Нов живот в нас расте, през АВГУСТ радост ще ни донесе!

  • 29 170
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Айтос
  • Мнения: 358
Queen E,   bouquet за прекрасната тема и добавянето.

Вместо запис, влизам да се похваля, че днес бях на лекар и си имам сърчице  Heart Eyes
Иначе не пиша много, защото при мен няма нищо ново. Все още не се чувствам никак бременна - не ми се гади, не повръщам, спя си нормално..., даже се бях притеснила, но днес доктора ме успокои.
Искам да питам момичетата от София - къде мислите да си правите феталната морфология?  

Уф, и аз съм така. И се притеснявам, че нищо не усещам. Само едни цици ме понаболяват, ама и те скоро ще спрат. Добре, че вече започва да ме подпира шкембето.
Аз си правя прегледите в МЦ Димитров. Удобно ми е и  вече ме познават, винаги имат часове и цените са нормални. Ако не ми скимне нещо друго, ще ходя там.

# 16
  • Мнения: 368
Тай просто си представям какво ти е било на душичката, всеки път съм така на преглед, този път всичко ще е наред  Hug

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Аз днес казах на мениджърката ми. Прие го добре и се зарадва, даже предложи да не казваме още в офиса. От утре съм в болнични, тъй като личната ми лекарка прецени, че е безотговорно да ходя по болници в толкова ранна бременност.
Ще се отдам на бременеене, плуване и домакинстване.
Не знам вие как сте, но при мен има разлика в талията. Даже днес една приятелка ме попита дали не съм бременна Shocked А не съм напълняла...

# 18
  • Мнения: 106
Queen E ,страхотно оформление на новата темичка  Hug Аз искам да попитам някой ще се следи ли в Тина Киркова и при кого ?  newsm78

# 19
  • Мнения: 19
Red_Iff, и мен само гърдите малко ме болят и бях доста притеснена, че нямам други симптоми на бременност, но днес като се оплаках на лекаря, той каза: "Браво, радвай се, че е така"  Rolling Eyes

Иначе лекарят ми даде няколко възможности за избор за фетална морфология, но по-специално ми препоръча д-р Янкова в МЦ"Света Петка". Още се колебая къде да я направя, но най-вероятно ще се доверя на преценката му.

janin4eto_87, и при мен има малка разлика, на засега май само аз я забелязвам.  Simple Smile
Между другото, благородно ти завиждам за плуването. Това ми е един от любимите спортове, но, за жалост, не ми остава време в момента.

# 20
  • Мнения: 1 139
Janin4eto честито сърчице и мен ме очаква преглед в 7 седм и 2 или 3 дендано дачуя сърчице и аз,а исках да те питам някакви изследвания прави ли ?

# 21
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте  Hug
Queen B - страхотна тема Hug.
Iveto_sr - ходих днес при Искилиева (дано така и се пишеше фамилията), не познавам докторите там и взех първия възможен час. Не е лоша, ама аз и нямам много база за сравнение.
Браво на всички с добри новини  Hug  bouquet.
За цистита - 5 дни антибиотик, Зинат.
Не се видя сърчице  Cry. Според докторката може да съм била с късна овулация, защото цикълът ми е 32 - 34 дни, след 10 дни вече трябвало да се види. Видя се, че сакчето е порастнало и има жълто тяло. Ама си се сдухах. И за антибиотика, и за другото...
Каквото, такова, де...
Лека вечер и усмивки  bouquet.

# 22
  • Мнения: 106
happysmile  аз съм с много късна О,няма да се притесняваш изобщо  Hug Нали нараства сакчето,а на този ранен етап,това е доста добър знак.. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 148
Здравейте
Queen Е , темичката е страхотна bouquet
Много се радвам, че има толкова хубави новини  Simple Smile
happysmile, с теб сме с еднаква дата на термин.Вчера бях на преглед, при мен също не се видя сърчице, само порасналото сакче и пораснало жълтъчно мехурче. Моята докторка ми каза, че понякога е въпрос на 1-2 дена да се появи. И аз се сдухах много, но днес се събудих и си казах, че по добре да мисля положително, защото само си вредя. Наистина е възможно да е от по-късна О и да е рано Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Janin4eto честито сърчице и мен ме очаква преглед в 7 седм и 2 или 3 дендано дачуя сърчице и аз,а исках да те питам някакви изследвания прави ли ?

Не, но аз вчера бях при лекаря, при който ще раждам евентуално. Днес съм при мойта гинеколожка и ще видим кога ще каже за изследвания. Рано ми се вижда в 8 г.с, ама може и да съм забравила...

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте  Hug
Queen B - страхотна тема Hug.
Iveto_sr - ходих днес при Искилиева (дано така и се пишеше фамилията), не познавам докторите там и взех първия възможен час. Не е лоша, ама аз и нямам много база за сравнение.
Браво на всички с добри новини  Hug  bouquet.
За цистита - 5 дни антибиотик, Зинат.
Не се видя сърчице  Cry. Според докторката може да съм била с късна овулация, защото цикълът ми е 32 - 34 дни, след 10 дни вече трябвало да се види. Видя се, че сакчето е порастнало и има жълто тяло. Ама си се сдухах. И за антибиотика, и за другото...
Каквото, такова, де...
Лека вечер и усмивки  bouquet.
За сърчицето - няма да се шашкаш:) , ще се появи:), щом другите белези са налице Hug
За антибиотика - не е приятно, но Зинат е възможно най-безобидното  bouquet При една напреднала инфекция риска за бебето е много по-голям, отколкото от приема на антибиотик. Особено Зинат, Аугментин са първо средство на избор и от десетилетия бременни ги пият Hug

# 26
  • Мнения: 284
Страхотна тема,благодаря за нея Simple Smile

# 27
  • Мнения: 30
Здравейте Simple Smile Много хубава тема. Аз също не се видях, ако може да ме добавите 28години, първа бременност с термин 27.08 от Кюстендил

# 28
  • Мнения: 332
22 г гр. Пловдив първа бременност 28,08

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Добро утро!Новата темичка е страхотна. HugКакво ви се яде по често солено или кисело?Също така прияжда ли ви се по нещо?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт