Да си поговорим за домашната шунка и шунковарите, пък и за други мезенца

  • 141 056
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ние не обсъждаме този сайт.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Там и вчера си нямаше безплатна доставка независимо от сумата на поръчката, та не  е от нашето надничане Laughing Аз така или иначе от сайта на Тескома ще си го поръчвам шунковарчето Crazy

# 77
  • Мнения: 51
Ние не обсъждаме този сайт.

а кой е сайта с безплатна доставка

# 78
  • Мнения: 7 779
Бате , кво е туй нашествие на джедай бре ?
ша ни изядат мезенцето  #Cussing out

# 79
  • Мнения: 7 779
погледнали са статистиките за посещаемост
аз само да попитам  като непросветен - те не искат да ги посещаваме ли ?  туй ли им е проблема  newsm78

# 80
  • Мнения: 7 779
Останалите -от инокс- могат да се слагат и във фурна (пак в съд с вода) и да се ползуват на значително по-висока температура.
аз оставам с впечатлението , че големият иноксов съд изпълнява ролята на тенджера в която има вода. иначе какъв е смисъла веднъж да сложиш месото в съд с вода и после цялото това нещо да го сложиш в тенджера пак с вода пълна  newsm78

# 81
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Бонго, грешка е. Никой нищо не е махал, става дума за друг сайт.

# 82
  • Мнения: 738
Alzashop по принцип не е имал безплатна доставка, грешката беше моя.
Там обаче е по-евтин шунковарът, с доставка до Германия през превозвач излиза 28 евро, плюс самият превозвач ще излезе там 5-6, та ще се върже колкото другото, ако се прави обща поръчка оттам, пък не зависиш от никого.
Така че аз помислих-помислих и поръчах самостоятелно, зависвам да си чакам шунковарката и ще се отчитам.  chef

# 83
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, но тук, с 20 % отстъпка ще излезе по-евтино. Но спирам по темата,ч е вече ще ме банне бубанка. Отивам да се срамувам в ъгъла. Embarassed

# 84
  • Мнения: 45
целиЙот проблем дойде от там , че, както казах и на Батю, некоИ хора, някъде Си , си правят в този уред разни шунки,русенски варени , и друготии , …обаче… тЪз джуджавка тукЪнка е неизвестна и ,поради неизвестността и, създава ментален проблем, изразяващ се Ъв всеобщото втурване на „тълпите на Льо Бон" , към правилния избор, и респективно от там сЪ навървулиха нещата и с масовите терзания, и с подозренията за реклама,ект. скрита търговия.
А обяснението е простичко: ВСЕКИ МУ СЕ ИСКА ДОМАШНА ШУНКА.
АЗ също, поради което също ще го имамЪ тоЗ съкрален уред, и ще правя шунка….
Подходите ,от тук насетне са различни………..
И все пак ЗАСЛУГА Е НА БАТЕТО, ЧЕ ПОКАЗА ПЪТЯ...

# 85
  • София
  • Мнения: 327
Аз като най- виновна трябва да си мълча. Незнанието не е оправдание. Ясно е, че ще се купува тази джаджа. За рецепти има ли някой идея от къде може да се види,или ще пускаме друга тема?

# 86
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
В книжката към шунковара има рецепти, но и в нета има доста. За рускоезичните:
http://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=4095.0

# 87
  • Мнения: 738
valentor, пицилютно Simple Smile
Заслугата е и на Джемма обаче Simple Smile   bouquet
Факт, че всеки иска истинска мръвка, не да хапваш гадост някаква с рога и копита  и перуш в нея.
Като има рога и копита, поне да знам, че аз съм ги мушнала вътре. Thinking

# 88
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Е, тя моята заслуга е само,ч е казах на Батето от къде съм го купила, иначе той прави повече от мен, аз само веднъж го пробвах. Но причината е, не в уреда, а в моята организация. Показах резултата и казах,ч е беше вкусно, станаха приказни сандвичи. Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 327
В книжката към шунковара има рецепти, но и в нета има доста. За рускоезичните:
http://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=126&topic=4095.0
Видях със закъснение,мерси.

Общи условия

Активация на акаунт