ДУБАЙ 8-ма тема

  • 81 742
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 045
....
абрата в Мадинат за 65 дирхама
абрата по канала за 1 дирхам
Много благодаря за нагледната информация, така е доста по-ясно Hug
А какво представлява този вечерен, модерен круиз, за който говори danielad?
Модерен круиз по Дубай Марина-така го водят в нашата агенция  Mr. GreenИначе те качват на арабска галера ,нашият беше от 8 вечерта и около 2 часа вечеряш и плаваш по Марината-на нашият както писах храната беше превъзходна PeaceГледка извънземна Heart EyesДругата опция беше круиз по Крика.Но ние се возихме на абра по Крика.Лодките в Мединат са супер ,препоръчвам:love:Ние също сме много доволни  и от сафарито,храната в бедуинският лагер,но не помня фирмата.Мога да проверя  по снимките.Наши приятели по същото време ,но с друга агенция,бяха на ужасно сафари със супер гадна храна.

# 706
  • Мнения: 62
Здравейте, темата е страхотна и информацията много полезна. Може ли някой да помогне от къде да намеря актуална карта за навигация за кола. Благодаря


Здравей,
свали си демо версията на Sygic, която е за 7 дни преди да заминеш.

# 707
  • Мнения: 69
Утре пътуваме и мисля да взема няколко хапчета, но се чудя къде трябва да се сложат.

# 708
  • София
  • Мнения: 4 714
Утре пътуваме и мисля да взема няколко хапчета, но се чудя къде трябва да се сложат.
И в ръчния може. Няма проблем. Peace Само да не е течност някаква.

# 709
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Мислите ли, че около 1 500 AEDбиха били достатъчни за транспорт?

Ти пък....На нас толкова ще ни струват полета и хотела...Вие само за транспорт.... newsm78
Не ме фрустрирай така. Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 1 318
Знам ли.... Аз не, че парите съм ги надиплила, точно за това се опитвам да скалъпя нещо Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 2 045
Опитвам се да съставя някакъв ориентировъчен бюджет.
Ще бъдем за 5 дни в Дубай и местата, които мисля, че задължително трябва да посетим са Атлантис, Мадинат Джумейра, Бурж ал Араб, Бурж Халифа, Дубай Мол, Фонтаните, Абу Даби, Дубай Марина, Миракъл гардън, Мол на емирствата. Мислите ли, че около 1 500 AEDбиха били достатъчни за транспорт? Двама възрастни сме с едно дете, след прочетеното, оставам с впечатление, че в нашият случай такситата биха били по-изгодни отколкото транспорта, но може и да греша Thinking.

да,с такси е изгодно доста,в задръстване тяхните таксита не отчитат за разлика от нашите TiredНие ползвахме само таксита,но в Абу Даби бяхме с бус предварително бяхме платили Бялата джамия,на другият ден Ферари.С такси Абу Даби ще излезе доста PeaceИначе за Дубай няма проблем ще ви стигнат за такси парите PeaceКъде ви е хотела?Нашият беше на много хубаво място,на 5 мин от Мол Дубай -13 дирхама от хотела Grinning

# 712
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Нашият беше на много хубаво място,на 5 мин от Мол Дубай -13 дирхама от хотела Grinning
И за това да питам, че хотела мога да го канселирам....
Кое е "хубавото място"? Laughing
Молове и сукове не ме интересуват.
Ние сме там за плаж и разходки най-вече.
Марината, Дейра или....? Знам, че са много различни... По принцип предпочитаме по-натурално... Обаче...колко точно е натурална Дейра... Нали не е като Султанахмед и Лалели в Истанбул, Joy или....баш!  newsm78
И е важно да има достъп до транспорт, но не да е на 10 мин. пеша, които в жегата стават 20....Отпред, ако може. newsm78

# 713
  • Мнения: 2
Дами, АКВАПАРК AQUAVENTURE ATLANTIS - дали да си купя билети от тук (онлайн резервация) или може да се купят на място в същия ден?
Моля за информация, дали цената тук (онлайн) и там на гише е една и съща?
Това което ме притеснява е, че 2 билета за 2-ма възрастни са около 250 лева, а отсега нямам понятие дали ще е хубав и ставащ ден за плаж, ми я ако вали или е смрачено/има пясъчна буря, ще ми изгорят ваучерите/парите.

Моля посъветвайте ме.

# 714
  • софия
  • Мнения: 9 590
В сайта им трябва да пише. Миналата година имаха мисля 50 дирхама разлика за двама. По-евтино беше онлайн. Няма да е гадно времето, хубаво ще е, даже сигурно ще е жега. Аз си купих билети предната вечер онлайн, защото и ние не бяхме сигурни дали ни се ходи. Прекрасен е аквапарка, страхотни пързалки има!
Също така опашката за онлайн билетите е по-малка от другата.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 318
danielad, благодаря много. Още не съм букнала хотел. Гледам да е изгодн и добра локация, други претенции нямам. Лошото е, че евтините направо ме подтискат като ги сравнявам с другите, които не са ми по джоба.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 045
Нашият беше на много хубаво място,на 5 мин от Мол Дубай -13 дирхама от хотела Grinning
И за това да питам, че хотела мога да го канселирам....
Кое е "хубавото място"? Laughing
Молове и сукове не ме интересуват.
Ние сме там за плаж и разходки най-вече.
Марината, Дейра или....? Знам, че са много различни... По принцип предпочитаме по-натурално... Обаче...колко точно е натурална Дейра... Нали не е като Султанахмед и Лалели в Истанбул, Joy или....баш!  newsm78
И е важно да има достъп до транспорт, но не да е на 10 мин. пеша, които в жегата стават 20....Отпред, ако може. newsm78
Ето мястото http://www.emiratesgrandhotel.com/index.php
И точно отпред има спирка на метро,но както казах ние се движехме с таксита,бяхме голяма компания.Хотела е повече от прекрасен,отговаря на 5 звезди български Mr. Green
Ето стаята ни Deluxe Room Executive Floor - http://www.emiratesgrandhotel.com/rooms.php .На нас най-често посещаваното място беше Мол Дубай и фонтаните,където и да ходехме,всеки ден и там се отбивахме.Другият път-в Ди Адрес  Mr. Green

# 717
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Някой ако е взимал апартамент с две спални, моля за линкове или освен айрбн къде гледате?
Аз тази година от Букинг взех, но за догодина март искам да купя билети и да резервирам хотел, та да не го мисля

# 718
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
http://trip.southtravels.com/checkout/UpsellPage.html

Според вас тази цена притеснителна ли е за този хотел. Студио за двама със закуска - 4 нощувки. newsm78

# 719
  • Мнения: 132
lyuba84,в нашата компания имаше семейство с 2 деца и апартамента им беше с 2 спални,2бани и отделно хол.Fortune Grand Hotel Apartment.В Бур Дубай е.Не е супер лукс,но си беше  съвсем добре.Но ние бяхме там за Нова Година и изборът беше ограничен,така,че,сигурно има и други добри варианти.

Общи условия

Активация на акаунт