ПЕТокласници - 3

  • 44 292
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома
  • Мнения: 7 151
  За олимпиадите плаща ли се нещо. Учителят му по история го е записал, но сега се сетих да питам нещо плаща ли се.  newsm78
Не.

# 31
  • Мнения: 14 133
gd3, как е малчо?   Heart Eyes
Иринка, как е Павката?  Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 13 206
Elsi, уникално беше това... хахха Laughing

# 33
  • Мнения: 2 732
Еlsi , забава голяма .
Чиби ,пие си Аб поне спря да вдига температура .За съжаление и кака му се оплаква от болки в гърлото ,та скоро намо да оздравеем явно Mr. Green Confused.

Gabelas ,то има и олимпиада по музика -като не иска по БЕЛ.
За пързалките по улиците няма да пиша ,че да не падна Wink Mr. Green.
Лека вечер!

# 34
  • Мнения: 14 133
gd3, съчувствия.  Sad Бързо оздравяне на малкото и дано на каката,  и на големите да ви се размине!  Praynig
За пързалките по улиците и тротоарите - кънки трябва да си обуем.   Mr. Green

# 35
  • Русе
  • Мнения: 7 060
И Момчил не плаща нищо за олимпиадите.

Елси, разсмя ме искрено. Laughing

Момчил пък вчера се прибира и ме пита как се изговаря змиЯ или змИя. Според него е змиЯ, но не на същото мнение са учителката по география и класа. Присмивали са му се. Казах, че в Ловеч може и змИя да казват, но в България е прието да се казва змиЯ. Crossing Arms Аман от диалекта им.  ooooh!
Днес се прибира и реве - забележка по Математика за без домашно. Снощи не си нагласил раницата, изкъпа се и си легна да гледа някакъв филм за самолетни катастрофи по NG. Докато гледал - заспал. Нали съм гадна, като видях, че раницата му е празна го събудих да я нагласи. Да, но нашия забравил помагалото по ЗИП, а домашното е там. Госпожата е виновна, щото и казал, че в голямото междучасие ще притича до вкъщи да си го вземе и да и го покаже, но тя не се съгласила ooooh! Ама никога той не е виновен за нищо.

И малката снощи я взех от училище с болки в гърлото и 38 градуса температура, но след първия прием на хомеопатично лекарство, беше "пушка". Wink

# 36
  • Мнения: 14 133
Вики, дано само с това да й се размине на малката!  Praynig Heart Eyes

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 21:36 от chibi

# 37
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Благодаря, Чиби! Hug
Днес е добре, гърлото е червено, но вече няма температура. До сега бесняха с Момчил и тормозиха съседите под нас(пенсионери) с трополенето си ooooh!

# 38
  • Мнения: 14 133
Вики, щом е бесняла, към оздравяване са нещата.  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 7 673
gd3, как е малчо?   Heart Eyes
Иринка, как е Павката?  Heart Eyes
Не смея да кажа нищо вече.  
Елси, уникално!
ДХ3, браво на Дани. Руският си е труден. Браво и за дисциплината!  Peace Как е тя напоследък в класа, между другото?
Вие се пързаляте, а аз вчера и днес дори не можах да запаля.  Crossing Arms Искам да е топлооооо!  Twisted Evil

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 22:42 от *Ирина*

# 40
  • Мнения: 14 133
Иринка, дано всичко да е наред.  Praynig  Heart Eyes
И при нас вчера и днес сутринта беше ужасен студ.  ooooh!
И аз искам вече да си отива зимата, но ще трябва още много да почакам.  Laughing

# 41
  • Мнения: 23 014
Иринче,дисциплината постарому.Дани затова толкова затъна с оценките.И на класна не случихме. Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче,дисциплината постарому.Дани затова толкова затъна с оценките.И на класна не случихме. Crazy
Eee, жалко.  Sad Ти хубаво си мислеше дали да не се местите, дано не съжаляваш, че го остави там.
Жалко и това за класната. Предишната беше супер.  Heart Eyes

# 43
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Доста ви изпуснах! Чак нова тема, че и 3-та страница! Embarassed

Честита Нова Година първо! Да е на здраве и на късмет на всички! Изпуснала съм именници, и те да са здрави и късметлии!

И нашата ваканция свърши много бързо. Откараха и още два дни допълнително, че тук едни студове от -25 -30 С като удариха, всичките училища затвориха. Добре си починаха децата. Сега наново и ей го на- след 5 месеца свършила учебната година!

Елси с глас съм се смяла на бисерите на твоето синче! Голям е сладур  Laughing



# 44
  • Мнения: 14 133
Ирка, като се засилим да пишем,  нямаме спиране.  Wink
Съчувствия за адските студове.  Sad  В нашия град вчера и онзи ден температурите паднаха до -15°С, и оревахме света, а ако са с още 10-15° надолу, не ми се мисли, бър-р-р.  cold

Общи условия

Активация на акаунт