpress
no stokata vse oshte ne sam poluchila
pisah saobshtenie na prodavachite
KAKVO SE PRAVI V TAKIVA SLUTCHAI
blagodaria

# 413
  • Мнения: 888
А?! Ехее, не ми разваляй кефа. Смяташ, че реалните ГБ може да не означават реалното им използване ли?!  #Crazy

Ако само от properties на дивайса проверяваш може да не са реални гигите. Виж вече ако запишеш на нея повече от 8 или 16 ГБ...
Форматира ли я, да видиш след формата колко я вижда компа  Wink
Не видях отрицателни фийдбеци, а и много бързо действа продавача, снощи я платих в 5 тази сутрин я е пратил Simple Smile
Дано всичко бъде ОК.

# 414
  • Мнения: 888
Да питам патило и аз - днес ми дойде едно яке, което изобщо не съответства на описаното в поръчката, а и никак не е евтино. От продавач с висок рейтинг и множество 5 звездни коментари. Ще се отваря диспут, уви. Може ли някой да ме посъветва, след като натисна бутона с отваряне на диспут какво следва да направя? От прочетеното разбрах, че не трябва да потвърждавам за получаване на артикула. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите своя опит (леко горчив в този случай).

Няма как да го изкарате неполучено, при все, че се в някоя система за проследяване (дори архаичните БГ пощи) се вижда, че сте го получила.
Избирате - получили ли сте стоката, от какво не сте доволни има доста опции - като лошо качество, друг материал, цвят и прочие..., искате ли да я върнете или да я задържите, пълно възстановяване на средствата ли си искате или частично - само някакъв % от платеното. Прилагате доказателства, че сте поръчала един цвят а е дошъл друг и всичко, което виждате за различно. Снимате и сравнявате описанията.

Ето на руски примери:
http://hvastik.com/hitman/2014-08/disput-aliexpress-vedenie.html

http://hvastik.com/hitman/2013-04/disput-na-aliexpress.html

Нешо такова, ако не се разберете с търговеца и той не ви предложи някакво решение до изтичане на 5 дни, след отваряне на диспута парите ви се въстановяват. Ако ви предложи нещо, което не ви увоволетворява ще можете да ескалирате към медиатор - самият сайт, който предлагал няколко варианти да си изберете.
(В момента съм на този етап от моят диспут - чакам алито да реши..)

# 415
  • Мнения: 124
някой има ли купони?

# 416
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Zdraveite
iskam da popitam izteche vi vremeto za dostavka ot Aliexpress
no stokata vse oshte ne sam poluchila
pisah saobshtenie na prodavachite
KAKVO SE PRAVI V TAKIVA SLUTCHAI
blagodaria

Стискаш палци да дойде нещо. След като времето е изтекло , вече нямаш защита от сайта т.е. не можеш да си върнеш парите дори и нищо да не дойде.

П.С. Според правилата на форума се пише на кирилица  Peace

# 417
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853

Долкото знам в Али купоните са лични и не могат да бъдат преотстъпвани.  Peace

# 418
  • Мнения: 124

Долкото знам в Али купоните са лични и не могат да бъдат преотстъпвани.  Peace
окей,мерси за инфото Simple Smile

# 419
  • Мнения: 1 780
Само да споделя нещо -имам братовчедка в чужбина в държава от ЕС, и не сме се виждали от доста време защото е с малко бебе та от много време се каня да й пратя подаръчета за децата но все не се наканвам Измислих сега да го направя с али и продавачът каза че няма проблеми.
дано все пак да отиде нещо хубаво ще избирам внимателно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт