На море в Турция - тема 35

  • 70 491
  • 724
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 52
И ние окончателно се спряхме на Мармарис- Паша бийч, но сменихме ТА. Днес се обадих в Ориент да запитам любезно, дали правят отстъпка за постоянни клиенти-отговориха ми много нелюбезно и реших, че има достатъчно други агенции. Бяхме се спряли на Турс клуб, но за един месец цените им за Паша бийч доста са се покачили. Та се спряхме на Дорис. Очарована съм от любезното и подробно обяснение на служителката, а се оказа, че имат автобус от Шумен. Но все пак искам да запитам за някакви отзиви за Дорис, защото все пак ми е притеснено, да пътуваме с нова агенция  Embarassed

Няма от какво да се притесняваш - коректни са. Пътуваме 2 години с тях и не сме имали проблеми.

# 376
  • София
  • Мнения: 4 294
Благодаря на отговорилите - да питането ми е за детските съоръжения, а не за пързалките  Peace
Пректът на новите пързалки в снимки, го има в сайта на Паламо клуб султан  Wink

http://www.palomahotels.com/en/hotels/paloma-club-sultan

С Ориент пътуваме вече три лета, не ми правят отстъпка за постоянен клиент.

# 377
  • Мнения: 6 031
Tatjana, предишни години беше пускала каталог на хотели с аквапарк. Тази година има ли такъв?

# 378
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И ние окончателно се спряхме на Мармарис- Паша бийч, но сменихме ТА. Днес се обадих в Ориент да запитам любезно, дали правят отстъпка за постоянни клиенти-отговориха ми много нелюбезно и реших, че има достатъчно други агенции. Бяхме се спряли на Турс клуб, но за един месец цените им за Паша бийч доста са се покачили. Та се спряхме на Дорис. Очарована съм от любезното и подробно обяснение на служителката, а се оказа, че имат автобус от Шумен. Но все пак искам да запитам за някакви отзиви за Дорис, защото все пак ми е притеснено, да пътуваме с нова агенция  Embarassed

Няма от какво да се притесняваш - коректни са. Пътуваме 2 години с тях и не сме имали проблеми.

Алинка, чувала съм само хубави отзиви за Дорис. Бъди спокойна.

# 379
  • Мнения: 1 525
"Дорис" не са нова агенция.
Има пътували с нея. И са били доволни.
Така че...Очаквайте почивката си спокойно   bouquet

# 380
  • Мнения: 7 605
Tatjana, предишни години беше пускала каталог на хотели с аквапарк. Тази година има ли такъв?

http://www.oeger.de/content/kataloge/virtuelle_kataloge.php?Vea=oeger&id=o7  заповядай!

# 381
  • Мнения: 6 031
Tatjana, предишни години беше пускала каталог на хотели с аквапарк. Тази година има ли такъв?

http://www.oeger.de/content/kataloge/virtuelle_kataloge.php?Vea=oeger&id=o7  заповядай!
Благодаря, много!   bouquet

# 382
  • Мнения: 13
tedizonova, liv благодаря Ви много!Благодарение на Вас се спирам на MC Arancia, но сега остава да решим дали с автобус или самолет тъй като Алания е даста отдалечена и сигурно пътуването с автобус ще бъде доста изморително. Дано успея до края на седмицата да се справя с резервацията.

# 383
  • Варна
  • Мнения: 10 733
tedizonova, liv благодаря Ви много!Благодарение на Вас се спирам на MC Arancia, но сега остава да решим дали с автобус или самолет тъй като Алания е даста отдалечена и сигурно пътуването с автобус ще бъде доста изморително. Дано успея до края на седмицата да се справя с резервацията.


Мисля,че има летище в Алания,но незнам от БГ дали става Peace

# 384
  • София
  • Мнения: 436
Здравейте!
Има ли някой ходил в  Royal asarlik beach hotel and spa  5*  в Гюмбет или в Saphir 4* - Аланя ?
Аз още съм в търсене на нашия хотел.  Simple Smile
Вече гледам хотели и в Сиде Simple Smile
Ще се радвам да ми предложите нещо. Бюджета е около 500лв. на човек без пътя.

# 385
  • София
  • Мнения: 58
Не мога да избера хотел  newsm78
Харесала съм в
 Бодрум
Cristal Green Bay
Bodrum Holiday Resort
Golden Age

Алания
МС Aranica Resort
Eftalia Vilige

Дайте съвети  Praynig много се обърках
Става въпрос за началото на септември


# 386
  • Мнения: 530
Аз искам да попитам- около Голден Ейдж-Бодрум, има ли къде да се разхожда човек? Нямам предвид търговски центрове или магазини, а просто приятна крайбрежна алея или малки улички между вили или хотели?

# 387
  • Мнения: 16
За моя радост вече се спряхме на любимия Мармарис  Party

Колебаем се между няколко хотела, за 3 от тях имаме пълна яснота, но един от вариантите е CAPRICE BEACH - 4 *. Не виждам мнения на 1 стр, моля ако някой има впечатления да сподели Praynig

Благодаря и честити резервации на всички   bouquet

Jane2013 - миналата година бяхме в CAPRICE BEACH - 4 *. Той е към края на пешеходната улица и след него е делфинариума и пешеходната алея към Ичмелер. Хотелът не е нищо особено, има голям басейн, детски и с 2 пързалки. Имаше достатъчно храна - не ми е приоритет, но беше разнообразна. Пред хотела е пешеходната улица и плажа. Малко е тесен, има и вързана платформа в морето и може да се печеш и на нея. Ние ходим винаги началото на сезона и /нач на май/ и ми беше хладно морето, но дечурлигата се къпаха - въпрос на нерви Simple Smile
Не съм доволна от камериерките - крадливи са. Не искам да обяснявам, но си следете нещата зорко. Може да се разхождате и към центъра и към Ичмелер - страхотно е - може сутрин да се потича по пешеходната алея. Гледката е невероятна има барче пред хотела и седиш и си пиеш ичкията и гледаш морето. Екскурзията до Каунос-Далян е неповторима. Месната операторка не си дава много зор, но не е болка за умиране
Мога още да разказвам ако има интерес

# 388
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Има интерес, как да няма Heart Eyes...Интересува ме хотелът, който избрахме - Клуб Тюрбан, дали се намира близо до тази алея, ако знаете newsm78
И за екскурзията - точно тази ми е най на сърце Wink, от хотела или от някъде в Мармарис я купихте и за колко.

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Има интерес, как да няма Heart Eyes...Интересува ме хотелът, който избрахме - Клуб Тюрбан, дали се намира близо до тази алея, ако знаете newsm78
И за екскурзията - точно тази ми е най на сърце Wink, от хотела или от някъде в Мармарис я купихте и за колко.

Крайбрежната алея минава пред всички хотели, които са на първа линия, включително и Тюрбан. Алеята е много красива и дава възможност да преминете през целия Мармарис по нея - от Ичмелер до центъра.
Екскурзията се предлага от всички местни фирми. На почти всяка крачка има такива. Тази агенция е препоръчана
http://www.chicomarmaris.com/
Иначе ние използвахме услугите на посрещащата агенция Посейдон. Екскурзията до Далян с автобус струваше 30 евро/човек, а с кораб - 25 евро.

Общи условия

Активация на акаунт