Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 676
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 17
Ние имаме колело от Decathlon. Не са скъпи и имат две години гаранция. Нашето колело е това: http://www.decathlon.bg/p/8219900_detski-velosiped-16-wendy-pony … html#/5342-214-16

# 1 006
  • Мнения: 17
Момичета, какво ще купувате за 1-ви юни на Вашите деца? В голяма чуденка съм  newsm78 Искам да зарадвам моето момиченце с нещо интересно и образователно. Моля, Ви дайте предложения

# 1 007
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Лего?
Аз ще купувам плюшена овца за момче на почти 6г.  Mr. Green Всъщност е много яка и на мен ми харесва.
Но се отсрами с тротинетка и скейтборд за Рождения ден след две седмици.

# 1 008
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
и на двамата им взех игри - на баткото - туистър, на малката - килимче не се сърди човече

# 1 009
  • Мнения: 1 401
Ще подарявам:
На момиченца - сестрички, на 4 и 5 години - пъзели с принцеси;
За момченце на 1г и 1м - кучето-пиано на Фишер Прайс;
Други идеи - синът ми обожава единичните бройки животни от серията на Анимал Планет в Хиполенд, също и Лего Дупло и Плеймобил. Тези играчки напрактика са вечни - много са здрави.

# 1 010
  • Варна
  • Мнения: 1 948
И тук да питам. Имате ли някакъв разказач на приказки? Момчето е лудо по Мики Маус. В Хиполенд видях един намален Мики Маус - разказвач на приказки. На младежа му подариха ваучер и се чудя дали да не го използвам за тая играчка. На едно място прочетох, че батериите бързо заминавали, но други отзиви не видях. Чудя се дали вече не е голям за подобни играчки....На близо 3 г. е.

# 1 011
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Моят син има такъв Мики Маус, още му се радва. Пуска песничките, пуска историите, гушка си мики мауса. Но той си пада по плюшени играчки и подобни. Племенницата ми беше на 4 и нещо, когато майка и ни го даде, защото тя пък не му обръщала внимание. Така че си е до дете.

# 1 012
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Скрит текст:
Моят син има такъв Мики Маус, още му се радва. Пуска песничките, пуска историите, гушка си мики мауса. Но той си пада по плюшени играчки и подобни. Племенницата ми беше на 4 и нещо, когато майка и ни го даде, защото тя пък не му обръщала внимание. Така че си е до дете.

Благодаря, Месечинке! Моят син така не обръща внимание на кучето на Фишер Прайс. Същевременно харесва едно едно мече - мисля, че Светлушко се казваше (бяло, пее 4 приспивни песнички и може да се записва глас). 

# 1 013
  • Мнения: 1 095
Ние имаме подобен Мики, но не точно разказвач на приказки, а пее и говори - цветове, числа и отделни кратки думички. Купуван е от Амазон и е англ. вариант. Не бих казала, че батериите свършват бързо. На практика от както сме го купили не сме сменяли батерии.
Нашият син също е на 3 год. и беше "луд" по  Мики, когато беше на 1,5 год. Все си мисля, че вече сте големи и е добре да се насочите към нещо по-подходящо за възрастта. Ако обича конструктори едно Лего мисля, че е по-добър вариант - развива мисълта и моториката.

# 1 014
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Ще се радвам, ако още момичета се включат за Разказвачите на приказки. Като беше на 2 г., беше абсурд да му прочета обикновена приказка. Изобщо не се заслушваше, а бързаше да разлиства страниците. Сега вече повече слуша, като се стремя да му купувам приказки в рими, тип Горската аптека. Дори нямам представа с каква продължителност са тези приказки, "разказвани" от разни плюшени играчки.  

Легото наистина е добра идея. Но човекът вече има доста и ми се искаше да е нещо по-различно. Впрочем в Хиполенд от няколко дни има нови модели лего. От серията Дупло има и с Мики Маус, и с Колите.

Скрит текст:
Ей тук прочетох за батериите: http://beta.bg-mamma.com/index.php?topic=690850.735;topicrefid=20

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 15:14 от gallizia

# 1 015
  • Калифорния
  • Мнения: 464
Подарихме разказвача Мики на племенника ми, когато беше на 2г. Страшно му се радваше и дори спеше с него, въпреки че има доста ръбести части. Като порасна го даде на нашите дъщери, но те почти не му обръщат внимание. Ако се ползва редовно, батериите наистина свършват бързо. Приказката е дълга около 2 минути и после пее съответна песничка около минута. Хубаво е направен (и е учудващо здрав), но според мен, детето трябва редовно да гледа Мики Маус Клубхаус, за да го хареса. Всъщност Мики разказва епизоди от филмчето, а не приказки.

# 1 016
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Трансформърите на Hasbro, които продават в Комсед дали са читави?  Търся нещо по-евтино, от рода на това или това
В хиполенд пък загледах тези двете:
https://www.hippoland.net/akciq/maisto-fresh-motor-2v1-cykons
https://www.hippoland.net/akciq/transformers-figurka-generations … itan-return-b7771
Миналата година бях взела някакъв евтин от Хиполенд, който с триста зора стана на кола, частите не пасваха изобщо, разместваха се, накрая го залепих със силикон в позиция кола, защото дребният не разреши да го изхвърля. Искам нещо малко по-читаво, което действително да стои и в двете позиции, без да се разпада. Някой има ли мнение за тези?

# 1 017
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Вторият на Маисто имахме и доста време оцеля. Полуметален е, лесно се преобразуваше, стабилен си беше. Счупихме го в един момент, но като цяло издържа доста. Не е много голям.
Първият също е на хубава марка, така че предполагам, че ще е читав.
А, последният бил на Хасбро, мисля, че също би трябвало да е здрав. Имаме доста фигурки на марката.
Не ти помогнах много май, гледай форма и размери Wink.

# 1 018
  • Варна
  • Мнения: 25 249
Напротив, като цяло ми помогна, в смисъл, че са в общи линии читави марки Hug

# 1 019
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Напротив, като цяло ми помогна, в смисъл, че са в общи линии читави марки Hug

Да, да, читави са и трите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт