Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 560
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 831
Не знам дали се сещате...имаше едни детски маратонки с Мини Маус.Дали може да ми помогнете да намеря такива само че за голям човек

# 616
  • София
  • Мнения: 3 468
Здравейте! Имам въпрос. Поръчвам за втори път от сайта. Поръчах няколко неща, които ми изписва,че са изпратени, но на едно пише Awaiting shipment, а вече мина много време.. удължих срока с няколко дни, но продавача още не го изпраща. Какво правя в такъв случай?
И аз се изнервям от дългото време на обработка, макар че е описано от продавача.Вече два пъти пиша на продавачите , питайки ги има ли проблем  със стоката и съответно напомням че все още очаквам изпращането им.Единият я изпрати на следващия ден безмълвно, а другият  ми писа  почти веднага, извинявайки се за забавяне и  след часа  пратката беше пратена.Така че- и възможно е просто замотаване от тяхна страна.Пиши им

# 617
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Здравейте,получих нещо което не работеше.Продавача се съгласи да ми върне сума, която мен ме устройва.Мога ли да си получа парите без да отварям диспут.(Естествено той не пише как ще ги възстанови).На първа страница видях,че някои ги връщат чрез Pay Pal,но аз нямам акаунт там.Благодаря ви за помощта.

Все си мисля, че не стоят така нещата.....за мен изглежда следното: Когато ти правиш поръчката и плащаш, тези пари отиват някъде, но не и в сметката на продавача. Когато ти получиш стоката и потвърдиш това, сайта превежда парите на продавача и те постъпват при него. Пито-платено! Затова е и системата на отзивите, гоненето на рейтинг и т.н. Според мен.  Peace Та оттук ми изникват въпросите- Как ти ще си получиш парите след като не повдигнеш диспут? Къде отиват парите  ти, ако нито са при теб, нито са при продавача?! Освен товатой няма как да ти върне парите без пейпал. Или поне знам, че практиката им е такава-пейпал. Съвет: Пусни си диспут и чакай.

# 618
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Здравейте! Имам въпрос. Поръчвам за втори път от сайта. Поръчах няколко неща, които ми изписва,че са изпратени, но на едно пише Awaiting shipment, а вече мина много време.. удължих срока с няколко дни, но продавача още не го изпраща. Какво правя в такъв случай?

В обявите им обикновено пише времето на изпращане на стоката. Дори още като ти я е одобрил, така да се каже, се е появило времето му, с което той разполага, за да изпрати вещта. Не можеш да претендираш дори до последният ден, защото това е негово право и той си го използва. Това, че на теб, на мен, на други може да не се хареса...проблемът си е наш! Но защо сама си удължила времето?!! Joy Ти си била автогол пък после хън-мън!

# 619
  • Мнения: 256
Здравейте искам да си поръчам ето този панталон/дънки, някои поръчвал ли си го е? Имате ли отзиви за него?

# 620
  • у нас
  • Мнения: 5 733
Здравейте! Имам въпрос. Поръчвам за втори път от сайта. Поръчах няколко неща, които ми изписва,че са изпратени, но на едно пише Awaiting shipment, а вече мина много време.. удължих срока с няколко дни, но продавача още не го изпраща. Какво правя в такъв случай?

Те сега празнуват Китайската нова година. Ще има забавяне на всичко, свързано с поръчките.


30, 31 януари, 1, 2, 3, 4, 5 февруари 2014- Китайска Нова Година

През февруари няма други почивни дни, но е традиция след официалните неработни дни на банките през Китайската Нова година фирмите да почиват още поне 2-3 седмици.

Периода от 17 януари до 16 февруари не е удачен за търговско производствена дейност.

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 21:28 от Sinara

# 621
  • Мнения: 3 181
Получени неща:

*чудна спортна чанта за без пари   http://www.aliexpress.com/snapshot/6386878548.html?orderId=64914289084414

* http://www.aliexpress.com/item/Bamoer-Luxury-Champagne-Gold-Flow … 4/1899052010.html

Красиви обици, същите като в обявата

*Часовник- хубав е , но е големичък, може да мине и за мъжки   http://www.aliexpress.com/snapshot/6397024285.html?orderId=64999166114414


*доста симпатичен часовник     http://www.aliexpress.com/item/2014/1925900699.html


* черни обеци - без забележка   http://www.aliexpress.com/snapshot/6410128244.html?orderId=65109949604414

*дънки с мики маус - като снимките в обявата са, незная дали отговарят на дадените мерки на мен  26 са ми дооста големички   http://www.aliexpress.com/snapshot/6410907801.html?orderId=65129364324414

 * бяла тениска - добра изработка- памучна, но този размер free , отговаря по-скоро на М в случая- голяма ми е   http://www.aliexpress.com/snapshot/6424886807.html?orderId=65232310374414
Чантата е пълен боклук, не си я поръчвайте.

# 622
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Скрит текст:
Здравейте! Имам въпрос. Поръчвам за втори път от сайта. Поръчах няколко неща, които ми изписва,че са изпратени, но на едно пише Awaiting shipment, а вече мина много време.. удължих срока с няколко дни, но продавача още не го изпраща. Какво правя в такъв случай?

Те сега празнуват Китайската нова година. Ще има забавяне на всичко, свързано с поръчките.


30, 31 януари, 1, 2, 3, 4, 5 февруари 2014- Китайска Нова Година

През февруари няма други почивни дни, но е традиция след официалните неработни дни на банките през Китайската Нова година фирмите да почиват още поне 2-3 седмици.

Периода от 17 януари до 16 февруари не е удачен за търговско производствена дейност.


Моля,не давайте невярна информация. Китайска нова година през 2015 е на 19 февруари. Обикновено почиват поне 1 седмица...някои повече. На повечето сайтове ще има информация за почивните дни.
Всъщност,на 18 започва така нареченият пролетен фестивал. Simple Smile

Последна редакция: сб, 31 яну 2015, 21:01 от valpan

# 623
  • у нас
  • Мнения: 5 733


Моля,не давайте невярна информация. Китайска нова година през 2015 е на 19 февруари. Обикновено почиват поне 1 седмица...някои повече. На повечето сайтове ще има информация за почивните дни.
Всъщност,на 18 започва така нареченият пролетен фестивал. Simple Smile

Не съм си го измислила аз, пише го в сайт за китайските празници за тази година.

http://calendarite.com/page.php?n=181416

# 624
  • Казанлък
  • Мнения: 904


Моля,не давайте невярна информация. Китайска нова година през 2015 е на 19 февруари. Обикновено почиват поне 1 седмица...някои повече. На повечето сайтове ще има информация за почивните дни.
Всъщност,на 18 започва така нареченият пролетен фестивал. Simple Smile

Не съм си го измислила аз, пише го в сайт за китайските празници за тази година.

http://calendarite.com/page.php?n=181416

Направили са copy-past без дори да си променят годината.Това е информация от 2014 г.
Не е лошо да проверявате на няколко места. Всички китайци си работят все още.
Повтарям,празника им официално започва на 18 февруари.

# 625
  • Мнения: 2 601
Здравейте,получих нещо което не работеше.Продавача се съгласи да ми върне сума, която мен ме устройва.Мога ли да си получа парите без да отварям диспут.(Естествено той не пише как ще ги възстанови).На първа страница видях,че някои ги връщат чрез Pay Pal,но аз нямам акаунт там.Благодаря ви за помощта.

Все си мисля, че не стоят така нещата.....за мен изглежда следното: Когато ти правиш поръчката и плащаш, тези пари отиват някъде, но не и в сметката на продавача. Когато ти получиш стоката и потвърдиш това, сайта превежда парите на продавача и те постъпват при него. Пито-платено! Затова е и системата на отзивите, гоненето на рейтинг и т.н. Според мен.  Peace Та оттук ми изникват въпросите- Как ти ще си получиш парите след като не повдигнеш диспут? Къде отиват парите  ти, ако нито са при теб, нито са при продавача?! Освен товатой няма как да ти върне парите без пейпал. Или поне знам, че практиката им е такава-пейпал. Съвет: Пусни си диспут и чакай.


Благодаря ти за отговора.Изчела съм доста теми и знам,че парите не отиват директно при придавача,а при Алито.За първи път ми се случва обаче да се стига до тук.Сега да споделя  за резултата:Пуснах диспут за сумата,която се разбрахме приложих скрийншот на чата ни,и днес получих имейл от Алито,че ще ми възстановят парите да ги чакам по сметка до 7-10 дни.НЕ е нужен ПейПал акаунт.

# 626
  • Мнения: 681
Здравейте, от доста време съм пристрастена към алиекспрес, но сега имам въпрос към вас. Прочетох тази тема, не намерих отговор. Признавам, не съм чела назад.

Искам да поръчам нещо значително по-скъпо от 15 долара, може и към 100 да отиде. Мислите ли, че търговецът би приел да пише сума от 15 долара? Другия вариант е да го пусна до Англия, там как стоят нещата? Някой поръчвал ли е по този начин?

# 627
  • Мнения: 21
Здравейте! Имам въпрос. Поръчвам за втори път от сайта. Поръчах няколко неща, които ми изписва,че са изпратени, но на едно пише Awaiting shipment, а вече мина много време.. удължих срока с няколко дни, но продавача още не го изпраща. Какво правя в такъв случай?
И аз се изнервям от дългото време на обработка, макар че е описано от продавача.Вече два пъти пиша на продавачите , питайки ги има ли проблем  със стоката и съответно напомням че все още очаквам изпращането им.Единият я изпрати на следващия ден безмълвно, а другият  ми писа  почти веднага, извинявайки се за забавяне и  след часа  пратката беше пратена.Така че- и възможно е просто замотаване от тяхна страна.Пиши им

 Благодаря за отговора. Писах отново на продавача, първия път ми каза,че можело да има проблем с митница или с времето навън.. но не разбирам аз постоянно ли трябва да удължавам срока? и какво става ако не го удължа?
Между другото поръчах едно герданче, на което ми пише 45 дни за обработка  Laughing дано до лятото да си го получа  Laughing

# 628
  • Мнения: 4 804
Аз бях поръчала пижама за детето и дните за обработка бяха 86, но само след 2-3 часа пратката вече беше изпратена с проследяващ номер  Mr. Green

# 629
  • Мнения: 774
Моля някой да похвали продавач за качествени и хубави детски дрешки Praynig

Общи условия

Активация на акаунт